bugün

Mercedes kıskanmasın mı şimdi? Otomobilin fabrikası yokken otomobil sattılar sığırlara. beter olun.
görsel
Full kapasite seri uretim yapan bir fabrik gunde 1000 arac cikarir * hala seri uretim yok ve milleti de NFT cart curt tokatlamislar.
AKP'lilerin hiç değişmeyen modu bu.
görsel
şubat ta satış, mart ta yollarda olacaktı. Hani ne oldu? Deprem bahanesine sarılmasınlar. bu kafayla giderlerse bunların sözlerine güven olmadığı gibi arabalarına da güven olmayacak.
babayiğitlerimiz sağolsun.
AKP'nin son seçim kozu.3-5 tane togg satışa çıkarıp propaganda yapacaklar
ilk parti 2023' lük nfs paket için avax alan arkadaşlar var, nfs paketi Ekim ayına ertelenmiş, ama normal araç sipariş verilebiliyor, avax nedeni ile zarara uğrayan arkadaşlar, bu ön sipariş zamanında ilk seri normal araçlarda öncelik verileceğini düşünüyorum, belki nfs olmaz ama normal araçlarda ilk seri araçları bu arkadaşlar alabilirler, hemen ortalığı karıştırmayın olmazsa firmayı arayın, avax aldıysanız öncelik talebinde bulunun en azından normal paket için diye düşünüyorum .
Diyelim binlerce togg satıldı. Peki togg alanlar araçları nasıl sarj edecek? Yeterli sarj istasyonu var mı? Elektik şebekeleri bu kadar elektir yüküne hazır mı? Hızlı sarjla bile en az 30dkda sarj olur elektrikli araçlar. Kim bekleyebilecek?
hani şubatta satışa çıkacaktı.
akp nin bir yalanı daha gün yüzüne çıktı.

akp propaganda malzemesi otomobil markasıdır.
Avax satın alan arkadaşların mağdur edileceğini düşünmüyorum, mutlaka sipariş döneminde ilk partiler nfs için avax alanlara ayrıcalık tanılınır diye düşünüyorum, hem bu şekilde kimsede mağdur olmaz ilk normal seri bu arakaşlara teslim edilir diye düşünüyorum.
Arkadaşlar hemen ön yargılı olmayın siparişler bir açılsın, mutlaka avax alanlar için nfs serisi olmasa bile normal ilk seri üretimi araçları avax satın alanlar için öncelik tanır lar diye düşünüyorum, bekleyin biraz.
seçim öncesi gövde gösterisi yapacaktı akepe ama deprem ile hesaplar tutmadı tabii. ses seda kesildi bir anda bu araba işinde hani ne oldu?..
Bu proje AKP projesi değil arkadaşlar sadece, tüm Türkiye'nin projesi, hepimizin sahip çıkması gereken bir proje, yoksa ağır sanayide ilerleyemeyiz, şimdi sahip çıktık çıktık yoksa bu elektrik otomobil treninide kaçırırız.
Devrim otomobilini'de böyle engellemedilermi, tüm Türkiye olarak bu projeye sahip çıkmalıyız.
Hayal satmaya devam.
Bu ay sonunda muhtemelen yollara çıkacak, tip onay ve testleri tamamlandı, diye biliyorum, lütfen destek olalım arkadaşlar, bu projeye herşeyi siyasileştirmeyelim, çok büyük bir proje bu, türkiye'ye çok şey katacağını düşünüyorum.
Aktroller başlık uplamaya başlamışlar.
Salak ulusalcıları devrim arabası saçmalığıyla tavlamaya çalışıyorlar.
aynı projeyi chp yapsa övmekten yeri göğü, sosyal medyayı inletirler, sırf kendileri yapmadı diye atmadıkları bok kalmadı.

bizim millete geri kalmak müstehak. eleştirip bok atmaya devam edin. sonra gidin fransız tenekesine 1 milyon verin.
Aynen kardeşim ondan sonra biz niye üretmiyoruz, neden gelişmiyoruz diye ağlıyor' lar, proje tüm hızıyla devam ediyor en son bildiğim kadarı ile tip onay testleri' de tamamlandı bu ayın sonunda muhtemelen ilk araçlar teslim edilir diye düşünüyorum.
görsel
görsel
görsel
(resim:#4)
(resim:#5)
(resim:#6)
(resim:#7)
Tasarımı çok güzel sitil sahibi araçtır, kendine has duruşu, karizması, olan arabadır.
2017'de konsepti sergilendiğinden beri üzerinden 6 yıl geçmiş olan ultra yerli ve milli araç.
2017' de felan konsepti sergilenmemiştir, konsept 2019 yılında serginlemiş olup, murat günak ve pininfarına liderliğin'de endüstriyel tasarımı yapılmıştır, yani toplasan 4 yıllık geçmişi olan firmadır.
Birkaç gün sonra satışları başlayıp, mart sonunda teslim edileceklerdir, kapadokya renklisi çok güzel görünen, iskandinav arabalarına benzeyen son derece kaliteli Türkiye merkezli elektrikli otomobil üreticisi, Avrupa pazarında muhtemelen volvo ve skoda' nın pazar payından biraz alacak gibi, birde euro ncap testlerinden 5 yıldız alırsa skoda ve volvo 'nun mutlaka pazar payından biraz alacak firmadır, 2023 sonu gibi Avrupa pazarında' da kendisini göstermesini beklediğim otomobil firması, yoksa pazarı Çinli firmalar domine edecek gibi duruyor, Allah başarılarını daim etsin, bizi dünyada iyi bir şekilde temsil etsin yeter.
görsel
güncel Önemli Başlıklar