bugün

entry'ler (670)

virgin adaları

yanılıyorsam düzeltin ki, bunlar takım adadır ve bir kısmı amerika bir kısmı ise ingiltere himayesindedir. *

edit: la paz uyardı yanılmıyormuşum. dış işlerinde oralara bağlılar imiş. *

osurmayi kesfeden insanin ilk sozleri

-götünüzden element uydurmayın lan!

julie and julia

ilginçtir ki filmin türü biyografi ve drama olarak lanse edilmiş. bence film en çok 'komik'. evet lan bildiğin komik film. hayır bunu filmin kötülüğüne güldüğümden söylemiyorum sevgili okuyucu.

hayır ben bir film izlemek istiyorum ve türüne bakıyorum. ben nerden bilebilirim biyografisini seyredeceğim kadının aynı zamanda komik olduğunu? bunu filmin türünde belirtsene sen.

öptümü film yorumcuları.

edit: yanlış yazmışım lan.

gogol bordello

eğer güne eğlenceli başlamak istiyorsanız (ki istemelisiniz) bu heriflerle uyanın.

ha diyosan ki yarrak gibi bi gün geçiricem, psikopata bağlıcam ben bugün;

uyanma o zaman yarrağım.

gs vs fb 2010 uefa avrupa ligi finali

ulan bi kere başlık başlık değil. finalin tarihi kesin bellidir. yeri de bellidir, adam akıllı başlık atsaydınız da bi boka benzeseydi. neyse konu fena değil hiç olmazsa. geçen yıllarda da olmuştu böyle konular ya hadi çaktırmayalım fazla. yerdik ya o kadar biraz da övelim di mi?

güzel final olur bundan. kavga kesin çıkar bir kere. yıllardan sonra ilk kez iki takım seyircisi eşit oranlarda tribünlerde boy gösterebilir, doyasıya küfürleşebilirler. ezilen taraf olmaz lan, valla. yaratıcı pankart ve küfürler bulunmuş olur hem. maçtan haftalar öncesinde (yarı final maçıyla arada haftalar oluyordu sanırsam) gündem bu maça odaklanır. ali kırca'ydı, güntekin onay'dı, uğur dündar'dı, reha muhtar (dur lan o gitmez heralde) kamp kurarlar maçın oynanacağı stadın önünde günler öncesinde. tarihin gördüğü en yüksek fiyatlı karaborsa bileti bu maç öncesi satılır ve rekorlar kitabına da girer. sonracığıma.. başkanlar maçtan önce dostluk mesajları verirler şenez erzik ile beraber ama maçta gol olunca ya da hakem hata yapınca kavgaya tutuşabiler de tutuşmaya da bilirler. kestiremedim tam.

maç berabere biter, kupanın sahibi penaltı atışları ile belirlenir. burası o kadar da önemli değil.

tek temennimiz (biz fakirler) maç gününe kadar ilker yasin'in bir suikasta kurban gitmemesi olur heralde.

güzel bitmedi lan bu entry. idare edin amına koyayım. saat geç.

edit: kaktırayım gece gece kafama takıldı. hamburg'da oynancakmış lan maç. gurbetçiler kara borsadan parayı vurur ardından türkiye'ye gelip çatır çatır paraları yerler. iyi oldu lan para dışarıya gitmedi.

edit: aramızda gurbetçilerin olmasından şüpheleniyorum.

fetbaz

kendini kurnaz zanneden, şeytanın arka bacağı.

taksim meydanı tacizcileri

öncelikle (#2775947).

sonra dileklerimiz kabul olmuştur inşallah diyoruz. ayrıca seneye de bu seferkilerin annelerini aynı noktaya davet ediyoruz.

öyle bir hayvansınız ki hayvan denmez!

bir gecede 20 bira içmek

(bkz: kaç kişi)

hatirina sustum

gayet başarılı nazan öncel albümü. klasik nazan öncel şarkıları ile bezenmiş, nazan öncel sevenlerin uzun süre bıkmadan dinleyebilecekleri bir albüm. dikkat çeken şarkı bana göre bu da hayat mı. ama şarkıların hepsi güzel tabi.

silent trapper

türktür. *

rs ne la

gammazlara yaptığı duyuru ile kırıp geçirendir.

8 kadinla beraber seks yapmak

yazar bu noktada 8 (sekiz) kadını yanına alıp, 1 (bir) kadınla seks yapmaktan bahsetmiş. *

uludağ sözlük ün en yakışıklı erkeği

(bkz: sensin o)

ekşi sözlük

nerden baksan 6 aydır yazdığım sözlük. burada her açılan başlığa verilen bakınızlar sinirimi bozarken iyi gelmişti oralar. şimdi baktım burdan giden her biri orada bakınız vermeye devam ediyor. demin baktık 100 entry yazmışım orda. bakınız verenlere baktım %92.46 sı sabırtaşı. çok yazan bir insan değilim. 6 aydır yazıyorum orda 100 adet anca yazmışım. sabırtaşı yazarlara bakıyorum 600 entrysi olan var. %62.34 ü bakınızlardan oluşan. olmuyor mu bir bakınıza güldüğüm, oluyor tabi. ama dikkat ettim %0.3256 sına gülüyorum. şimdi buraya baktım da bakınızlar azalmış hakatten. ekşiye göre azalmış yani. veya ekşide çok arttı burası az geldi gözüme. bilemedim bak şimdi. neyse burayı okumaya başladım ben birden daha fazla. diyeceğim odur.

gittin

çok şey bıraktın arkanda gitmelerinle, geri dönüp tekrar gitmelerinle. ben başlattım bu gitmeleri, devamını getiren ise sendin. gitme demek o kadar zor ki bazen. avaz avaz içinden gitme demeleri duyamazsa gider giden. giderken gözlerine bakmaması bundandır işte. bilir gözlerine baktığında o gözlerin gitme diye haykırdığını. söylenecek o kadar çok şey vardı ki... bensiz ve sensiz geçen o günler nasıl hüzünlüydü sen de bilirsin. ben gitme diye haykıramayan o ses, sen ise o sesi bekleyen gidendin. ve sen o sesi gözlerinle değil kulaklarınla duymak isterken gittin. dilim tutuldu gitme diyemedim.

futbol sevmeyen erkek

futbol oynayan erkekler de genelde futbolu sevmezler. başka şeyleri bilemem tabi.

yaz gibi gel

yani; önce bahar ol öyle gel.* * *

camurda oynamak

(bkz: futbolcu olmak)

online olan yazarlardan kimseyi tanimamak

dert edilmemesi gereken durum. zira online olmayanlardan da tanıdığın olmayabilir. şimdi olur be'den tüm sözlük yazarlarına geliyor;

(#3584755)

olur be

(bkz: olur be insanlar ölüyo)