bugün

yedi bininci[yazıyla, harfle 7000] entrysiyle bana girmesini istedigim yazar. ahaha yok lan şaka yaptım yapma öyle bir şey.
bu adamı seviyorum. diyaloglu entrylerini okurken salyalarım akıyor bazen, bazen "$errefsizim aklım gelmi$ti" diyor ve benden evvel yazdıklarına uyuz oluyorum. eğlenceli bir insan larker; sevilesi, sayılası bir insan.

yanaklarından öpüyor ve "lark"ı bırak, "winston soft" diyorum.
tanım: sevdiğim yazar.
yazdığı tek entry bile başlıbaşına edebiyat ve içtenlik kokan , mesajlarımızı yanıtsız bırakmayan , teşvik eden , daha çok yaz ama daha kaliteli yaz diyerek gaz veren yazıları sigarası gibi bağımlılık yaratan yeni nesil celebrity.
sözlükte çaylak edilme furyasına kurban gitmiş olabilecek yazardır, kınıyoruz reva görüldüğü mevkiyi.
bu adam bunu hep yapıyor..
bu adam neden çaylak oluyor anlamıyorum. yine mi küfür etti?? çok mu uzun iş güç girdi? nedir yani??
sık sık caylak olus nedenini bir turlu anlayamadigim yazar. hayir , demisiz de yukarda "fazla entry girme , yaranamazsin" diye.. kasettetigim tam olarak buydu kardesim. neyse.. kacinci kogustasin haber et. lark getirecez sana sozumuz var * gecmis olsun yazari. allah baska elem keder vermesin yazaridir ayni zamanda.
özel mesaj atacağım ama cevap veremez, ortam butonunu kullanamaz yazarı. yazar olana kadar bekleyelim bari. bu arada sesim geliyor dimi larker: geçmiş olsun.. *
caylakmısta haberımız yokmuş dedıgım yazar şirin. *

(bkz: rast gele)
bir hatalı başlık açmaktan, 5 gün çaylak olmuş yazar.

(bkz: hepimiz larker ız)

ayrıca; çaylak yapmanın bir kurala bağlanması ve çaylak nedenlerinin bildirilmesi gerektiği inancındayım.
o bu sözlük için çalıştı çalışıyordu. sözlükte çifte standartın en buyuk örneği şu an yaşadıkları. yani bu adam ne yaptı moderasyona ki böyle oluyor?? bunu düşünmeden yapamıyorum. neyse diyorum ve "aramıza gelmesini beklediğim yazar kişisi dost insan" diyip entrymi sonlandırıyorum.
her ne kadar bana ayar verme çabası olduysada, söyleyebileceği şeyleri söylediği ve fikirlerini net bir dille ifade edebildiği için kendisini takdir ettiğim, bir kaç yazısını okuduğum zaman yazdığı entryler ile bir kaç klavye eskitmiş ve bolca gönül kazanmış olabileceğini düşündüğüm yazar. bu adam bu kadar çaylaklık ile bu kadar faydalı oluyorsa, gerçekten madalya plaket türü şeyler verilmesi gerekir. umarım tez zamanda döner ve yeni yazılarını okurum.
yokluğu hissedilen, çaylaklığında her gün ortalama ,gerek kendi açtığı başlıklar ve gerek o başlıklara girilen yorumlarla toplam, 500 entry az girilen yazar. ama 5 gün dediğin nedir ki, gelir geçer, yine yazar olur, entrylerini girer, bekliyoruz kendisini...
yarın akşam yeniden aramıza dönmesi beklenen kişi, moderasyon'un kıdemlı çaylağı. kınıyoruz.
çok üzülüyorum ben bu çocuğa. çikooo ağlama.
(#1059940)
neden hala çaylak olduğuna anlam veremediğim yazardır! ilginç.
bugün de, ondan önce çaylak olmuş çoğu uuser yeniden yazar olmasına rağmen, yazar yapılmamış uuser. dikkat ederseniz;

(bkz: ya ben lan neyse bir sey demiyorum)
yeni gelen yazarları karşılama komitesinin başı... *
üçüncü nesil yazar. hoşgelmiş.
bu kadar çok seveni olduğunu görünce kanımın kaynadığı yazar.. e vardır bi bildikleri.. * *
sen yaşıyormusun yazarı.
medya etegi yazıları ve diger yazarlardan ayrı bir tarzı olması yuzunden tanısmayı çok istediğim , gecen zirvede olmasa bile kucukyalı zirvesinde bu amaca ulastığım ve ikimizin de iyi anlastığını gorerek daha bir sevindirik olduğum ,sozluk için aynı amacları paylastıgımız yegane insanlardan biri oldugunu farkettiğim yazar arkadasım.
tacizlerime dayanamayıp bugun ki zirveye gelmiş ve kendisini gördüğüm için pek bi mutlu olduğum feci yazar arkadaşım. *
onun arabası var güzel mi güzel insanıdır. * kendisiyle böyle özel bir zirvede tanıştığım için ayrı bi mutlu olduğum ve çocuk yuvası ziyareti zirvesinden sonra ben ve birkaç seçkin kişiyi de çağırarak arabada köprü trafiği zirvesini organize etmiş sevilip, sayılası, güzel insan. * * * *