bugün

entry'ler (32056)

ankara da oğlunu döverek öldüren cani baba

görsel

Ankara'nın Altındağ ilçesinde, 2,5 yaşındaki oğlunu döverek öldürdüğü iddia edilen Onur G., gözaltına alındı.

Mahalle sakinlerinden Ali Ekber Elekçi,

"Çocuğun kemerle boğazını sıkıyor, dövüyor. Sabah erken saatte çocuğu alıyor balkondan düştü diyerek hastaneye götürüyor" diye konuştu.

https://www.birgun.net/ha...en-baba-gozaltinda-388283

evlilik hakkında her şey dizisi

Her bölümde Birbirinden ilginç boşanma davalarını ekrana yansıtırken ana hikayeden kopmasiyla beraber gelen düşük reytingler neticesinde Fox TV yönetimi diziyi bitirme kararı almış.

Finale son iki bölüm.

15 yıllık sevgiliye gay olduğunu itiraf etmek

15 yıllık sevgili mi ?.

iyi dayanmış....

isa para bağışı yapılmadığı için geri dönmüyor

görsel

Evanjelik papaz Jesse Duplantis, kiliselere yeterince para bağışı yapılmadığı için isa Peygamber'in dünyaya geri dönmediğini öne sürdü.

ingiltere'de yayın yapan Victory kanalındaki Victorython adlı TV programına katılan Evanjelik papaz Duplantis, tepkiyle karşılanan açıklamalarda bulundu. Duplantis, insanların kiliselerine yeterince bağışta bulunmadığını söyleyerek, isa'nın yeniden ortaya çıkmamasını buna bağladı.

Duplantis, "Buna dürüstçe inanıyorum. isa'nın gelmemesinin nedeni, insanların Tanrı'nın onlara vermelerini emrettiği şeyi vermemeleridir" dedi. Papaz, "Bu gerçeği anladığınızda isa'nın gelişi için zamanı hızlandırabilirsiniz" diye ekledi.

https://t24.com.tr/amp/ha...aya-geri-donemiyor,982186

traveler of secret moments

Sende nude istemaa diyen yazar !.

traveler of secret moments

Ağlama duvarıma hoş geldiniz aşkolar.

Totoroş ne ya. Aşk olsundu..

Yazdiğin mesajlar hala aklımda. Kipss...

türkiye de yaşayan surilerin dönmesini istemiyoruz

görsel

Suriye Milli Ordusu tarafından Afrin’e yerleştirilen Araplar, Türkiye’nin “1 milyon Suriyeli sığınmacıyı geri gönderme” projesini protesto ederek tepki gösterdi. Basın açıklamasında bulunan kalabalık grup “Türkiye’de yaşayan Suriyelilerin dönmesini istemiyoruz” diye konuştu.

Kalabalık grup ayrıca terk ettikleri memleketlerine dönebilmeleri için de silahlı gruplara “Suriye rejimine karşı savaşın” çağrısında bulundu.

https://odatv4.com/siyase...onmesini-istemiyor-238793

15 temmuz kursağımızda kaldı benim listem hazır

görsel

Sevda Noyan'ın katıldığı bir televizyon programındaki "15 Temmuz kursağımızda kaldı, bizim sitede var üç beş. Benim listem hazır açıkçası" sözleri nedeniyle "halk arasında korku ve panik yaratmak amacıyla tehdit" suçundan 6 yıla kadar hapis cezası istemiyle yargılandığı dava, tarafların uzlaşması gerekçesiyle düşürüldü.

https://t24.com.tr/haber/...gi-dava-dusuruldu,1034802

akp li il başkanının vatandaşı azarlaması

görsel

AKP Konya il Başkanı Hasan Angı, toplu konut yapılan alanda hakkının yendiğini öne süren bir yurttaşı "Densizlik yapma, akıllı ol" diyerek azarladı.

https://www.birgun.net/ha...ik-yapma-akilli-ol-388216

maddelerle köle efendi ilişkisi kuruyoruz

görsel

AKP'li Cumhurbaşkanı Tayyip Erdoğan'ın eşi Emine Erdoğan, bağımlılıkların bireysel ve toplumsal hayatı tehdit ettiğini belirterek, "Geleneksel değerlerden ve geleneksel kurumlardan bir kopuş söz konusu. Yakın ilişkilerimiz zayıflıyor, maddelerle ya da teknolojiyle köle efendi ilişkisi kuruyoruz" dedi.

https://www.birgun.net/ha...iliskisi-kuruyoruz-388238

para var huzur yok

bu da her ibneyi zilkecek sanıyor.

ibnelik sadece silkelenmek ya silkmek değildir.

çok merak ediyorsan katil bana. huzuru yaşa...

kipss..

sözlükte göbek dekolteli fotoğraf paylaşmak

Para var huzur Yok tatlı imiş.

Ouuvvv bebii !.

Ehehehe..

sizi gaffar okkan ın yanına göndeririz

görsel

Hizbullah davasında 165 kişi öldürmekten hüküm giyen 18 kişi tahliye edildi. Mahkeme heyetini,

“Sizi, Gaffar Okkan’ın yanına göndeririz” diyerek tehdit eden Cemal Tutar’ın tahliye edilenler arasında olduğu öğrenildi.

https://www.gercekgundem....-tamami-serbest-birakildi

kadıköy belediyesi ne rüşvet operasyonu

görsel

Anadolu Cumhuriyet Başsavcılığı'nca "rüşvet almak, vermek, aracılık etmek ve resmi belgede sahtecilik" suçlamalarıyla, çoğunluğu Kadıköy Belediyesi'nde görevli zabıta personeli ile belediye mühendislerinin de aralarında yer aldığı 54'ü kamu görevlisi toplam 224 şüpheliye yönelik istanbul merkezli izmir, Adana, Kocaeli ve Şırnak'ta eş zamanlı operasyon düzenlendi.

https://www.birgun.net/ha...ida-gozalti-karari-388146

ahlat köşkü nün yanına bakan konutları yapılması

(bkz: 183 okulu kapsayan ihalelerin iptal edilmesi)...

Yorumsuz !
.

görsel

Bahçeli’nin önerisiyle yapılan ve ‘kışlık saray’ olarak nitelendirilen Ahlat Köşkü’nün yanına 9 tane de bakan konutu yapılacak. Sadece bu yıl 151 milyon TL harcanacak konutları Erdoğan’ın arkadaşı hasan Gürsoy inşa edecek.

https://www.birgun.net/ha...el-bakan-konutlari-387946

183 okulu kapsayan ihalelerin iptal edilmesi

görsel

Cumhuriyet gazetesinin haberine göre; Elektronik Kamu Alımları Platformu (EKAP) verilerine göre 1 Ocak-12 Mayıs 2022 tarihleri arasında okul yapımına konu olan 114 ihale iptal edildi. Toplam 183 okulu kapsayan ihalelerin 37’sinin iptal gerekçesi “tekliflerin yüksek olması”, 76’sının “istekli bulunmaması”, birinin ise “ihaleyi alanın sözleşmeyi imzalamaması” olarak gösterildi.

En fazla okul yapım ihalesinin iptal edildiği kent 48 ile istanbul oldu. Antalya’da iptal edilen ihale sayısı 17, Şanlıurfa’da da 6 olarak kayıtlara geçti.

Öte yandan, okulların güçlendirilmesi, tadilat ve onarımları için açılan onlarca ihalenin de benzer gerekçelerle iptal edildiği öğrenildi.

https://t24.com.tr/haber/...lesi-iptal-edildi,1034398

anlamsız fotoğraflar

görsel

Swh...

hadi metrobüs duraklarını yazalım

Edirnekapı...

zaman

görsel

korku filmi klişeleri

- Gidip gelen ışıklar.

- kapının açılip kapanması.

- çıtırtilar.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.