• 23 yıldır düzenli olarak güzel kızlara yürüyen bir tipim. otobüste, yolda, kafede beğendiğim gidip açıldığım kızlar oldu ama hiçbiri kabul etmedi.. terslemediler ama kabul de etmediler 1-2 si edecek gibiydi biraz daha zorlasam onu da ben yapmadım bu kadınların çok güven problemi var. 5 dakika görmeyle senin ondan hoşlandığına inanmıyor onu arzuladığını biliyor sadece ve otomatik olarak güvenmek de istemiyor haklı olarak.. çevrende sohbet muhabbet ettiğin kişi ile şansın genellikle daha yüksek.. belki de ben hep inatçılara denk gelmişimdir çok yakışıklı sayılmam onun da etkisi olabilir. ama yakışıklı da olsan 2 dk kesiştin diye hemen buna numaramı vereyim diyen kız çok çok azdır. kesişme yoksa zaten hiç bulaşmayın derim.
    10 0 ...
  • diğer erkekleri bilmem, ben kadında hanımefendiliğe, tevazülüğe, sevimliliğe aşık oluyorum, olmaya başlıyorum. bu konuda herkes herkesin samimiyetini tartışmak zorunda da değildir bence. yani şöyle; orasını burasını açan kadınlara aşık oluyoruz işte diyen erkeğe, abi baksana samimice dürüstçe söyledi deniliyorsa, diğer başka türlü aşık olma nedenlerini sıralayanlara da ön yargı ile bakılmamalıdır. zaten erkek veya kadın ikisi de hemcinslerini az çok biliyor zaten, herkes sadece kendinin hoşnut olduğu şeylerden isteyip ve bu yüzden de hiç kimse kendini genellemeye tabii tutmak istemeyecektir diye düşünüyorum.
    11 1 ...
  • insanlar düzenli bir şekilde pide kuyruğu oluşturmuş ve çıkacak olan sıcak pideyi hayal ederken; sıranın 1 adım sol veya sağ tarafında çıkıntı gibi durarak, pide kuyruğunu kaosa sürükleme ihtimalini gözler önüne seren, sadece varoluşuyla bile insanları geren çomarcıktır.
    8 1 ...
  • Bir insanin borekcide "seks arzusu" nasil gelebilir aklim almadi su an. Hem guluyor hem sorguluyorum. Dusunsene borekcidesin ve "askim hadi seviselim" diyorsun. Dusunemedim. Cunku dusunmek istemiyorum cunku borekcideyiz.
    28 6 ...
  • islam ve ekonomi hakkında bilgisi ilkokul düzeyinde olan liderdir. Bizi her alanda rezil ediyor.
    Sevr mağarası ile ilgili olayı anlattığında hayretler içinde kalmıştım.
    Ve ekonominin geldiği yer ile ilgili anlattıkları bende bu kanaati oluşturdu.
    Böyle biri 16 yıldır iktidar. Ve dinden ekonomiden bahşediyor.
    Yazık!!!
    15 0 ...
  • şşşş sus da.
    olum bu türkü öyle her vakit hatirlatilmaz, herkese söylenmez durduk yere dinlenmez. gece göz yaşlariyla, utanan adamlar/kadinlardansaniz da goz dolmalari eşliğinde bekleyislerle umutlarla kizginliklarla dinlenir.
    ben sinirlenince kufur ederim. aci çekerken de kendime cok kufur ederim. bu türkü kendine kiza kiza dinlenilir
    cok da dinledim. cok aksamlar dinledim.

olum sırdır lan bu türkü.

''çok aşığın var diyorlar. yalan de, yeter bana. bir sevda sözü fisilda,
    hazirim inanmaya''
    21 7 ...
  • Televizyonda yayınlanan saçma sapan dizilerdeki gibi bir hayatın hayalini kuran kızlarımızdır. Yok sevgilim bana her gün sürpriz yapsın yok bana kitap okusun vs vs .. öyle bir hayat yok ne yazık ki o yüzden bi yaştan sonra basit matematiksel işlemleri yapabilen derdini anlatabilecek kadar temel cümleler kurabilen birine kalacaksınız ne yazık ki...
    10 0 ...
  • halkının bir bölümünü düşünen sorumlu bir cumhurbaşkanı adayı vaadi.

16 senedir iktidarda olup alevileri aşağılayıp durmuş olamaz değil mi?
    şiilere hakaret etmesi filan da düşünülemez.

yok canım, çok acayip olur öyle.
    mesela 'biliyorsunuz kılıçdaroğlu alevi' gibi laflar etse, haşa dersiniz.
    16 1 ...
  • bloglardaki seks hikayelerini andıran uzunlukta bir yazı.

o sayılan özellikleri denemek diye bir şey yoktur. rol kesmek olur o.
    kimse kesilen role de aşık olmaz.

insanlar kendisi olmalı. kendini geliştirir farklı bir benliğe bürünürsün ayrı, ama rol kesersen o rolü sevecek kişi, sen ilk kendin olduğun zaman senden uzaklaşır.

birine anaç olayım ötekine tutkulu olayım falan bunlar yürümez. neysen osun.

cesur erkek seven kadına rol kesip, ilk sıkıya geldiğinde geri vites yaparsan ne olur, kadının hayalleri yıkılır.
    bu erkek için de geçerlidir. mesele bundan ibaret.

edit: yazının devamındaki şeyleri yaptığınız takdirde günü kurtarırsınız, ama evlendikten sonra kumanıza ev açarlar. yine plan program yapmaya kandırmaya yönelik söylemler.

mal karı.
    7 0 ...
  • tüm okulları imam hatip yapmaktan başka bir işe yaramayan çökmüş eğitim sisteminin mesulu bakanlığın öğretmenleri tehdit etmesidir.

yarışma varmış, katılmayan öğretmenlere yasal işlem uygulanacakmış. ülkenin geldiği hal işte.

meb in açık açık öğretmenleri tehdit etmesi

https://odatv.com/devlet-...tehdit-etti-23051822.html
    10 4 ...