bugün

entry'ler (3875)

depremde ölen suriyeli mis türkler pis kokuyordu

Bunlar özellikle yapılıyor bu mezhepçi ayrımcılığı ingilizler bunların kanına soktu tarihler önce Ortadoğu’da bir mezhep savaşı çıkarmak için yakılan fitillerden biri. Hatırlayın Reyhanlı’da bombalı saldırı olunca çok bilmiş bıyıklı efendileri me demişti ölenlerin hepsi sünniydi diye. Bilinçli yapılan ayrımcılık.

türk düşmanı yazarlar

Siyasal islamcılara oy vermiş onların değirmenine su taşımış Arapçayı kutsal din Arapları da kutsal ırk sanan yazarların hepsi.Çoğunu engelledim.Engellemediğim sonradan sözlüğe üye olanları da bu başlıkta tespit edip engelleyeceğim.

selçuk bayraktar

havelsan,aselsan ve tusaş’ta bundan daha parlak beyinler vardır eminim. Sırf bıyıklının damadı oldu diye daha çok ön planda ve teşvik alıyor. Cumhur adayı vs geçiniz bunları buna oy verecekler siyasal islam denen oluşuma hizmet etmeye devam eder din Allah peygamber diye insanları kandırmaya devam.

Edit: baykarın eskiden beri olan bir şirket olduğunu biliyorum. Sırf bunlara alan almak için diğer şirketlerin ne hakkı yenmiştir. Aselsanda zamanında parlak beyinli olan ve faili meçhule kurban giden mühendisler için seslerini çıkarmışlar mı acaba?

suriyelilerdn rahatsız olanlar allahtan rahatsızlr

Bu gibi tipler at hırsızı kılıklı tiplerden temas etmiyor ve izole hayat yaşıyor.Bu din satıcılarının işi halka din sömürüsü yapmak onların duygularını suistimal etmektir.Bizim halkın çoğu bölümü bunları yiyor hala insan çileden çıkıyor.Al evine besle desen kıçına topukları vura vura kaçarlar.

dilan polat ın instagram hesabını kapatması

Bedir bu sözlüğün Dilanlardan çektiği.

yağmur

En güzel doğa olayı.

yoğurtla iyi giden yiyecekler

Bulgur pilavıdır.

beşiktaş

Beşiktaş hiç bir zaman bitmez.Son yılların en kötü sezon başlangıcını yaptık.Bazı şeylerin değişmesi için böyle olması iyi oluyor.Takımın baştan aşağı yenilenmesi gerekiyor.Yönetim dahil olmak üzere teknik kadro ve futbolcuların çoğuna emekleri için teşekkür edilmelidir.Güzel bir yapılanma yapılıp başarıya aç kadro oluşturulmalıdır.Bu sezon için geç değil şampiyon gene olunur..Önümüzdeki sezonların kadrosu için bu sezondan başlangıç yapılmalı.Büyük Beşiktaş ailesinin destekçileri umudunuzu karartmayın geçecek bu günler.Armaya inanın.

true yi evlendiriyoruz

Şimdi son durum ne?Paravan gene mi açılmadı.Tribündeki Ela hanım olur muydu acep?

tamam

Natamam.

üstteki yazar nereli

Kırşehirli.

suriyeli çalıştırana kredi desteği verilmesi

Ziraat Bankası Demirören’e verdiği krediyi geri aldı mı?Popülist bir davranış.Ülke zaten ekonomik bühtanda insanlar yarını bile düşünemiyor ve bu arkadaşlar böyle işe girişiyor.Ülke insanını ihya et sen.Bu iktidar gidip devran döndüğünde yargılanırken cevap verecek yüzünüz olsun.

sözlük yazarları şu an ne giyiyor soruns

Başlığı yazarken sniper ile vuruldu sanırım.

pandemi dönemini özlemek

işe gidip gelirken sokaklar ve toplu taşımalar boşken meslek gereği bordro ve vergi levhası örneği taşıyarak ayrıcalıklı biri gibi hissetmek.Onun dışında özlediğim şeyi yok.

arda güler

Geçmiş olsun .Kendini saha içine vermesi ve gelişen futbolu ile konuşulması dileğiyle.

dün gece sözlükte yaşanan olaylar

Ne oldu ki?Neden giremedik?Sertifika sorunu mu oldu?

hangi yazarla buluşmak isterdin

Erecto reis olabilir mmbg olabilir mokv olabilir cedi olabilir.

kedilerin derisini yüzen suriyeliler

Aynısını Türkler de yapıyormuş Muş Muş da Muş Muş.Olayı bu kadar meşrulaştırmaya gerek yok.Kim yapıyorsa şerefsizin önde gidenidir.

Edit:Ülkemde mülteci istemiyorum.

savaş cebeci kaan kazgan kavgası

Saçmalıktan başka bir şey değil.

stefan kuntz

Haberlerde görevinden alındığına dair ibare var.TFF başkanı ile Hamit de gidecekse iyi olur: