bugün

entry'ler (7752)

sizi çok seviyorum ne yapmalıyım

sevmeye devam et. sohbet edebiliriz.

36m

içinde olduğum muhteşem otobüs. hem boş olduğu için rahat rahat gidiyorum.

istanbul havalimanı

gidiyordum ama hem otobüsü kaçırmışım hem de 1.30 saatten fazla sürüyormuş o yüzden mecidiyeköy'den rami'ye gidiyorum.

rami kütüphanesi

ilim öğrenmeye gidiyorum.
görsel

istanbul havalimanı

yeni metroyla geliyorum yanına. bir bakayım nasıl bir yer?

bez bebek nana nın metrobüs kazasında ölmesi

ödüm koptu ya. bez bebek nana ulaşım bilginidir metrobüs çarpmaz ona. dikkat eder kendisi.

sabiha gökçen havalimanı

2001 yılında kemal kılıçdaroğlu'nun karşı çıktığını yeni öğrendiğim şey. eğer ki kemal kılıçdaroğlu aday olursa en azından ben hiçbirine vermeme hakkımı kullanırım.
link: https://m.youtube.com/watch?v=QAwWsPAbhVw

wikipedia yı patlatıyor muyuz

hayır tabii ki. orası çok bilgi veren eşsiz bir site..

sözlüğe girmeyeyim de sosyal hayatım var sansınlar

sosyal hayatımız var zaten. ama şu an evde uzanıyorum.

uludağ sözlük

eski entrylerin oylanma tarihlerinin gözükmemesini şikayet ettiğim yer. bakalım cevap gelecek mi? umarım 2 güne gelir en geç. eski entrylerin oylanmalarında "1. henüz oy kullanılmamış" yazıyor.

doğum günü

4 gün sonradır. çok heyecanlıyım. yaş günü daha doğru olabilir belki. 3 şubat hem doğum günüm hem yaş günüm.

perde ev sütyenidir

perde evin örtüsü diye biliyordum ben. tabii evin dışarıya açık olması hoş bir şey değil.

binnur kalkavan

biraz geç atabildi o yüzden yanlışlıkla çok attım.

binnur kalkavan

binnur kalkavan'ın cenazesindeyken ben.
görsel

aptal sarışın

kötü bir tanımlamadır. bence sarışınlar özellikle de açık sarışınlar dünyamıza güzellik katıyorlar. iyi ki varsınız sarışın kızlar.

selçuk tektaş

öldüğü gün yazlıktaydık. ablamın istanbul'da olsaydık cenazesine gitmek istediği alişan'ın kardeşi.

fatma girik

annesi 101 yaşında hayatta olan sanatçı. öldüğü gün benim sınavım vardı galiba. kendisini pek tanımıyordum. mustafa sandal'ın paylaşımından görmüştüm. gerçekten çok güzeldi. allah rahmet eylesin.

fatma girik

ölmesi beni çok üzen sanatçı.

ocak

yarın son günü olan güzel bir ay ancak fatma girik'in ölüm yıl dönümünün olduğu aydır. haydar dömen'in ölüm yıl dönümü de önümüzdeki ay. gülben ergen'in çocuklarının, eniştemin babasının, mustafa sandal'ın da doğmuş olduğu, maalesef mehmet ali birand'ın ölmüş olduğu ama yine de güzel bir ay. doğum günüme 4 gün kaldı. doğum günüm için sabırsızlanıyorum.

1900lü yıllarda doğan yazar

1900'lü yıllar derken 1900-1999 arası ise ben de o dönemde doğmak isterdim.