bugün

entry'ler (9873)

karınıza süt banyosu yaptırır mısınız

Laktozsuz ya da badem sütü ise düşünelim.
Not: dost süt asla.

tekelcinin yüzde 40 zam gelecek demesi

Alkol ve sigaraya 3 ocak ta ötv zammı gelecek.
Firmalardan ziyade asgari ücret zammını bekleyen başka birileri gibi.

Kağıt grubu ve yağa da sağlam zam gelecek gibi hissiyatım. Neyi stoklayacağımızı şaşırdık.

narsisistik kişilik bozukluğu

Farklı türleri var. Psikiyatrist değilim, ancak kurban gözüyle birkaç kelam etmek isterim.

Öncelikle, bu insanlar bir yönüyle parlak ya da kendini parlatan insanlar oluyor. kendilerine seçtikleri partneri de bu şekilde seçip üzerinde üstünlük kurarak kendilerini iyice yüceltmek gibi bir yola giriyorlar. Tabi bunu yaparken karşısındaki kişiye kendisini aşırı yetersiz, beceriksiz hissettirip bundan faydalanıyorlar. Herkesin ona ihtiyacı olduğunu hissettirmeye çalışıyorlar.

Çevresindeki Herkesin kendilerini konuştuğunu, kıskandığını düşünme paranoyasında oluyorlar. Asla kendilerinde suç bulmayıp kurban belledikleri kişiyi suçlayarak karşısındakileri sonsuz bir psikolojik savaş haline sokuyorlar. Gaslighting yapmayı seviyorlar. Karşısındaki kişi Bir noktada sürekli kendini suçlayan, yetersiz hisseden, narsist kişiye bağımlı olduğunu düşünen bir insana dönüşüyor.

Böyle bir insanla karşı karşıya gelirseniz, hiç düşünmeden, aman düzelir mi, bana mı öyle geliyor vs demeden uzaklaşın. Bir şeyi derinden hissediyorsanız, çok büyük ihtimal size öyle gelmiyordur, öyledir.

2023 yılbaşı gününün cumartesi ye denk gelmesi

2023 te genel olarak tatiller verimsiz.
Üzgünüm.

sözlük psikologları

Merve'yi silip barış yazar mısınız?
Teşekkürler.

sözlük psikologları

Ben 45'e dinlerim. Üzerine de free reiki yollarım.

Patron çıldırdı.

zorunlu e devlet kira sözleşmesi

Halihazırda belli bir tutarı aşıyorsa yıllık kira gelirin beyanda bulunup vergi vermek durumundaydın. Tabi yapan var mıdır? Nadir.

Güzel bir gelir kapısı olmuş, tebrikler.

Haberde anlamadığım yer şu oldu:
"bu kapsamda 2025 sonuna kadar kayıt dışılığın önlenmesi için 44 farklı adım atılacak."

Neden 44 acaba? Shshshs

Ben ikna oldum, ya siZ?

lionel messi

Hanımcılığı ile birçok kadını Messi fanı etti kendisi.
Erkekler, şöyle olmak çok mu zor?

çaya şeker atmamakla övünmek

Övünmekle kalmaz bunu şova dönüştürür.
Garsona kaşığı iade etmeye çalışmalar, bu devirde şeker mi kalmış söylemleri, şekerli çay içenlere sövmeler vs...
Ok, sensin. Anladık.

Not: çay içmiyorum.

kadınla iş yapılmaz

Yürü psikolog, burdan gidelim. Değmez.

kadınla iş yapılmaz

Eziko erkek söylemi. Kusur bakma kartoncu.

yaşlı başlı olup sözlükte takılan tip

Sırf sözlüğe girmek için akıllı telefon aldım. Işık full, yazılar 28 punto.
istediğimi okur YAZARIM.

#yaşlılarvardır

seni sevmiyoruma verilebilecek cevaplar

Döner arkamı giderim muhtemelen.

Sevginin karşılığı olmayan bir yerde barınmaya çabalamak çok büyük bir yük.

stewart gilligan griffin kim sorunsalı

Kızlar nudeler elimde. Zaten bir defa baktım, ayıp diye kapadım. sorun yok

stewart gilligan griffin kim sorunsalı

Benim arkadaşlar, rahat uyuyun.

sözlük kızlarının nefret ettiği erkek olmak

Siz kendinizi ne kadar önemsiyorsunuz? Kimsenin işi gücü, derdi yok, oturup sizden nefret edecek. Shshshsh

120 ve üzeri iq sahibi sözlük kızı

Kilo sandım bir an. Yok ben değilim o zaman.

bik bik in kız olması

Bunu saklamıyor ki, sadece her sözlük kızı gibi sakalları var.

vakko boykotu

işe yaramış sanırım. Vakko'nun bağdat caddesindeki mağazasında bu yıl yılbaşı süslemesi yok. Shshhshs

recep ivedik 7

Kendimi zorlayıp izledim.
Evet, orman yangınlarına duyarlılığı, toplumsal olaylarda bir duruş sergilemesi vs Şahan bey'e bir sempatim oluşmuştu.
Ancak bu tiplemesi benim elitist tarafıma oynuyor. Tüylerimi diken diken ediyor.

Siyasi göndermeleri var, doğru ama recep ivedik sığlığında ve hedef kitlesinin anlayabilitesinde.

Yıllardır o kadar eziklenip bastırıldık ki, en ufak fikrini söyleme yolunda olana, ufacık bir muhalefet edebilene aşırı şaşırıp, aşırı sempati duyuyoruz.