bugün

Smaçla fenerbahçeye yenilen takım.
maçlarını 23.400 kapasiteli Konya Atatürk stadında oynayan, (ki meşhur veledrom dan dolayı seyirci baskısı denen olayın yaşanmadığı bir stadtır.) 1988-1993 yılları arasında mücadele ettiği birinci lige 2003 yılında tekrar dönen orta anadolu kulubü. lige çıktığından beri küme düşme korkusu yaşamamıştır, fakat 7.ile 11. arasından da sıyrılamamış ne kokar ne bulaşır bir hale bürünmüştür. genelde oynadığı iyi futbol nedeniyle ligin dişli takımlarından kabul edilir.
http://www.logodesignwork...sign-k/main/Konyaspor.gif
uzun bir süre daha türkcell süper ligin orta sıralarında mücadele verecek takımdır. ligdende düşmez ,yukarıda çıkamaz zannımca ,öyle takılır ortalarda kafasına göre.
elle gol yeme kaderi olan takımdır, bir cenabet vardır diye düşündüren kulüp.
Renkleri yeşil beyaz olan ve Nurullah Sağlam'ın teknik direktörlüğünü yürüttüğü Konya'nın güzeide takımı.Yanlız içeride çok anlamsız puan kayıpları alıyorlar.Altyapıya önem vererek paf takımdan Uğur'u kadrosuna dahil ettiler.Resmi internet siteleri http://www.konyaspor.org.tr
devre arası kampta abdelhazer el saka nın hac dan dönmesiyle birlikte * tüm futbolcuların saçlarını kestirdiği * takım olmak için çabalayan takımdır. *
dünyanın en çirkin stadlarından birine sahip takım.
ligde bu hafta denizlisporu ilk yarısı 3-0 biten maçta 5-1 ile ezip geçen ekip.
haftaya antalyaspor'a yenilmemesini can-ı gönülden dilediğim takımdır. denizlispor karşısındaki oyununu lütfen antalyaspor'a karşı da göstersin.
antalyaspor'a yenilerek bütün antipatimi çekmiş takımdır. denizli'ye attıkları 5 golün 1-2 tanesini antalya'ya atabilseler ne olurdu sanki!
haftaya besiktas' la kendi sahasında maçı olan takım
teknik direktörlüğünü halen nurullah sağlam'ın yapmakta olduğu, fanatik taraftarlara sahip olan konya şehri takımı.
fenerbahçe maçında başkanını * çileden çıkartan ve anlamsız açıklmalar yaptıran ilimiz takımı.
bugün denizlispor maçında 21.954 seyircisi ile tribün şov yapacak takımımız.
dünyada "en çok berabere kalan takım" rekorunu kırdığını tahmin ettiğim güzide kulübümüz. bu kadar olur yani. son dakikalara kadar önde girer ama ne yapar eder verir puanları.

bi cenabetlik var ama anlamadım...
bu sezon ciddi bir kondüsyon sıkıntısı yaşayan fakat bunu çözmek için bir kondisyonirtutmak yerine teknik direktör değiştiren bir anadolu klubü. nitekim galatasaray maçın da son on dakika da yediği üç golle fark altıya çıktı; oysa geçen yıl son on dakika da attığı iki golle beraberliği yakalamıştı, ardından gençlerbirliği ile son dakika da yediği golle berabere kaldı ve son olarak bu hafta trabzonspor'a son yirmi dakika da teslim oldu...
bu saatten sonra vestel'e süper lig'i kaptırırsa antipatimi çekecek olan takımdır.
takımın ilk açıklayıcı cümlenin garipliğine dikkat edersek.
(bkz: biz tek siz hepiniz)
bu hafta son darbeyi vurarak v.manisa'yı 3.ncü lige yollamasını dilediğim takımdır. umarım v.manisa'ya yenilerek bu takımın bjk ile final oynamasına izin vermez.
vestel'e yenilerek bu takıma bjk ile final oynama hakkı vermiş takımdır; dolayısıyla da mutsuz etmiştir.
adana demirspor ile kardeş kulüp olan takımdır. bu seneki play off maçlarında taraftar dernekleri başkanı ve diğer taraftarları tarafından demirspor'u en güzel bir biçimde konuk etmişlerdir. *
kulüp başkanı Mehmet Ali Kuntoğlu tarafından hakan şükür'ün önümüzdeki sezon forma giyeceği açıklanan kulüp.

http://haber.gazetevatan....d=184827&Categoryid=5
geçen sezon galatasarayımızdan toplamda 7 gol yiyerek kalitesini ispatlamış futbol takımı. işin en garip yanı bu takımın herşeye rağmen turkcell süper ligde kalmasıdır.

(bkz: e be super lig sen nelere kadirsin)
hakan şükür'ü transfer etmek için can atan kulüpmüş.

başkanı da "hakan şükür avrupa'ya gitmezse, kesin konyaspor'da, çalışmalarımızı gizli yürütüyoruz." gibi akla ziyan bir açıklama yapmıştır.

lan madem gizli, neden açıklıyorsun?

- gizli iş oğlum.
* pezevenk mi?
- bu devirde gizli pezevenklik mi kaldı?