bugün

entry'ler (3442)

levent güner

Kalp krizi geçirmiş ve hayatını kaybetmiş namı diğer Bedir.Rabbim rahmet eylesin.Yakınlarının ve sanat camiasının başı sağ olsun:

pkk ve fetö nün en çok nefret ettiği parti

Orta yolcu değil en sağ partidir.Akp hiç değildir akp Amerika’da ülkenin değerlerini yerle bir etmek için kurulan partidir.Bu parti çıkarları için herkesle bir olur feto piçleri ile olup 15 Temmuzda orduyu yerle yeksan eder.Açılım süreci denen saçmalıkta teröristlerle müzakere edip gene ordumuzun haysiyetini ayaklar altına alır.Bizim salak millet de böyle bir partiyi hala yerli ve milli sanıp %30 civarında destekler..Akp değildir yani.Bahçeli bunağı yüzünden MHP de değildir.Yazıklar olsun.

isveç i protesto için vestel e saldıran ülkücüler

Başlarındaki bunak ne ki bunlar ne olsun.

varank reis in whatsapp ta paylaştığı müthiş söz

Sabahın dördünde bana bunu yazma hissi veren müptezele cevabım bu siyasal islamcıların alayının beyni takma,aynı merkezden idare edilen ot yığını.

arbutus unedo

Ak lale hoplatan.

selçuk bayraktar

Damat olmanın ayrıcalığını dibine kadar yaşayan Karadenizli.Buna verilen imkanların yarısı diğer firmaların teknisyenlerine verilse eminim daha iyi iş çıkartırlar.Bir kaç cılız ses harici kimse çıkıp haykırmıyor şunu.

23 ocak 2023 ümraniyespor fenerbahçe maçı

Fenerbahçe en az altı tane atar.

Edit: Bjk.

bir gece ansızın isveç te sabah namazını kılarız

Bu kadar beyinsiz neden bizim ülkemizde.Bir ara emevi camisinde namaz kılıyorlardı bunlar.Üstelik sizi turan mı var?

kuran ı yakan salağın görüşünü paylaşmıyoruz

Komplo teorisi, isveç ve Finlandiya ile zaten bir ufak diplomatik gerilim vardı bizim siyasal islamcı avellerden biri bu halktan birilerinin eline üç beş bir şey sıkıştırdı bıyıklı ve tayfasının mağdur olması için yakın zamanda da türban gibi bir mevzu kaşınacak bunlar hep seçim.Ekonomi bitmiş bunun üzerinde oynayacaklar.

tarikatlar yasaklanmalı mı

Tüm kurumlardaki etkinliği azaltılmalı.

tayyip abi nin ayakkabısını yalamamız lazım

Yalamalara doymuyorlar.Fetonun donunu yaladınız şimdi de bıyıklının ayakkabısını yalıyorsunuz.isterseniz bir birinizi yalayın halkın yakasından düşün.Sonunuz geldi.

kuraklığın sebebi erdoğanı üzmemizdir

Başlığı açan engellediğim ak lalerden biri galiba bende gözükmüyor.iyi yapmışım.Askeriyeyi ve bir çok devlet kurumunu fetö piçleri ile tarumar edip bir çok vatan sever insanın hayatına sebep olan insana çok manalar yüklemeyin sizi de satar.

jahrein

Son Deniz Baykal videosunda haklı iken haksız duruma düşen şahıs.Adamın özrü ile dalga geçip netteki takipçilerini tahrik ediyor.Sonra millet buna yağ tulumu dombili deyince alınıyormuş.

Ek olarak böyle tipleri kanaat önderiymiş gibi sunup bu tiplere siyasete gir oy veririm diyen tipleri görünce ülkenin geleceği hakkında ümitsizliğe kapılıyorum.

Sosyal medyanın şaklabanı.

erlik

Bana kalırsa bu tek bir kişi değil bir grubun yönettiği bir mahlas.

üstteki yazarın yaşını tahmin etmek

28 yaşında.

atatürk ün rakı içmesi

Fenerbahçeli arkadaşın yazdığına eklenecek çok şey var da çaylak olmak istemiyorum.

günaydın sözlük

Günaydın ahali mutlu ve sağlıklı günler.

habakkuk

Erecto reis miymiş?Neden böyle bir şey yapmış ki?

mektebin bacaları

Hakan Yeşilyurt ağlatıyor resmen.

vahide gördüm

Aldatmak filminde furtınlar estiriyor.Çok iyi oyuncu Ercan Kesal ile iyi ikili oldular.Çok sempatik bir ablamız.