bugün

ölümcül deney ve ölümcül deney kıyamet apocalypse adı ile gösterime giren korku, aksiyon ve fantastik film.

çok yakında 3. sü gelecekmiş
Müthiş bir oyun.Playstation'da bu oyunu oynamak birçok oyunu bilgisayarda oynamaktan çok daha güzel."Biohazard" diye de geçer.
3.sünün mercenaryies modu müthiş olan oyun.
sinemaya da uyarlanan capcom oyun serisi.playstationda + geniş ekranda + karanlık bi odada oynaması psikolojik travmalara yol acabilir
Serinin dördüncüsü çıkalı uzun süre olmuştur, playstation 2 ve gamecube versiyonları da bulunmaktadır. (bkz: Resident evil 4)serinin diğer oyunlarına göre daha action doludur.Diğer serilerden hatırladığımız Leon Kennedy ana karakter olarak bu oyunda yer almaktadır.
oynamak bir yana oynanırken seyretmesi bile tüyleri diken diken edebilecek bir oyundur..
Play station 2'de sonunu onlarca kez getirdigim oyunun adi. Resident evil 4 oynamaniz tavsiye olunur...
geceleri oynanmaması gereken oyundur.
evde tek ve karanlıkta oynayınca kalpde ritim bozukluğu yaratan bir playstation efsanesidir.serinin ilk 3'ünü bitirmiş biri olarak herkese tavsiye ederim tabii kalpden rahatsızlığı olanlar hariç.
ilk favori oyunumdu, hala en sevdiğim oyunlar arasındadır.4. oyuna kadarki serinin adventure özelliği daha ağır basıyordu.4. oyunda ne yazık ki ortam kameraları gitti ve omuz kamerasına geçildi.bu durum bence oyunun sinematik yönünü tamamen yok etti ve hiç yönetmenlik unsuru olmaması oyun içinde var olan ayrı bir sanatın olmamasıdır.tabi sinematik videoları hesaba katmadım.oyun korku-gerilim unsurlarını kaybetmiş.o eski yavaş yavaş ilerlediğimiz atmosfer hiç yok.aksiyon oyunu olup çıkmış ama o kadar kötülesek de resident evil yine resident evil ve oynadık, oynuyoruz, oynayacağız.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.