bugün

entry'ler (66224)

pipi yorgunluğu

herkes de tavsan maşallah baksana ortama.

gururluyuz güçlüyüz ankaragüçlüyüz

t.şaklıyız ç.klüyüz ankaragüçlüyüz değil miydi o?

yazarların en son okuduğu kitaplar

ben kitap okumam insan okurum.

fenerbahçe taraftarı

inanılmaz bir grup.

dün emre b. nin takımı ankaragücü bunları rezil kepaze etti diye "efsane kaptan" dedikleri adama ana avrat 10 dk küfür ettiler tribünce. yani bunlar istiyor ki bütün eski fenerliler bunlara yatsın 3-4 yesin. es kaza hatay falan bunlardan puan alırsa volkan demirel in vay haline.

mercedes kullanan seksi yazar

keşke satmadan önce söyleseydiniz bunu.

iş çıkışı eve gitmeyen insan

Yoruyor ya belli bir yaştan sonra.

küresel ıkınmanın yahudi olması gerçeği

insan olması kafidir ki hem de iyi bir insandır.

pipiye aniden giren ağrı

yavaş lan alev alacaksınız sürtünmeden.

kaç birayla sarhoş olunur

lan bu 2-3 diyenler ne kadar şanslı ekonomik sarhoş adamlar...biz de 1 kasa içersek anca çarpıyor.

ruslan nigmatullin

rusların peruzzi si. bir dönem antalya da animatörlük de yapmıştır. aslen tatardır. oldukça da iyi bir kalecidir.

baba tarafı

ciddiyettir. anne tarafı ise samimiyettir.

misal, amcanla dayınla olduğun gibi olamazsın. zira dayılar genelde kumarbaz, alkolik, hovardadır. ama amcalar resmi, aile babası ve ciddidir.

mesela teyzen annen gibidir ama hala oyle değildir.

bir insandan hiçbir sik olmayacağının belirtileri

bu konuda üçlü bir teorim var. ama bu 3 özelliğin de aynı anda aynı bünyede buluşması lazım;

1. falan kelimesini "felan" şeklinde telaffuz etmesi,
2. bak hele, la, uşak, gobel gibi yöresel ifadelerin diline pelesenk olması,
3. tüm tatilleri köyün geçirmesi.

bu üçü aynı kişide vücut bulmuşsa koşarak uzaklaşın.

ego nun içine sıçılması

lafın gelişi falan değil bizzat fiili olarak sıçılması durumudur. buyrun;

https://twitter.com/bptha...tatus/1762381201636020562

tavla oynayan allah a peygambere isyan etmiştir

valla yalan yok. bir tek 6 kapısı kapalı elimde kırıkla düşeş atınca ben de bazen isyankar oluyorum.

serdar ali çelikler

mehmet demirkol un ahlakı olmayanı da bu işte...

kendi takımınıa yapılınca "bilemiyorum, takdir, verilmese de bir sey denemez", rakip söz konusu olunca ne ana ne bacı ne karı bırakır.

şimdi de r yapmış sözlerimi geri alıyorum diye. ama yemezler daha bundan sonra ancak fb de tv ye çıkar.

türkiyenin en büyük 5 ilçesi

1. nasıl 350k nüfus olabiliyor ki? sırf esenyurt un 700k üstü.

galatasaray ın nasıl haram 3 puan aldığına bakalım

O kadar entry yazılmış çizilmiş. Ben size özeti sölim. Herkes kendi aleyhinde olana bakıyor bu kadar basit. Alın bu da örneği aynı maçtan benzer bir yorumcu eski hakem tespiti;

görsel

galatasaray ın nasıl haram 3 puan aldığına bakalım

vay a.ına koyim neler olmuş oyle ya. bu vatandaşlar cumartesi akşamı da bu kadr detay incelemiş miydi hiç hatırlayamadım.

hele ki tete ile ilgili olan yorum gülmekten yerlere yatırdı.

mehmet büyükekşi

gs kongre üyesi denmiş, olabilir. en azından doğrudan bizim kulübün "eski başkanı" veya "2. başkanı" olarak görev yapmamıştır. (bkz: swh)

26 şubat 2024 galatasaray a verilen penaltı

canım benim, senin ısrarla anlamadığın sey su; hakkın yenmesi ile takımı sahadan cekmek aynı seyler değil. aynı mantıkla sizin ağlayan yonetim de cıkartmasın? ben sunu anlatamıyorum. boyle bir laf edip bunu yapamamak baska o lafa hiç girmemek baska. diyorum ki sizinkiler gecmişte defalarca bu artslği yaptı ama aksiyon sıfır. konu bu.

kaldı ki hadi biz danışıklı dövüşlerin camiasıyız, size ne demeli? her daim hrekes bize karşı diye ortalıkta gezen yonetimizin kulüpler birliğinin ne kadar dümeni varsa başını cekiyor bu nasıl siz hepiniz ben tek zhiniyeti....