bugün

entry'ler (8859)

oy vermeyeceğiz diyenler kk ya oy verse kazanırız

Kk'yı savunanlara bakıyorum; 20 yaşındaki çocuğu falan fişliyorlar, sevgili genel başkanlarına eleştiri yöneltenlerden hesap sormaktan bahsediyorlar, memokrad dedeleri çubukta köylülerce linçlenirken ortada gözükmeyen gençlik kolları başkanı aleni şekilde insanları tehdit ediyor.

Chp daha ortada bir seçim kazanma falan yokken, mhplileşmeye başladı. Het höt. Çok korktuk.

Mayısta birak oy vermeyi , yanlarına arpalık vaat ederek bağladığı 3 tane islamcı ve bir seviyesiz merkez sağcıyla asıl kisvesini sakladığını düşünen bu mezhepçi, hemşehrici, azgın faşist sürünün götlerinin üzerine oturtulmasinı zevkle izliycem.

tüm dünyayı müslüman yapabilecek gizli formül

Islam başlangıcindan bu yana kitlesel olarak her zaman kılıçla yayıldı. Savaşların don ve külotla yapıldığı devirlerin kapanmasıyla o iş de bitti zaten. Şimdi 10 milyon yahudi hepsini oturtur yerine. islam, Hristiyanlıkla bu noktada bariz şekilde ayrılır. Hristiyanlığın kore ve japonyadaki yayılımına bakın tamamen misyonerlik. islam dünyasında hiç bir örneği yok.

Zaten bu cahillikle zor. Arif olanın anlamasi için yukarıda verilen örnege bakalim;

Firavunun bozulmamiş cesedi; hmm.

Birincisi; bu mısırdaki milyonlarca mumyadan biridir firavunun falan değildir zaten ispatlanamaz da. Bu mumyaların sayısı o denli fazla ki buharlı tren devrinde kazana bunları atarlarmış kömür niyetine.

ikincisi; musa-firavun hikayesi müslümanlığı doğrulamaz, nitekim bu hikaye eski ve yeni ahitte de bulunur. Yani aslında islamdan önce o dinleri doğrular.

Ha bu arada birakın musayı, yahudilerin mısırda yaşadığına dait bir arkeolijik veri yoktur .

Kapişko?

abd polisinin ortadoğu faresini nallaması

Polisin görevini yaptığı olay. Bacağına falan sıkamazdı ayrıca, düşük kalibreli mermi bacağa ilk anda hiçbir şey yapmaz hatta saldırgan yaratık o hışımla polise zarar verebilir. Fazla arka sokaklar izlemeyin. Kılıç çeken kılıçla ölür, saldırgan 30 iqlu ortadoğu faresi de olsa, amip beyinli bi zenci de olsa sonu aynı olacaktı. He amerika aynı zamanda yuzbinlerce müslümanın vatanıdır, iki dönem önce hüseyin isimli başkanı vardı, senin 32 dişli islam medeniyetinin ermez o konulara o yüzden hiç müslüman düşmanlığı falan deme.

red kit

Çizgi romandan uyarlama ve fransız yapımı olan, daltonların yeşil-siyah kıyafet giydiği-, serisinin ciddi entelektüel derinliği olan çizgi dizi.

dacia

2022 yılında fiat, opel ve citroen gibi markaları geride bırakarak avrupa genelinde en çok satan 12. Marka olmuş, ilaveten ilk 10a 2 araç sokmuş, daha da ilaveten ürettiği tüm araçları ilk 100de olan üretici. Önümüzdeki 10 yılda türkiyede piyasayı domine edeceğini düşünüyorum.

tek parti döneminin faşizm olduğu gerçeği

Ii. Dünya savaşından sonra savaşın doğrudan mağluplarının genetik kodlarıyla oynandı. Almanlar vatan, ulus, halk gibi kavramlardan nefret eder veya öyle görünürken japonya direkt yüz değiştirdi. Savaşın açık ara en vahşi ulusu suyu sabuna dokunmayıp anime ve mangayla falan uğrasan poncik bir halk görünümüne büründü. Hala da öyle ve bunun ekmeğini de yiyorlar.

Savaşta taraf değiştiren ve özellikle mafya etkisiyle güneylileri işgalcilerle işbirliği yapan italya bu denli eziyete ugramadı ama oraya da demokrasi getirildi.

1950deki seçimlere gidilmesi de direkt bu minvaldedir. Abd ve yandaşları yeni hitlerler, mussoliniler istemiyordu. O yüzden ispanya hariç kayda değer ülkelerin tamamında demokrasiyi getirdiler, bir şekilde.

Chp rejimi faşizm miydi değil miydi, bence öyleydi ve çok güzeldi, ama bu rejimi abd yıktı çakma mücahitijiz degil.

göbeklitepe

Kültür bakanlığının üzerinde sahte bir gizem yaratıp süper pazarladığı örenyeri. Memleketin iyi işleyen birimlerinden birisidir kültür bakanlığı.

gültekin uysal ın ümit özdağa hakaret etmesi

Aslında hafiften güldürmüştür. Şöyle ki hakaret bile edememiş, sadece iğrençleşmiş, islamist mordorun alternatifinin de düzey olarak onlardan bir farkı olmadığını göstermiştir. Kendisinin de son seçimde aldığı tam 70k oyla dahil olduğu ittifakından iş bekleyen kitle olması ise, işte beni hafiften güldüren budur.

-baban darbeci diyor, eee bundan adama ne. Hatta açık konuşalım bu bir nefret suçudur.

-tecavüze uğramış çocuk. Vaaay ne kadar komik bir şey de mi, hehehe tecavüze uğramış.

Bakalım masasından ses çıkacak mı bu iğrençliğe.

amerika yı hüseyin isimli birisinin yönetmesi

Aynı devletin, Rakip partinin belediye başkanını memleketi üzerinden rum olmakla " suçlayıp" oy devşirmeye çalışanlarca medeni bulunmaması möthişştir. Her gün misvakla fırçalanan 32 dişli anadolu islam medeniyeti, koçum benim.

barack obama ya ne oldu

Amerikan siyasetinde hala ağırlığı olan, sözü dinlenen, önem verilen, zorda kalınınca mitinglere çağrılan biri. Benim gördüğüm en silik amerikan başkanı olmasına rağmen hem de. gençliğinde kara panterler ve islam ulusu gibi terörist organizasyonlarla dirsek temasinda olduğu ne hikmetse başkanlığından sonra ortaya çıkmıştı. Bariz şekilde kollanıyor. Bir de derler ki amerika zenciler sevmiyahh. Neyse, hülasa hala popüler bir figürdür lavuk. Kendisini göremeyen arkadaşlar galiba lisesinin bahçesinde arıyorlar adamı, pazartesi beden dersinize girecekmiş.

abd de cehenneme gittiğini iddia eden rahip

Haberin içeriğini okumadan rahibin zenci olduğunu doğru tahmin ettiğim olay. Böyle yarak/kürek işler genelde o tayfadan çıkar. Müslüman versiyonları da aynıdır. (bkz: nation of islam)

türkiye de incil yada tevrat yakılsa ne olur

32 diş medeniyetli islam beldelerinde gayrimüslimlere ve kültürel miraslarına ne yapıldığını çok iyi biliyor herkes beyler, yemezler. Hadi onlar gerçek islam değil yhaaaa, diyelim.

En basitinden Cizye dediğin şey apartheid değil mi ha? Müslüman 1 gayrimüslim 3 vergi verecek. Niye sen üstün müsün? Bunun güney afrikadaki apartheiddan farkını açıklar mısın?

O kadar yüzsüzsünüz ki o nefret ettiğiniz batı kapılari açsa yamyam gibi yığılırsınız kapılara, hala burda tırıvırı. Batı , kendisinin en büyük baskentinde bir müslümanın başkan olmasina bile izin veriyor. Sen rakip partinin belediye başkanına kendi aklınca rum iması yapıp oy devşirmeye çalışıyorsun. Medeniyet düzeyin bu, kapiş? Konu;kilit. Yallah.

uzun boylu erkek ile kısa boylu kızın ilişkisi

Bu ciftlerin ilerleyen cinsel yaşamlarında erkeğin psikolojik olarak kendini kötü hissetmeye başladığına (çocukla seviştiğini düşünme) yönelik makale okumuştum vaktiyle. Sonuç itibariyle bize ne tabi de dışarıdan da kötü gözüküyorlar. Geçen evli ve çocuklu olduğunu bildiğim böyle bi tanışa ooo kızı da büyütmüşsün maşallah dedim, karısıymış.

26 ocak 2023 sabahat akkiraz tweet i

Buram buram alevi faşizmi içerendir. Kk ya alevi olduğu için karşı çıkılıyormuş. Hadi ya. Kk'nın gerçek bir loser olduğunu geçelim ve bu argüman haklı diyelim.sırf bunun için karşı çıkılsa bile bu nefret suçu değil ifade özgürlüğüdür. Koca pensilvanya eyaletinde bile mehmet oz un türklüğü gündeme getirilip duruldu, ki öz sağcıların adayıydı senin kk nın aleviliği mi gündeme gelmeyecek.

rasmus paludan

Sanılanın aksine kuran yakma eylemini sadece bir defalık değil uzunca bir süredir sürekli yapan danimarkalı aktivist. Ayrıca eylemlerine devam edeceğini de beyan etmiştir. Ilaveten bu eylemde bu kadar kuduracak ne var orasi da meçhul. Çünkü kuran yakmak bizzat islami gelenekte de vardır. Okunamayacak kadar yıpranmış kuranlar orda burda sürünmesin diye yakılır. islam bir mana dinidir madde değil. Bence sanki bu adam hala fareye falan dönüşmediği için içinizdeki ilkel inanç çürüdüğünden hıncınızı alamıyorsunuz. Paludan'ın derdi de islam değil göçmenler aslında, onlara sesleniyor; isveçte seçim yapılsa 300-400 kişinin oyunu ancak alabilecek bi delinin kuran yakması çok mu zoruna gitti kardeşim, o zaman 32 dişli medeniyetine gidebilirsin yallah.

renault 9 broadway

Ülkemizde tutulan pek çok renault modeli gibi çıktığı yıl avrupada yılın otomobili seçilmiştir.

pkk nın haklı sebepleri var demeye getirmek

Çözüm sürecinin gündemde olduğu dönemde anadolunun taş kafalılığıyla meşhur yerlerinden gelme, muhafazakar ama islamcı olmayan, üstelik öğretmen bir arkadaş bu minvalde bir şey söylemişti de vay aq demiştim. Bunlar bile böyle düşünüyorsa. Şu an bir yerlerde chp'yi hdp ile iş tutmakla falan suçladığına eminim bu göteleğin.

Neyse; duruma göre şu an vatan millet sakarya nutku atanların da içinde bulunduğu geniş bir kitledir esasında.

Bugün bize karşı hdp ile ittifak yapıyorsunuz diye zirlayanlar 10 yıl önce o günün milli kuvvetleri chp-mhp'ye karşı hdp ile iş tutuyordu.

isveç e nato kapısı kapatıldı

Avrupayı istila etme potansiyeli olduğu düşünülen rusyanın ukrayna karşısında cortlamasıyla isveç'in doğal bir düşmanı kalmadı zaten. isveç gibi imajı ve pr gücü yüksek bir devletle kutuplaşmak isveç e hiç bi sik yapmaz ama türkiyeye kaybettirir. Türkiyeye kaybettirmezse oradaki türklere kaybettirir. isveç'TE kürdler ve türklerin kaç diasporası var, bunların hangisi örgütlü hangisi değil. Yem olurlar, çok net.

afrikalıları köleleştirmek

Tarihte müslümanların yaptığı olay. Batılılarca kölelik yasaklanana kadar zangibar (bugunku tanzanya), umman ve sudan'ın ana geçim kaynağı köle ticaretiydi, hatta kolonyalizm hareketi bile lafta müslümanların köle avına karşı başladı.

ilaveten;

-TArihteki ilk zenci isyanı abbasilere karşı.

-Müslümanlar başta timbuktu olmak üzere afrikanın tüm antik güzelliklerini mahvetti .

-32 dişli medeniyetinde daha 100 yıl önce köle pazarı vardı.

-araplar bugün bile zenxilerden nefret ederler.

pkk nın kalaşnikofları nereden geliyor

Türkiye gibi tipik bir c sınıfı ülkede amerikan ve batı düşmanlığı her zaman para ettiğinden ( ilginçtir, halkının tamamına yakını da buralara göç etmek ister veya etmiştir) pkk hep amerikan endeksli gösteriliyor fakat kuruluşundan, ideolojik birikimine asıl destekleyen ve güçlendiren önce sovyetler şimdi de rusyadır. Aynı rusya pkkyı terör örgütü olarak bile görmüyor hala.