bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
  1. 1.
    rengarenk türleri olan, ufacık tefecik ama yüreği aslan gibi akvaryum balıkları. eh akvaryumda yetiştiklerine göre bunların yaşadığı bazı tatlı su kaynakları da vardır diye düşündüren balık türü.
    6 ... thoth
  2. 2.
    çarşıdan aldım bir tane eve geldim bin tane türünden bir akvaryum balığıdır.bol sevişmeleri neticesinde ortamda birçok aşk meyvesi bulabilirsiniz.
    8 ... electronica
  3. 3.
    şirin mi şirin akvaryum balıkları.
    ... freedean
  4. 4.
    bir zamanlar ciklitcinsi balıklarımızın daimi maması olma ozelligini tasıyan balık turu.*****
    -1 ... ümit
  5. 5.
    lepitemukus familyasının üyeleri lepistes ve lapistes olarak 2 kola* ayrılırlar. lapistes cinsi olanların lapin familyası ile ilişkilerinin olup olmadığı araştırılmaktadır.
    -1 ... sfp
  6. 6.
    birçok balık türü beslememe rağmen sıkılmadığım, akvaryuma yeni başlayan hayvan severlere rahatlıkla tavsiye edebileceğim, güzel görünüşünün yanında sorunsuz ve bakımı kolay bir balık türüdür. üstelik akvaryum ortamında üretilmeside oldukça kolaydır.
    ... agama
  7. 7.
    besleyeyim derken yaklasık bı ıkıyuz tanesını oldurdugum * kucuk renklimsi balık turu.
    (bkz: ozamanlar daha cocuktuk)

sımdılerle baska bır balık beslıyorum*.
    (bkz: adı bende saklı)
    3 ... mini
  8. 8.
    üreme makinası balık.
    ben böyle libido ne gördüm ne duydum.
    1 ... maksat muhabbet
  9. 9.
    bir çiftini kışın kavanozla dışarıya bırakınca bir hafta dayanabilen balık türü. nasıl yapıyorlar anlaşılamamıştır. bu ne ateşli balıktır.
    -1 ... crazyever
  10. 10.
    canlı doğuran diye tabir edilen gruba mensup balık cinsi.
    ... artam