bugün

Üretim safhaları ilerledikçe birilerini kudurtan marka.

Musluk açılışı yapanlar anlamaz.
2 senedir yollara inmeyen oto markamız.
Umarım başarılı olur .ama pek ihtimal vermiyorum.
hans lar togg almak için sıraya girmiş, öyle dediler dün pub da.
merak sorusu o konuşulan arabalar şimdi neredeler ve çıkarsa taban fiyatları ne olacak.
görsel
https://www.sabah.com.tr/...baskan-erdogan-yapacak/11

Bu arabanın özellikle tasarımına bayıldım ayrıca Doğuştan elektrikli TOGG 300+ ve 500+ kilometre menzil opsiyonlarına sahip olacak, 30 dakikanın altında hızlı şarj ile yüzde 80 doluluğa ulaşacak. 2023 yılından itibaren dünyada ilk kez kullanılmaya başlanacak olan "Holografik Asistan" teknolojisi uygulanacak. Arabanın özellikleri çok iyi ülkemizle bir kez daha gurur duydum.
arabanın tüm aksam ithal ama kendisi yerli. nasıl oluyor bu acaba.
Montajı yerli bence, Buda başarı bir marka var ortada.
Çin'de 500den fazla elektrikli araba markası var. Çok mu zor yapmak?
Yıkılacak ve tarihten, haritadan, hafızalardan her yerden silinecek olanın yıkılmasına ve silinmesine engel olmayacak olandır.
görsel

hayal satmaya devam. var mı var. o kadar.
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
(bkz: imza)
(bkz: jet fadıl)
(bkz: lepistes)
görsel
görsel
bu basliga yazabilecek durumda degilim ama beyler uya nin unutmayin soguk hava sicagi sogurur. Sicak soguga karsi kaybetmeye mahkumdur. en son hatirladigim 2 metre kar olan bir arazide hayatta kalmaya calistigim bir andi. youtube premium bitti ruya hayat premium sebnem ferah xxx falana sanirim am done with it.
bu basliga yazabilecek durumda degilim ama beyler uya nin unutmayin soguk hava sicagi sogurur. Sicak soguga karsi kaybetmeye mahkumdur. en son hatirladigim 2 metre kar olan bir arazide hayatta kalmaya calistigim bir andi. youtube premium bitti ruya hayat premium sebnem ferah xxx falana sanirim am done with it.
renk seçenekleri

görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
görsel
Kapadokya çok havalı duruyor ama canlı da görmek lazım.
Kaç kişi alabilecek ki Türkiye’de?
Bir kaç ay önce fiyatı 700binden başlayacak diye duymuştum. Bir milyondan aşağı olmaz artık herhalde.
Zenginler için üretilen bir şeyle halk niye gurur duysun anlamıyorum.
hayırlı uğurlu olsun umarım devamı hızla gelir.

valla "bence" tanıtım kısmı bayağı olmadı. araca "akıllı cihaz" demişler.

sayın rte bindi araca sürüyor, "işte türkiye'nin ilk akıllı cihazı" diyorlar. bana çok cringe geldi kelimenin tam anlamıyla. yani işte türkiye'nin ilk otomobili falan demek bu kadar zor mu? vizyoner görüneceğiz diye saçma bir promosyon ortaya çıkmış. fabrika değil, teknoloji kampüsüymüş. hocam geçin bunları yahu. o bir otomobil, orası da fabrika işte. daha anlaşılır bir tanıtım olurdu. bana komik geldi bu detaylar. başta da söylediğim gibi hayırlı uğurlu olsun. bakalım devamında neler göreceğiz asıl önemli nokta önümüzdeki senelerde gözlemleyeceğimiz talep.

bu arada, bu c segment bir araç ancak ülkenin müdürlükleri, makamları a'dan z'ye örneğin fransa'nın makam aracı olarak paso pejo kullanması gibi bunu kullanmalı. eğer bunu yapmazsalar ayıp ederler. ne anlamı var?
Tesla nın olduğu bir ortamda satın alacak bulmak çok zor.

fiatı çok cazip tutmaları lazım. anladığım kadarıyla o arabanın ederi en fazla 30-35 bin dolardır.
Siyasetten bağımsız olarak bakarak, üretilmesini çok istediğim proje diyebilirim. Ülkemiz üzerinde ciddi bir psikolojik eşik atlamış olur. Fiyatı ise geleceğini belirleyecek, o yüzden umarım rakiplerinden daha makul olur.
görsel