bugün

entry'ler (7455)

tarz

Artık benim de tarzımın olduğunu düşünüyorum. Müzikal olarak belki pek sınırlı bir tarzım yok ama kişilik olarak, dünya görüşü olarak benim de belli bir tarzımın olduğunu düşünüyorum.

corona virüsü

vaka sayıları hala artmaya devam ediyor maalesef. bitmesini köpek gibi istediğim hayatımızın lanetidir.

konya da vahşice öldürülen barınak köpekleri

sokak köpeklerine yapsaydı desteklerdim bile ama yapa yapa masum barınak köpeklerine mi yapmış? kusura bakmasın ama gerizekalı bir adamın yaptığı eylemdir.

ateistler neden islama saldırıyor

bir dindir ve bu yüzden saldırmak da bir şeyi değiştirmeyecektir aslında. çok da abartmamak lazım aksi halde durum iyiye gitmez, insan delirip depresyona bile girebilir. kadın erkek eşitsizliği gibi şeylerden dolayı olmasın o?

cips

e p'yi vurgulayarak mı söylesin? cibs diye söylemek daha kolay.

cin düğünü

"insanlar cinlerin düğünlerini görebilirler mi ? kesinlikle hayır. insanların gördükleri şeyler genellikle bir ışık yada sadece davul ve eğlence sesleri olmaktadır." alıntı.

cin düğünü

ortaokulda bir arkadaşımın, annesinin gördüğünü anlattığı ama din hocasının inanmadığı şey.

cin

ama rüyamda cin kendi halinde takılıyordu. rüyamda hiç muhatap olmadım onunla.

cin

--spoiler--
o rüya değildi yalnız.
--spoiler--
hayır rüyaydı. ıssız, otlu bir yerdeydi rüyamda. o gece gerçekten deprem de oldu.

deprem aninda kacmali mi saklanmalimi

bence yatakta yatılmalı aşko.

cin

dün gece rüyamda gördüğüm bir varlıktır.

ekşi sözlük

trollerin de bulunduğu, ancak para kazanılabilen, güzel bir platformdur. ancak artık forumlaşmış bir sitedir. konular hakkında entryler daha çoktur. ❤❤❤❤❤❤❤❤

23 kasım 2022 düzce depremi

bayağı sallandı. insanlar nasıl hissetmemiş anlamadım. ben ilk defa bu kadar depremi hissettim. yatağım beşik gibi sallandı. tanım: sadece istanbul'da hissedilmeyen deprem.

kibar küfür etmek

amk küfürünü -ına değil, -ınıza dye devam ettirilerek kullanılan küfürdür.

ideal banyo yapma sıklığı

ben haftada 1 yapıyorum benim için ideal bir sıklık.

eskiden yaşanılan bir çok şeyi unutmak

hayatın bir gerçeğidir ancak yaşlılarda bu durum yoktur sanırım. insan küçüklüğünü unutabiliyor ama büyüdükçe yaşadığı şeyleri unutmuyor bence. mesela ben 8 sene önce bu zamanlar neler yapıyordum pek hatırlamıyorum.

bez bebek nana

selamlarımı ilettiğim bir yazar. entryleri sözlük kendisi de silebiliyormuş.

76e

bahçeşehir'den topkapı'ya en kısa sürede ve en az kalabalıkta giden bir otobüs hattı. çift katlıdır ve birçok kişi tekli oturuyordu.

sözlük yazarlarının itirafları

bu aralar oldukça keyifli ve iyi hissediyorum kendimi. hayat çok güzel bir şey. yaşamanın kıymetini bilmek lazım.

bahçeşehir

esenyurt'un en güzel yerlerinden biridir. üstelik ulaşımı da pek kolaydır. burada yaşamak isterdim ama bahçelievler'e gitmek daha kolay oluyor otobüsle. bize ters bir yerde olan ancak güzel bir yer.