bugün

renkleri sarı-kırmızı olan takım.
Uefa ve süper kupa sahibi tek takımımız.
Yaptıklarını Türkiye'de herhangi bir takımın tekrarlayabileceğini sanmadığım,bana her türlü duyguyu yaşatan,son 3 senedir iyi yönetilmemesi sonucu duraklama devresine giren ama gençlerinin katkısıyla en kısa sürede eski formuna ulaşacak olan,ruhuyla oynayan ekip.
türkiye'ye hagi gibi bir starı izleme şansı vermiş takım...
Hiç bir başarı tesadüf değildir lafının örneği.
fenerbahçe takımını deplasmanda 7 kişiyle 7-0 yenebilmiş avrupa da en fazla tanınan türk markası.son yıllarda yönetsel başarısızlıklar yüzünden taraftarında fenerbahçe kompleksi yaratmıştır doğrudur fakat fenerbahçe taraftarının galatasaray kompleksi kadar büyümemiştir henüz...
dünyada bir ilki gerçekleştirerek uefa kupasını yenilmeden alan tek takım olmuştur bu ekip.ayrıca 7 kişiyle fenerbahceyi 7-0 yenen takımdır.daha neyin şansını neyin tesadüfünü konuşurlar anlamaz bu yüce takımın taraftarları.
tarih ile pekçok ortak yönü olan dev bir spor kulubü
gerçekleri tarih yazar tarihi de galatasaray
bulundugu darbogazdan bir gün yine aslanlar gibi çıkacağını inandığım gerçek bir türk takımı...milyonlarca dolar borcu olabilir ama en azından şampiyonlar liginde sıfır çekmemiştir,bilakis çeyrek final oynamıştır...
(bkz: galatasaray lisesi)
dünyanın herhangi bi yerinde türk futbol takımı dediğinizde alacağınız cevap.
(bkz: galatasaray universitesi)
4 SENE ÜST ÜSTE ŞAMPiON
AVRUPANIN KRALI
GERÇEKERiN TARiH YAZIGI
TARiHiDE YAZAN TAKIM
***GALATASARAY***
WE ARE THE BEST
türk futbolunun lokomotifi.
gururumuz !
atatürk hayattayken onun adına düzenlenen tek kupayı kazanan, türkiye'nin rakipsiz takımı.
(bkz: gerçekleri tarih yazar tarihi de galatasaray)
parası olmasa da, süper amatör kümeye bile düşse de, 78 yıl şampiyon olamasa da sadece yaşattığı heyecanlar, verdiği mutluluklar, gururdan doldurduğu gözler için tutacağım, seveceğim ayrıcalık.
fanatik bi beşiktaşlı olmama ve çocukluğumdan beri galatasaray ve fenerbahçeden nefret etme duygusunun bana aşılanmasına ve takiben nefret etmeme rağmen; içinde bulundukları durumu** sahaya yansıtmayıp sembollerine yakışır şekilde aslanlar gibi puan almaya devam etmelerini ayakta alkışladığım futbolculara sahip türkiye cumhuriyeti nin spor kulubu.
(bkz: rigobert song)
avrupa'da türkiye'yi en iyi temsil etmiş olan uefa kupası ve süper kupa sahibi büyük spor klübü.
başarısızlıklarını zenginlikleri ile örtmeye çalışanların her daim hakaretine maruz kalmış,maddi olarak şu an için kötü durumda olsa da paraya değil ruhuna aşık taraftarları tarafından asla terk edilmeyecek,futbolumuzun yüz aklarından,dünya kulüpler sıralamasnda birinci sıraya oturmuş tek türk takımı.
türkiyenin gururu taraftarın cimbomu.türklere avrupada ne yapılabileceğini öğreten takım.
(bkz: aşk)
türkiye'nin en kaliteli liselerinden birinin sahibi olan spor klubu..