bugün

(bkz: deli)
evinin duvarlarını notalarla karalayan ses saantcısı.
keşke hep delikanlım, kış güneşi gibi şarkılar yapsaydı, ama işte olmayınca olmuyo malesef şmdi saçma sapan tv programlarında saçma sapan şeyler söylüyo ona buna sataşıyo dansederken düşüyo falan. neyse belki bi derdi vardır onun da, çok üstüne gitmemek lazım.. (bkz: bir derdim var)
kelime dağarcığı 50 olan birinin şarkı sözlerini kendisinin yazdığına asla inanmıyorum, öyle böyle sözler değil benim diyen şairin bile zor biraraya getireceği cümleler. Ya da kafası iyiyken beceriyor neyse öyle olsun.
Show dünyası denilen plastik dünyada dengesizliğiyle farklılaşan ve bu dengesizliğini güzel şarkılarıyla dengeleyen (bkz: delikanlım) adlı şarkısı ile kendinden istesemde nefret edemediğim hatta inceden hayranlığımı kazanmış pop müzik sanatçısı.
Diğer adı gondoldur. Periyodik olarak sistematik dans ritimlerini eşgüdümlü olarak birleştirebilen vasıfları kudretli zülkarneyndir.
aşkperest*'den sonra kantarın topuzunu hepten kaçırmış, her daim hayretle bakınan, eklem özürlü *
delidir, çirkindir ama herkes sever... nedeni de sanırım diğer çoğu şarkıcının aksine, yüzsüz olmaması ve davranışlarının içtenliğidir. bir de hadi o besteler neyse de o şarkı sözlerini nasıl yazdığına inanılması zor insandır kendisi... bi ara esrar bulundurmaktan gözaltına alınmıştı her halde uçuştayken buluyodur o filozofça sözleri diye düşünmeden edemiyor insan.
sonuçta sevilmeyi hakeden insandır.
gezegenlerden sonra kendi yörüngesinde dönebilen mustafa topaloğlumsu birşeydir.
en az 4 votka içtiğimizde bize güzel gözükebilecek olan kadın..
(bkz: çirkin kadın yoktur az votka vardır)
üst dişleri parıl parıl parlayan porselen olmasına rağmen,
altları neden yaptırmadığını anlamadığım, fanatik dinleyicilere sahip şarkıcı, söz yazarı, besteci ve anne.
dans edişi örnek alınabilecek! türünün tek örneği
deli olmasına karsın akıllara zarar sözler yazan kokainman.
nereden nereye gelen,helal olsun dediğim,harika şarkı sözleri yazan başarili sanatçı
star tv de yaptığı programın yapım firması ile yaşadığı sürtüşme sonrasında tüm kirli tangaları ortalığa saçılan şarkıcı.
türkiyenin yıldızı,hic bir yerde bulunamayacak durusu,havası ve dansıyla tam bir sanatçı(!)
dans kareografileriyle herkesi kendine bağlayan (!) dans yok sözz pardon ses sanatçısı.***
türkiye'nin delisidir.hareketleri,dansı ve tabiki şekliyle...bir gün bizde kendisini,nietzsche'nin geç anlanacağını bildiği gibi anlayacağız ama iş işten geçmiş olacak...
konuşurken ağzının sol alt köşesi mütemadiyen aşağı doğru çeken,beline taktırmış olması muhtemel oynar başlıklı bir aparat sayesinde eş zamanlı olarak alt ve üst bedenine farklı figürler yaptırabilen ailemizin delisidir
kendisine deli diyen okan bayülgen'i "bir deli bana deli dedi ve kırk akıllı ona inandı" **diyerek dumura sokan insan
sesi de yazdığı sözler yaptığı şarkıları da, şarkıcıyım türkücüyüm sanatcıyım diye ortada dolaşan birçok şöhret budalası bünyeden daha kaliteli olan, kanaatimce samimiyeti sığlık olarak algılanan bi çoklarından daha sanatçı bi kardeşimiz.dinlemem şarkısını türküsünü pek ama ben severim şahsen.
tv makinasında okan bayülgenin deliyim çünkü ... sorusuna mutluluk deli işidir diyerek beni şaşkınlığa uğratan kişi...şarkıcı mıdır yazar mıdır ya da dansçı mıdır??değildir zannımca
geçen gün televizyonda neşet ertaşın elini öpmeye çalışan kadın.neşet ertaş buna karşılık "esas kadınların elini öpmek gerekir onların canı doğuran candır" diye kelamda bulunmuştur
yıllar önce sezen aksuyla aralarını açılmıştır. Sebep: uzay heparıyla sezen aksunun evinde sarhoşken birlikte olması
sesiyle bizleri büyüleyen ama aniden karşıma çıksa hortlak görmüşcesine korkacağım sanatçı şahsiyet...