bugün

entry'ler (2370)

galatasaray

Bugün ki maçta fena şekilde hakkı yenilmiş ezeli rakibimiz.

Kerem’in emeklerine yazık oldu.

cinsel ilişki teklifini reddeden erkek

Kasık fıtığı olmuştur o yüzden.

ümit özdağ

Mülteciler konusunda elinde çözümü olan tek insan şu an merakla takip ediyorum.

ekşi sözlük

Düzenli olarak çöken sitecik.

türkiyenin geleceğini nasıl görüyorsunuz

Başımızdaki haramzadeler ile kapkaranlık umutlarımızı da yıkmaya çalışıyorlar.Allah kahretsin hepsini kabus gibi çöktüler ülkenin üzerine.

otobüs ile uzun yola giderken ishal olmak

O anki durumunu kimseye de anlatamazsın o daha kötü. Benim başıma Trabzon’a giderken geldi Görele’de tuvalete zor attım kendimi nefes almadım resmen.Allah kimseyi düşürmesin.

tanju özcan

Duruşunun zekatını verse tüm akapelilere fazla gelir kudurtucu başkan.

mastürbasyon halinde yakalanınca söylenebilecekler

Krem sürüyorum derim.

yazarların söylemek istedikleri

Bulunduğum yeri (ofisi + şehri) terk etmek istiyorum.

bmw nin togg a karşı hamle yapması

Tamamen bizim siyasetçilerin siyasi şov yapmak uğruna didindikleri araba modeli. Bitince değil oy verenler yanındaki yandaşların çoğu alamayacak o arabayı. Bmw sizinle mi uğraşacak yılların markası aynı cümlede bile geçmesi abes.

aczimendi tarikatı liderinin dolar açıklaması

aciz mendi.

submissive girl

Hoş gelmiş SAFA gelmiş.

bu ülkede 24 yıl boyunca allah demek yasaklandı

Bunu Hep yapmak istemiştim.

(bkz: Allah diyen kedi)

türk kızlarına tecavüz edeceğim diyen suriyeli

Paketlenmişlet sanırım.

4250 lirayla geçinirim diyen aktroll

Almanya’da rahatı bozulmasın diye manüplasyon yapan zavallının teki.

15 senedir akp ye oy veriyorum battım diyen çiftçi

ohhhhhhh olsun demek isterdim ancak belki gerçekten uyanmıştır sonraki seçimde oyunu gene ampule basarsa zaten batsın bu ülke.

peygamberden sonra ümmetin en büyük lideri

Yoktur,son bulmuştur.

aslan burcu faşizmi

Bir aslan burcu olarak öyle diğer burçlara üstten bakan insan değilim sonuçta hepimiz insanız eksiklerimiz fazlalarımız olabilir yakınındaki insanları tanıdıkça mesela ayrıca bulundukları burçların en aksi özelliklerini ön planda tutuyorlarsa orada durun derim. Benim bir kaç tane arkadaşım var kimsenin burcunu önceden bilmiyorsun doğum günlerini kutlarken fark ediyorsun ki, mesela ikizler burcuna mensup biri vardı dengesizin önde gideni oldu beni de arkadaşlıktan çıkardı demeyim de benim ona arkadaşlığım dostluğum baya ağır geldi diyeyim bana kalkıp ''sen bana iyi gelmiyorsun'' diye saçma sapan bir laf söyledi ben de onunla daha konuşmuyorum mesela. Aslına bakarsanız bir huyum vardır ben arkadaşlarımı dostlarımı acayip sahiplenirim yanlarında olurum ki bunları kendimi övmek için demiyorum bana tutup ta o şekilde konuşurlarsa kusura bakmasın yol veririm.

solmaz ın ayakkabısı

Hangisi arkada siyah var o mu öndeki mi?

pure purple violet

Yükseleni aslan burcu olabilir mi? 38 yaşında olunca ne oluyor onu anlamadım? Bir şey mi eksik oluyor, yoksa insanlara yaşlı muamelesi mi yapılıyor?
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.