bugün

entry'ler (30230)

çift maaş bizim talebimiz değil

Meclis’te TÜRKSAT’ın hesapları ele alındı. Toplantıda TÜRKSAT'ın 8 kişilik yönetim kurulu üyesinden 7'sinin çift maaş alması ise tartışma yarattı. TÜRKSAT Yönetim Kurulu Başkanı Prof. Kemal Yüksek, çift maaş konusunun sık sık dile getirilmesinden rahatsız olduklarını belirterek, “Bizim de çoluğumuz çocuğumuz var. ABD menşeli Tilki TV'de (Fox) boy boy resimlerimiz yayınlanıyor. Çift maaş bizim talebimiz değil'' açıklamasını yaptı.

kurgankt66

Felaket tellalı gibin mübarek dediğim yazar.

Aman dünyayla biz mi ugraşcez. Kendi dertlerimiz bize yetiyi şindik.
.

arnavutluk başbakanı ile erdoğan ın vazo diyaloğu

görsel

Cumhurbaşkanı Erdoğan, 2022 yılının ilk yurt dışı ziyaretini Arnavutluk'a gerçekleştirdi. Başbakan Edi Rama’nın davetlisi olarak Arnavutluk'a giden Erdoğan, burada bir dizi resmi temaslarda bulundu.

Erdoğan'ın dün Türkiye'ye dönmesinin ardından Arnavutluk Başbakanı Rama, kendisinin yaptığı sanat eserini Cumhurbaşkanına hediye ettiği anların videosunu paylaştı. 

Rama, Instagram'dan paylaştığı videoya "Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın ziyaretinden bir perde arkası" diye yazdı.

Rama’nın “Ben bunu kendim yaptım. iki elimle, el işçiliği” demesi üzerine Erdoğan, “Sende böyle maharetler var mıydı?” diye sorunca Başbakan Rama’nın şaşkınlığı kameralara yansıyor.

23 ocak 2022 galatasaray trabzonspor maçı

Gs ye son tekmeyi atmak bize nasip olacak inşalaaa.

Trabzonspor da eksikler takıma katıldı. Avantaj karadeniz fırtınasinda...

cola içmiyorum deyip coca cola bardağı kullanmak

Amcalar moruk espriler yapiyolar ya.

iyrenççç.

cola içmiyorum deyip coca cola bardağı kullanmak

Coca cola kaymasi.

Ehehe...

halley in içindeki gıda kimyasalları

görsel

Kimyasal yemek.

frank lucas nikli varank lucas reis

görsel

Ne tesadüf emaa ?.

sözlüğün küfürbazları

görsel

the lord of the rings the rings of power

görsel

Amazon Prime Video'nun büyük merakla beklenen Yüzüklerin Efendisi dizisinin ismi açıklandı ve ilk teaser video geldi. Tanıtım videosu film serisinde Galadriel karakterini canlandıran Cate Blanchett'in sesine de yer veriyor.

"The Lord of the Rings: The Rings of Power" adı verilen sezon 2 Eylül 2022'de başlayacak. ıı. Çağda'da geçecek hikayede yüzüklerin ortaya çıkışı, Sauron'un yükselişi, Númenor'un öyküsü ile Elfler ve insanlar arasındaki son ittifak gibi konulara odaklanacak.

fransa meclisinde chp yle dalga geçilmesi

Çeviri montaji olduğu nasil da belli.

Uzun hasan'in memleketi ne ya. Resmen trajikomiklik abidesi akp !.

Troll parti mallığı.

antalya da vahşice öldürülen kadın

görsel
görsel
görsel
görsel

Antalya’da 83 gündür kayıp olarak aranan emlak zengini kadının cinayete kurban gittiği ortaya çıktı. Cinayet şüphelisini olay yerine getiren polis ekipleri, şahsın ifadeleri doğrultusunda kadının cesedinin gömülmüş olabileceği alanda kepçeler ile arama çalışmasına başladı.

Fox TV’de yayınlanan ’Fulya Öztürk ile Umdun Olsun’ programına bağlanan R.B., canlı yayında gözyaşları içerisinde cinayet itirafında bulundu. Şahıs, Keskin’in H.D. tarafından boğularak öldürüldüğünü, ardından da cesedin 2 gün evde bekletildiğini anlattı. Şahıs, Kerziban Keskin’in cesedini ortadan kaldırmak için plan yaptıklarını ve cesedi benzinle evin banyosunda yaktıklarını söyledi. Şahıs, “H.D., bu vahşi eylemde başarılı olmayınca cesedi parçalara ayırdı" diye konuştu.

kafakoparanus dede

45 yıldır namaz kiliyii imiş.

Dindar imiş.

Ama trabzon ile batum arasinda mekik dokiyi. Niden acep ?.

Erecto ile bulguristan'a felan da gidecem diyi. Ayak yapi.

Iş için tabi. Yersennnn.

kişneyerek gülen kız

Dört nala gülen kızdır.

Itici.

Pehh.

toplum ahlakı

görsel

the batman

görsel

tıbbın çare bulamadığı hastalıklar

Hiv.

Aids.

hindistanda doğan dört kollu ve dört bacaklı bebek

görsel

Hindistan'da Sadar Hastanesi'nde 17 Ocak'ta gerçekleşen bir doğum, ülke genelinde büyük infiale neden oldu. Dört kollu ve dört bacaklı şekilde dünyaya gelen bebek, bir anda ünlü oldu. Henüz cinsiyeti açıklanmayan bebeğin bu şekilde doğması, yerel halk tarafından dini nedenlere bağlanıyor.

cinsellik yemek yapmaktan daha önemli

görsel

Geçmişte yaptığı itiraflar sebebiyle çok konuşulan oyuncu Billur Kalkavan'dan yeni açıklamalar geldi. Aldatılmanın kadınların eksikliğinden kaynaklandığını belirten Kalkavan,

"Ben diyorum ki cinsellikten konuşalım mı? Çünkü hayatın en önemli konularından biri. Yemek yapmaktan bile daha önemli aslında bence. Kadınlarımızın eksiklerinden dolayı birazcık bu aldatılma olayı diyeceğim" ifadelerini kullandı.

3 büzükler

Şuan seviniyorlar.

hatayın eksin maçi var.

Başakşehirin eksik maçı var.

Alanyanın maçı var.

Yani sevinmeyin. Orta siralara doğru kayabilirsiniz yine. Byee.

Mucccukk.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.