bugün

entry'ler (1170)

sözlük yazarlarının söylemek istedikleri

şundan 8-9 ay öncesine kadar bana tonla söz verip yarı yolda bırakıp giden kızı başka biriyle gördüm. amına koyim cidden koydu. bomboş hissediyorum galiba anlamadım.

hiçbir sosyal medya hesabı olmayan karanlık insan

babam. bir sakladığı olduğunu sanmıyorum adam telefonu zor açıyor.

sözlük erkeklerinin bakire takıntısı

böyle bi takıntım yok başlıca olmama nedeni de şu, kaç yaşına geldik hayatımıza girdi çıktı insanlar benim eşitlerim şimdi dul falan aq zaten. ama böyle kimseyle doğru düzgün bi şeyler yaşamamış üniversite ve biraz sonrası bi insan falan olsam hala ben de bu tip şeylere takardım gayet ki anlamadığınız şey şu, bu bayağı içgüdüsel bir şey amk. ben de böyleydim. nasıl kadınların içgüdüsel olarak erkeklere koyduğu kriterler varsa erkeklerin de var. ancak günümüzde gördüğüm kadarıyla erkekler üzerinde baskıyla bunları eğip bükmeye çalışıyorlar nasıl böyle bir şey istersin, yobazsın, bilmem nesin falan gibi. ancak kadınlar için aynısı geçerli değil. yine o zamanlar internette salak salak kendisini kıyaslanmasından korkuyordur vs.vs. yazan mallar vardı. olm salak mısınız? internette herkes her şeye ulaşıyor zaten. bir kızın veya erkeğin cinsel ilişki yaşamaması başkalarının vajinasının daha güzel olduğunu, memesinin daha güzel olduğunu, penislerinin daha büyük olduğunu bilmesine engel mi? herkes her şeyi biliyor zaten daha önce bir şey yaşadı diye neden kıyaslanmaktan korkayım amk. oldu o zaman karım beni johnny sins'le kıyaslar diye korkun. hayır zaten bunun kıyasını yapacak kadından hayır gelmez. sikiş için mi evleniyosunuz amk? bu işi profesyonel şekilde yapabilirsiniz dert buysa. ben şimdi bir kadına aşık olacağım ve vajinası çirkin diye başkalarıyla kıyaslayıp onu bırakacak mıyım? kafa yapınız bu kadar basit mi? kadınlar size de soruyorum.

+ olarak şunu ekleyeyim karısının geçmişini kabul edip sırf seviyorum diye evlenip ama evlendigi halde hala içi rahat etmeyen, içi içini yiyen tonla erkek biliyorum. o yüzden ne isteyip ne istemediğinize çok iyi karar vermeniz lazım. en önemli şey huzur.

sedat peker

görsel

google'a göre youtuberdir. evet.

ümit özdağın hataya sokulmaması

olacağı belliydi. giderken sokmayacaklarini kendisi dahil 2 gram beyni olan herkes biliyordu. sokmayacaklarini bilerek gitti zaten.

tuba torun

partide kariyer basamaklarını kocasının ittirmesiyle tırmandığı "iddia" edilen kişi. yani ses kayıtları o yönde. benim aklıma direkt bu kadının mansplaining mansplaining, kadın erkek eşitliği falan diye konuştuğu yayınları falan geldi. sen o kadar mansplaining mansplaining de arka planda bir adamın kayırmasıyla bir yerlere gel. yani ne denir bilmiyorum bu tiplere. aynen en eşitlikçi sizsiniz.

bu arada özel hayata dalıcam ama bi çift kocasına lafım var, aykut erdoğdu'da 50 tane adamla yatmış bir kadın istemiyorsa evlenmeseymiş tuba hanımla. madem rahatsızsın geçmişinden evlenmezsin, evleniyorsan da sonra konuşmazsın telefonda hocam. yakışmadı yani.

ben daha orospuyum akımları

geçen "kedi gibi sevip düşmanı gibi sikiyodur" yazmış paylaşmış bi kız kendi videosunun üstüne. ne hale geldiler amına koyim.

ilişkilerin bitme nedenleri

bi tarafın gerçekten sevmemesi ve herkesin çok seçeneği olması. insanlar diyor ki ulan gider başkasıyla konuşurum senle mi uğraşcam ve basit bi şey de bitiriyor.

kendi ilişkilerimden biliyorum bi taraf gerçekten seviyorsa bırakıp gitmez uzun süre düzeltmek için çabalar. beni bırakıp giden insanlara baktığımda sevilmediğimi kabul ediyorum. her ne kadar aşığım deseler de sevmiyorlar işte. öyle yapmacık prosedür şeylere dönüştü ilişkiler. gerçekten seven çabalıyor görüyorsunuz.

pınar gültekin in kardeşinin ifadesi

ben de sırf "kesin" olan tek şey bu diye bunu yazdım sözlükte hep. tecavüz vs. iddialar hakkındaysa onlar kesin değil katil daha çok indirim için sıkıyor olabilir normal olarak demiştim ve mahkeme de o iddiaları sonuç olarak dikkate almamış kanıt olmadığı için.

şimdi ekşi'de hala adamın aldığı indirimi haksız bulanlar, şantajın bedeli öldürülmek mi diyenler var. ulan zaten değil de, şantajdan dolayı indirim olabilir çünkü bu gayet fazlasıyla ağır tahriktir. kimse serbeset kalsın demiyor zaten.

kadir şeker olayında ortada ne tahrik ne bir şey olmasına rağmen üstünde bir şey olmayan bi adamı kalbinden bıçaklayıp kasten cinayet işleyen bebenin serbest kalması gerektiğini savunan tipler, bu katilin yine karşı taraf kadın diye ortada alenen ağır tahrik olmasına rağmen tahrik indirimi bile almaması gerektiğini savunuyor. şantajcı bir kadının güldüğü bir fotoğrafı paylaşıp böyle haysiyetsiz, şerefi olmayan insanlara sempati besliyorlar. iki taraf için de geçerli ancak katili güzelleyen yok zaten. kadir şeker'e de bu a*tallar yüzünden alt sınırdan ceza verildi ve hala çıkma, kararın bozulma ihtimali gündem oluyor ara sıra.

eğer adamın biri bir kadına şantaj yapsaydı, kadın da 2-3 sene sonunda hala bitmeyen şantajlardan ötürü adamı öldürseydi serbest kalması normal olmazdı ama onun da tahrik indirimi alması normal olurdu çünkü bu tahriktir. adam da serbest kalmadı. olaylar 2019'dan geliyomuş anladıgım kadarıyla. 1+1=2 amk. ama twitter, ekşi sözlük, sjw yazarlarına göre 1+1=3 galiba.

ismailağa cemaati

bi arkadaşımın bunlardan olduğunu öğrendim whatsappda cenaze fotoları paylaşmıştı meğer mahmut'un cenazesiymiş. benim anlamadıgım bu adamların cenazesine neden neredeyse tüm bakanlar falan katılmış ama burası türkiye.

sevgilisiyle barışmak için 400 km yol giden kadın

sevgilisiyle barışmak için 400 km gittiği için değil bunu ağladığı adım dahil adım adım sosyal medyada paylaştığı için geri zekalı olan kadındır.

cemre demirel in etnik kökeni

laz kendisi.

düşünceleri sürekli değişen insan

yorar. kararsızım bilmem ne diye kafa sikerler.

toplumsal cinsiyet eşitliği

cidden insan gibi eşit olacaksak olalım ama ben eşitlik meşitlik görmüyorum. harbiden toplumsal cinsiyet eşiliğini savunanlar ukrayna'da 18 yaş ve üstü erkeklerin ülkeden çıkmasının yasak olmasını ve savaşmak zorunda bırakılmalarını protesto ederdi. etmediler mesela. nerede eşitlik nerede insan hakları bilmem ne? cinsiyeti dişi olanlar çıktı, erkekler savaştı yine 2022'de de. hayır konu eşitlikse diye diyorum ben başka bir şeyden değil yani. al sana avrupa al sana eşitlik bilmem ne.

benim düşüncem de zaten bu yönde, ilerde ülkemiz bir savaşın içinde kalsa ailem güvende olsun kendimi düşünmem bile. ama ailem hariç kimseyi düşünmem. kendimi kurtarmaya bakarım gerisinde full. çünkü insanlar iki yüzlü eşitlik konusunda, çıkar konusunda vs. böyle bir devirde odaklanman gereken tek şey aileni ve kendini kurtarmak olmalı. "toplumsal" eşitlik "toplumsal" bilmem ne falan filan bunlar umrunda olmamalı pek. çünkü onlar kendi işlerine ne gelirse onu isteyen destekleyen tipler. ama durumlar gayet açıkken aynaya karşı boks yapan, bedava ped, bayan değil kadın, ümitcan uygun gibi tipler üzerinden feminizm kasılması günümüzde çok komik. ciddiye bile almıyorum. bunlar zaten hep bomboş tipler kendilerine hayırları yok ki iddia ettikleri ancak asla "gerçekten" desteklemeyecekleri eşitliğe ne faydaları olsun.

sadece fotosu görülen birine aşık olunur mu

olunmaz hayır. oldum diyen ya inanılmaz boşluktadır ya da maldır amk. olduğunu sanıyodur falan.

bir kızı bin kişi ister

(bkz: ortadoğu da sıradan bir gün)

insanların uludağ sözlük tercih etme nedeni

çok güzel dostuklar edinme yalanını sıkan olmamış bu sefer.

evlenmelik kız nasıl anlaşılır

harbi sosyal medya hesapları varsa önemli. özellikle twitter. ben twitter kullanmam ancak geçen sene kızın biri oturalım konuşalım dedi tamam dedim 1-2 görüştük pek haz etmedim bundan kızın twitter hesabına girdim fake hesapla beğendiklerine bi baktım amına koyim kendimden iğrendim kızla görüştüğüm için. escortla görüşsem direkt daha iyiymiş.

eski sevgilinin evleneceğini oğrenmek

evlenmişler değil de geçen akşam 1.senelerini kutlamışlar aq. görünce gram sikimde olmadı.

pınar gültekin

o kadar şey yazdık varil içerisine atmış diri diri yakmış bilmem ne.

ortada tahrik var mı? var. o zaman tahrik indirimi alması normal mi? normal.

bitti.

takım elbiseden indirim alsaydı vereceğiniz indirimi ve adaletinizi sikeyim derdik zaten.

ben o kadar mahkemelere yolu düşmüş bir adamım. sizin bu hakimlerin, savcıların rastgele insanlar için yanlış kararlar vermeye çalıştığını, onlardan çok şey bildiğinizi, onlardan daha doğru olduğunuzu düşünmenize anlam veremiyorum. ultra zengin tipler, siyasi kişilikler söz konusu olsa anlaşılır korunabilirler diye ihtimal veririm de yani neyse. ilerde bi gün sana şantaj yapan biri yüzünden intihara meyledersen falan işte o zaman gerçek bir adalete ihtiyacın olabilir.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.