1. 1.
  fatih terim'in büyük umutlarla trabzonspor'dan galatasaray'a aldırdığı ama fos çıkan futbolcu.daha sonra avusturya ligine transfer olmuştu.
  -1 ... wolfshade
 2. 2.
  kambur lakapli eski milli furbolcu.
  1 ... olur be
 3. 3.
  görülmemiş bir şekilde * aşırı kitap okuyan yeni teknik direktör. kayseri erciyesspor la anlaşmış ve süper lig kariyerine başlamıştır. başarılı bir hoca olacağına eminim.
  edit: ümit milli takımındaki görevine devam etme kararı almış,anlaşmaktan vazgeçmiştir.
  2 ... serander
 4. 4.
  bir ara ümit milli takım yardımcı antrenörlük görevi yapan eski milli futbolcu. 33 kez milli formayı giymiştir. futbolculuk kariyerinde oynadığı takımlar;
  (bkz: konyaspor)
  (bkz: trabzonspor)
  (bkz: galatasaray)
  (bkz: bursaspor)
  (bkz: denizlispor)
  (bkz: pashing)
  -1 ... fowler
 5. 5.
  loranttan boşalan erciyesspor teknik direktörlüğüne getirilmiş eski futbolcu yeni antrenör. *
  ... tsigalko
 6. 6.
  bir maçta kendi takım kalecisiyle kavga edip kırmızı kart görmüştü, futbolda gördüğüm en garip olaylardan biriydi.(takım galiba denizlispor du)
  birde ön libero- orta sahada oynardı.
  1 ... pulera
 7. 7.
  milli forma ile hondurasa gol atan eski milli futbolcu.
  ... daydreamers
 8. 8.
  hayatının en büyük hatasını, büyük işler yapıp, kaptanlığa ulaşabileceği, sevildiği bir camia olan trabzonspor'dan ayrılarak gerçekleştiren futbolcu. sonrası tamamen silik bir kariyer...
  2 ... krmyrdsn
 9. 9.
  bence kariyerindeki düşüşün sebebi galatasaray a gittiğinde saçlarını kazıtmasıdır. hiç yakışmamıştı. adamı senelerdir saçlı görüpte o haline alışmak ta zaman almıştı.

  bir de şu var tabi; (bkz: taş yerinde ağırdır)
  1 ... avedis
 10. 10.
  31 Mart 1968'de Ankara da doğdu. 1987-2005 yılları arasında futbol oynadı. PTT de başlayıp Keçiörengücü, Diyarbakırspor, Erzurumspor, Konyaspor'da süren futbolculuk kariyerinin zirvesine Trabzonspor da çıktı. Ardından Galatasaray a transfer oldu. Bursaspor ve Denizlispor formalarını giydikten sonra Avusturya ya gitti. Pasching Lask ve Admira Wacker'de oynadıktan sonra futbolu bıraktı. 35 kez A Milli Takım formasını giydi. Avusturya'nın Pasching takımında 1.5 sezon yardımcı antrenörlük yaptı. halen u-19 milli takım teknik direktörlüğünü yapmaktadır.
  1 ... serander