bugün

entry'ler (14655)

ahmet çakar

zaten penaltı olan bir pozisyonun verilme şekli yüzünden kurmadığı komplo kalmadı, deli saçması şeyler söylüyor.

yabancı hakemleri koç kendisi getirtti, ne özbek ne erden tutturdu. seçen de tff.

isyan neye anlamıyorum gerçekten.

ayrıca hodri meydan hoca, yabancı var olmasaydı bu sefer cihan o penaltıyı kendiliğinden verirdi.

çünkü pozisyon penaltı kardeşim. sen kendin söylemiyor musun, djiku'nun kırmızısını da yediler diye...

eee? isyan neye yani?

sivasspor a verilen penaltı

Years Team Apps (Gls)
2012–2016 Bastia B 46 (0)
2014–2017 Bastia 45 (1)
2017–2019 Caen 59 (1)
2019–2023 Strasbourg 117 (3)
2023– Fenerbahçe 18 (1)

bu kariyerin yaptırdığı penaltıdır. bu vasatlığa normali buydu zaten.

daha kariyerli, şöyle bonucci falan gibi bir stoper alabilseydi fb belki böyle olmazdı.

puan farkının açıldığını düşünmüyorum

görsel

bülent uygun

milletin anasına avradına sövüyor da manaj ikinci golü attığında yüzündeki ifade ''şimdi sıçtık'' tadındaydı.

takımı puan alacak hocanın böyle bir ifade takındığını 30 senedir izlediğim bu oyunda ilk defa gördüm.

ayrıca hırvat kalecisiyle ziya'yı neden kestiğini, uğur'a nasıl 90 dakika katlandığını da bi anlatsın dinleyelim mesela. nedir yani?

ali şaşal vural

üstüne gelen topa olduğu yerde atlayıp içine aldı.

kardeşim çok seviyorsan fenerbahçe'yi, git boş mukaveleye imza at, fb kalecisi ol mk.

niye uğraştırıyosun ya insanları?

her sene, her maç aynı dava mk.

ersin düzen

Aziz yıldırım’dan daha büyük fenerbahçeli.

tombalacı mehmet in karısı

zamanında ergenliğimize güneş gibi doğmuş hanımdı.

(bkz: sinem yıldırım)

webinar

(bkz: enginar)

ekrem imamoğlu

çok büyüksün be abim. ellerine sağlık, güzel günlerimize bereket.

kılıçdaroğluna hakkınızı helal eder misiniz

Etmiyorum, etmiyorum, etmiyorum!

murat kurum

Bunun yerine viktor krum aday olsa daha iyiydi.

kemal kılıçdaroğlu

Geçen sene hiç aday olmamış olsaydı chp seçimi rahatlıkla kazanacaktı.

Seni yakacaklar bizim yerimize, seni Allah bile affetmeyecek.

heybeliada

inanılmaz güzel rakılar içtiğimiz yer. öyle böyle değil.

özlendi.

karınıza altın kemer alır mısınız

Hayırdır, rocky balboa’yla mı evlendik mk?

ashwagandha

Azgınlıktan elimi ayağımı titreten madde. Olamaz böyle bir şey.

avrupa birliği

istediğin kadar sevme, yüzyıllara dayanan bir geçmişe sahiptir avrupa ve üyeleri.

Bugün birlikle ilgili tartışmalar da olsa kıta olarak herkes birbiriyle dayanışma içinde yaşar ve belli bir hayat standardı asla değişmez.

Bu itibarla, politik açıdan duruşlarını beğenmesen de ali menfaatlerini her halükarda sağlamayı bilirler.

Sen türkiye olarak ne yapıyorsun mesela? Türki cumhuriyetlerle birlik olabiliyor musun? Tam tersine, hepiniz rüşvetin, yolsuzluğun, yozlaşmanın içinde debeleniyorsunuz. Burnunuza kadar boka batmışsınız.

Sen daha türkiye olarak içerde siyasal birlik bile sağlayamamışsın. insanların değerlerini sindirip, saygılı, sevgili, çoğulcu bir ortam yaratmak yerine direkt insanları sindirmeyi tercih etmişsin ve bunu demokrasi zannetmişsin. 1950’den beri her şeyin kendini kandırmak üstüne kurulu.

Sen kendin ab’den para almışsın insanını sindirmek için, insanın işsizken bu kadar iti köpeği ülkeye sokmuşsun.

Bu alınan parayla türk halkının menfaatine hangi icraat yapıldı? Kimler bölüştü bu parayı? Bunun hesabını sorabilecek tamamen bağımsız bir hukuk birimin var mı?

Ab’ye falan sallayacak bir durumumuz yok. illa birisi sallayacaksa da ilk taşı en günahsızmız atsın.

-tabi öyle biri varsa-

hanım

Yıldız kenter’in kanser tedavisine başlamak yerine antipatik kedisini kapı kapı dolaşıp eşe dosta kitlemeye çalıştığı filmdir.

Yalnız filmin görüntü yönetmenliği muazzamdır. Youtube’daki en temiz kopyasında resmen dönemin istanbul’unun içine giriyor insan. Hakkı yedirilmemeli.

ali koç

Bir tane götüboklu kupa için topluma muazzam bir nifak soktu.

Yarın öbür gün taraftar grupları arasında ciddi bir mevzu çıkarsa, ki sezon sonunda her iki tarafın da galeyana gelmek için bayağı nedeni olacak ve de çıkması çok muhtemeldir, baş sorumlusu ali koç’tur.

Cumhuriyetin modern zamandaki en zor yıllarının yaşandığı şu günlerde halkı bu kadar ayrıştırdığı, sporu dostluk ve kardeşlik noktasından alıp kan davasına dönüştürdüğü ve birlik olması gereken aydınlık insanları kendi beceriksizliklerini unutturmak için fetö çamuruyla birbirine düşürüp ellerini ovuşturduğu için kendisi hakkında akla sadece tek bir tanım gelebilir ama bunu okuyanların vicdanına bırakıyorum.

“Aman galatasaray gibi 14 sene şampiyonluk beklemeyelim” paranoyasının sonucunda zaten hayatı çok zor olan ülke insanının mutsuzluğunu ve itilafını bin katına çıkarttı. insanları olmayan gelişigüzel penaltılara inandıracak kadar halüsinatif bir dezenformasyon, hatta gaslighting ortamı yaratıp, zaten asgaride kalan adalet duygumuzu ve futbol zevkimizi yok etti.

Hiçbir önemi yok artık kim şampiyon olmuş olmamış, biz birimizden bunun gibiler yüzünden nefret ederken.

Eseriyle gurur duysun.

fenerbahçe

şu anda oynadığı kadrosu tarihinin en iyi kadrosu falan değildir, olamaz da açıkçası..

bire bariz 2008 yazılır, carloslu deividli kadro.

ikinci de tartışmasız oğuz, aykut, rıdvanlı kadro. 103 gollü şampiyonluk.

üç de ya united'ı yenen takım olur ya da 2001 şampiyonu ama tartışılır.

bugünkü takımı çok abartıyorlar, futbola tepki olarak doğmuş saçma saçma adamlar var bu kadroda..

isim vermeyeyim ama geçmişin ekmeğini yiyen tipler..

baba olmak

Öyle garip, öyle lüks bir şey ki en nefret ettiğim insanlarla bile empati yapabilmeme neden oluyor.

Birinci sınıf bir duygu.