bugün

entry'ler (10717)

kızılcık şerbeti

En son irem'le ben sevgili olacağız bu dizide.

iyi ki doğdun bik biiik iyi ki doğdun bik biiiik

Çok sevildiğin ve sevindiğin bir yaş olsun. ❤️

ülkemde mini etekli kadın istemiyorum

Ülke: Arabistan.

kocanıza slip mayo giydirir misiniz

Küvette giyer.

saraca nın sözlüğe foto eklemesini yasaklamak

Bana bu sene acaba eurovision'a mı katılacağız diye düşündüren fotolarını kendine saklasın. Umut tacirliği yapmasın. Bir rica.

görsel

kadınlar günü mesajı atan eski flört

Yazmak isteyen bir şekilde yazıyor demek ki.

Bir arkadaşıma eski flörtü black fridayde "zara kasasında kavga çıkmış, iyi misin?" diye yazmıştı. *

filenin sultanı eda erdem heykeli

Açılış konuşmasında özellikle "adam gibi adam" dediler kadına. *

Çok tuhaf çünkü heykeli de soylu yunan heykellerindeki cinsiyet emareli gibi değil mi? Benim mi içim fesat?

feminen erkek

Ya sizin de kadınlar gününüz kutlu olsun minnoşlar. Şimdi kutlamazsak alınıp tribe naza başlarlar.

8 mart dünya emekçi kadınlar günü

Bugüne özel kendimi yazasım geldi.

Merhaba ben Merve. Kendimi bildim bileli çalışıyorum.
ilk defa 15 yaşında başladım çalışmaya. Yıl 99, lise 1'in yazı. bir yerde telefonlara bakıyorum öğlene kadar, 5 tl alıyorum.

Sonra, hafta sonu marketlerde tadım yaptırmaya başladım. Sigorta filan yok o zaman tabi. Standı çantasıyla taşıyorum, açıyorum. Ürünleri dizip dağıtıyorum. Akşam da topluyorum depoya geri taşıyorum. Gücüm kuvvetin yerinde, yolum uzun, gençliğim var. Shshbss

Fuarlarda çalıştım lise sondan üniversite sona kadar. Üniversitede sabah fuara, akşam başka işe giderdim. Arada da okula gidiyordum zaman kaldıkça shhshs.

Okul bitti. Benim bölümden mezun olanlara en kolay gelen öğretmenlikti. Bir dershanede staja başladım. Stajyerlere para verilmiyordu. Benim de paraya ihtiyacım vardı. Neyse dedim, bir başlayayım. Kayıt için velileri arıyorduk, yetenek testi yapacağız diye kayıt almaya çalışıyorduk. Hocalar 5 kişi arıyor, 2 kişi geliriz diyor. Ben 5 kişi arıyorum, komşusuna, akrabasına kadar davet edip 12 kişi getiriyorum. Dedim ki o zaman, Bence ben öğretmen olmayayım. * öğretmenlik kariyerim 20 gün sürdü.

Kurumsal hayata gelişim de bu 20 günün hemen akabinde oldu. Sadece 10 gün ara vererek 2007'den beri kesintisiz çalışıyorum.

Bu çalışma hayatının bir döneminde çocuk da dahil oldu hayatıma. (Tabi ki, kimse fazla mesai vermiyor bunun için * ) bir süredir ise, tek başına çalışıp çocuğuna tek başına bakan biri olarak biraz daha arttı iş yüküm. Buna da e kendin istemedin mi dedikleri için yardımsız devam ediyorum.

Demem o ki, emekse emek, azimse azim. Hiçbir şey altın tepsi ile gelmiyor önümüze. Kadın olunca daha mı zor? Kesinlikle daha zor.

Motivasyon geçici sevgili kız kardeşlerim. Bazen yükselir, bazen düşer. O yüzden motivasyona takılmadan disipline ve azime odaklanarak ilerleyin.

Herkese selam olsun.
Dünya emekçi kadınlar günümüz kutlu olsun.

pepe ye ne oldu sorunsalı

2 ekmek aldı, eve gidiyordu. Biri küçük, biri büyük 2 ekmek aldı.

yükselen burcununu bilen erkeğin namusu

Olmadığı konusunda uzmanlar hemfikir.

Bunu bilen erkeğin en sevdiği spor da buz patenidir.
Neler var ya, evlerden ırak.

küresel ısınma

Kız istese gelirdi zaten sol frame e.
Bu kadarı iyice rahatsız etmek olmuyor mu?

endamın yeter

Yetmez ama evet.

yükselen burcununu bilen erkeğin namusu

Annesine doğum saatini sorduğu an elden gitmiş olan namustur.

yasho mervo

Bi an benim sandım. Değilmişim.

siyah deri ceket siyah güneş gözlüklü elit erkek

Anadolu Rocka kayma ihtimali de olduğu için ince bir elitlik çizgisi var burada.

Anadolu Rocka kayarsa endamı yetmez.
Evlerden ırak.

elinde laptop manzaraya karşı çalışmak

Bende fonda kızılcık şerbeti açık.
Vay anasını, ne hayatlar var be.

kendini bulunmaz hint kumaşı sanan kezban

Bulunmaz hint kumaşı olduğum için üzerime alınmadım.

yasak merve nin brenda johnson karizması

"
Den den yeniden kullanıma alınsın. *

yürek yemiş yazarlar

Sakatat olarak sadece kokoreç ve ciğer yiyorum. Almıyım, tşk.