bugün

entry'ler (56242)

sumaklı soğanın dünyanın en güzel şeyi olması

Zeytinyağı ile tavada yapıcaksın bide of off offf.

trendyol da 8 ürüne 600 tl vermek

Markaya göre değişir tabi.

polar

Üste giyileni çok avam duruyor. Yani north face, columbia montun falan içindeki kendi poları değilse giyen direkt minibüs şoförüne bağlıyor.

tramessi olmaya karar vermek

Gtünüz sağolsun.

mitsubishi lancer

Evo 8 olanı tasarım harikasıdır.

solculara ülke önerileri

Sağcılar şöyle şeriatın hüküm sürdüğü, solcular da sosyalizmin olduğu ülkelere gitsin bir türkçüler biz bize kalalım ülkede.

türkçü olmak

Turancı değilse sorun yok. Zira hiçbir turancı dan ben önce türk sonra müslümanım cümlesini duyamazsınız.

insan dinini seçebilir, ama ırkını seçemez.

sevgiliyi süpermanle basmak

Neyse ki superman miş. Ya homelander olsaydı?

çilekli pasta

2. Fotoğraftaki pastanın üzerinde niçin saçma var acaba?

erzurum

2 kez gittim ikisinde de gerçekten yerlisi değilsen yaşamaman gerektiğini anladım.

kemalistlere bir tavsiye bırak

Tavsiye verenleri kes. Dinlemeye kalksan direkt error veriyorsun.

kravatsız takım elbise

Vale gibi görünürsünüz, yapmayın. Kravat takım elbisenin müteemim cüzüdür, bunu da unutmayın.

polis çevirmesinde kaptırılan şeyler

Hiçbir şey tabi ki. Bazı meslekler bu konuda biraz taşaklıdır. Ameleyseniz her seyi kaptıırırsınız tabi.

kendinden 14 yaş büyük birine aşık olmak

20 li yaşların sonundaki late teenager kızlar genelde olur bana.

rakıya yine zam gelmesi

Tüm alkol cinsleri bir yana da bu adamların rakıya özel bir garezleri var ilginç bir şekilde.

sözlüğün en büyük kılıçdaristi kimdir anketi

Ya birinin şu ankete beni yazması için ya yazdıklarımı hiç okumaması ya da beyninin olmaması lazım. ikisi birlikte de olabilir pek ala.

zalbert ramstein

Alkole vurdu kendini bu ara.

anıtkabirin yüzölçümü

Ata zaten 750.000 m2 yerde yatmıyor. Atanın yattığı yer 10 m2 maksiumum. Geriye kalan 749.990 m2 lik yer milletin ona şükran nişanesi. Daha bunu bile anlayacak kapasite yok işte bunlarda.

peaceful warrior

ilginç bir yazarmış. hem barışçıl savaşçı gibi bir nick alıp mesleğiyle ironi oluşturmuş.

bir buçuk aylık ilşkisi biten gencin paylaşımı

1.5 ay boyunca elini hiç "burst" tusundan cekmesen ancak o kadar fotograf cekilir zaten.