bugün

entry'ler (1497)

bir kız için para harcamak

Cok harcadim bir kac ay sonra ayrıldık, ufak hesaplarin adami hicbir zaman olmadim fakat birazda abarttigimin farkındayım. Dikkatli olmakta yarar var riskli bir eylem.

sevgilisiyle aynı evde yaşayan ateist laik kız

neden laik ve ateist aynı anda yanyana kullanılıyor, yazar burada neyi ima etmek istiyor?

ayda 150 kw dan daha az elk kullanma yolları

neredeyse imkansız bir durumdur fakat eski sevgilim bunu başarıyordu. Kendisi 30-40 TL gibi rakamlarda elektrik faturası ödüyordu çılgın bir ekonomistti. Her ne kadar ayrılmış olsak da iyi kadındı severim keratayı.

severek ayrılmak

iki hafta evvel yeni yila girmeden yapmış bulunduğum eylemdir. Üzgün muyum hayir zerre değilim eksikligini vs hissetmiyorum yıllardır yasadigim iliski tecrübeleri artık profesyonel bir bakis acısı getirdi herhalde xD

baldur s gate 3

https://m.youtube.com/watch?v=0KMuHNX2TBI

Geçen yine Baldur's gate 3 oynarken aklima geldi bu ustalik eseri müthiş parcayi sizinle paylaşmak istedim. Umarim degerini bilirsiniz.

sözlük kızlarının ayakları

Yeni trollerimiz türemiş hayirli olsun.

st bernard nın boynundaki fıçı

O ficida konyak vardir. st bernard dağlarda acil durumda kurtarma köpeği olarak kullanilir. üşüyen kazazedeye ilk olarak prof mudahele gelene kadar hipotermi riskine ve enfekte kaza riskine karsi boynunda tasir.

kız bulmak için takılınması gereken mekanlar

ekşi sözlük.

14 milyar yıllık evrende akp dönemine denk gelmek

Büyük talihsizliklerin söz konusu olmasıdır.

bu saate hala uyumama sebebi

Noelden sonraki ilk piyasalar açıldı takip etmek gerekiyor. Çok fena "trade" * dondüğü düşünülen bir pariteyiz nede olsa.

damacana görünce terlemeye başlayan erkek

Damacanın ayakları olsaydı usualsuspect su dağıtıcısı olurdu.

asla evlenilmeyecek kızlar

ops boobs.

yazarların itirafları

Travmatik bir durum en kisa zamanda sağlığına kavusmani dilerim.

hiç çaylak olmamış yazar

Herkes çaylak başlıyor sözlüğe.

hepsini ama hepsini yemeni istiyorum

Birşeyler eksik bu cümlede bir cok farkli seyi çağrıştırıyor.

sexy milfin anası

Durduk yere güldüren entrylere sahip başlık.

parasızlıktan asosyal olmak

Aci bir gerçektir.

Parasizliktan ziyade yaşam mücadelesi ve gelecek kaygisi diyelim ayrica her insan dünyada standart refah seviyesine sahip olmalıdır bu insan haklarının en önemli parçasıdır bence ama nerede insanimiz araba almayi seyehat etmeyi birak eğitim için bile para ayiramiyor.

kadınların ırkçılığa karşı olduğu gerçeği

Troll entry ve başlık zorlama bir konu ve ulaşmak istenen nokta zenci salatalığı.

Benim dönemimde iÜ de kizlar yabancilara karsi sempati duyarlar ama bahsedilenler gibi kucaktan kucağa hoplamazlardi. Bir kalite bir hesap kitap otokontrol vardi. Yani iki silkebilmek icin yerip gömdüğünüz türk kizlari aslinda düşündüğünüz gibi genel olarak orospu ruhlu değil gayet normal aşk insanlaridir.

Hayattalarinda en cok gördüğünüz kadin tipi twitter orospulari olunca insan karıştırıyor bütün kadinlari birbirlerine bir noktadan sonra *

Neyse kadinlarin koruyucusu falan değilim aksine kadinlarda nefret ettiğim seyleri yazsam nutuk gibi bir kitap cikar. Sadece gerçekçi olalim istiyorum.

1 ocak 2022 motorin zammı

Heheheh allah artirtsin allah bereket versin.

ayna

Uzun yillar sonra eski spotify hesabimi buldum kitaplığa goz atip rastgele dinlemeye başladım başlamaz olaydım amk nasil bir psikolojim varmış neler yaşamışım ben bu kadar depresif ve yıkık parçalar dinlemek için.

Neyse efendim neden ayna başlığı çünkü "yaşamak hüner değil seninle ölmek istiyorum" diyorum *
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.