bugün

entry'ler (12612)

12 saatte 7 kadın cinayeti

islamda kısasa kısas vardır, şeriatın kestiği parmak acımaz.

nuh un gemisine penguenler neyle geldi

Poşete koyup bindirdiler.

dördüncü murat

Rahmetli Bi oturuşta boğayı yerdi.

trt vergisini akpliler versin

Mantıklı, ama ben pazar günleri vestern izliyorum onu nasıl ayıracaz.

kuresel ikinma nin sözlüğün en güzel kadını olması

Hevesinzi kırmak istemezdim ama, o ne ara kadın oldu cinsiyet değiştirip.

israil soykırım yapıyor

Gazeye gitsene lafı salakça ve cahilce. Bu meseleyi devletler çözebilir fertler değil, ki koca koca devletler bile şu terör devletine karşı gelmeye korkuyor.

kalp krizinden gidenlerin çoğalması

Sağlıksız beslenme, stres, sigara içki, uyku düzensizliği, ayrıca ülkenin refah düzeyinin yerlerde olması. Açlık sınırı 19bin emekli 10bin alıyor.

siyasetin yasaklanması gerekliliği

Siyaset ve vekil üniversitesi şart. Okulu bitirmeyen ne belediye başkanı olsun ne vekil nede başkan.

araba

Devlet, mersedes üreten fabrikadan daha çok kazanıyor ülkeye giren vasıtadan.

orta doğu din geleneği

Birbirlerine benzemesi çok doğal, kurana göre tüm resuller Tevhid dini üzereler namaz kılar zekat verir oruç tutarlardı.

din

Çok ikna oldum ben..

fetö

10 sene sonra menzil için ne istedinizde vermedik kandırıldık VS denirse hiç şaşırmam.

hz adem dünyaya nasıl geldi

Hz. Adem 1 emre uymadığı için cenneten çıkarıldı, biz bin bir günah işliyoruz bizim halimiz nicolur.

abd li askerin kendini yakması

insanlardan devletlerden ümit yok,kimsede adalet, vicdan, insanlık namına bir şey kalmamış. ilahi bir müdahale azap helak bekliyoruz Yahudi terör devleti üzerine.

ramazan ayının yaklaşması

Hamdederiz şükrederiz.

açlık sınırı

Emekli 10 binle mutlu mesut yaşıyor.....

biraz sıkış birader

Alallaaa.

milli muharip uçağı kaan

Savunma sanayinin gelişmesinden kim rahatsız olur, pkk, fetö, bilulumum terör örgütleri ve vatan hainleri, geçen hdp iha sihaya yatırım yapmayın demiş.

letgo nun çalışmaması

Leş bir site oldu.

kaan uçağı aldatmacası

görsel
iniş takımını sormuş arkadaş, yerli motor üzerinde çalışma devam ediyor 3 senesi var. Bu işler zaman ve tecrübe gerektiriyor, abd ve Avrupanın 100,150 yıllık sanayi geçmişleri var, biz daha 20 yıldır bu işler için bütçe ayırmaya başladık, başımıza savaş açmazlar ise önümüzdeki 20 yılda bölgenin süper gücü olabiliriz.