bugün

entry'ler (10767)

kendinizden 45 yaş büyük biriyle evlenir miydiniz

Ölü erkek tercih etmiyorum, tşk.

vatansever birinin tatilini yunanistan da yapması

Egenin bir tarafında plajdan denize girmek için ayak bastı parası minimum 600 tl ödüyorsunuz, diğer tarafta ücretsiz fıstık gibi tesislerden faydalanabiliyorsunuz.

Bir tarafta, bir kadeh şarap için 2 şişe şarap parası yazılıyor, diğer tarafta 3-5 euroya mis gibi şarap içiyorsunuz.

Bir tarafta ufacık porsiyonlara fahiş fiyatlar ödüyorsunuz, diğer tarafta bol, taze, zar zor bitereceğiniz porsiyonlar yarı fiyatından da ucuz.

Kimse kusura bakmasın da, ben de bu parayı çalışarak kazanıyorum. Alın terimle köpek gibi çalışarak kazandığım paramı nasıl harcayacağımı kimseye sormayacağım.
Vatansever olmak için illa kazıkçı esnafı mı beslemek gerekiyor?

götümü de açsam bakmayacaksınız

Ortada açık bir g.t varsa, göz hakkı denen bir şey de vardır. Ben bakarım.
Çıplaklar plajında g.t görmek için 42 derecede yürüdüm ben be, sana mı bakmayacağım?

yazlık sahibi yazarlar

Judas'la komşu çıkıcam diye panik oldum.
Hesabı silip gidiyorum hoşcaqalın.

sözlükteki kadınların çok çirkin olduğu gerçeği

Aynaya bir bakıyorum. Töbest bu ne diyip ağlayarak oradan uzaklaşıyorum. Anlayamazsınız.

sevdiğiniz kız kapansa tepkiniz ne olur

Yıkarım.

dindondon dibdondon dindon dondon don

Dale don dale olabilir mi?
Yusuf?
Orhan?
Bilemiyorum.

sözlük kızlarının göz rengi

Karanlıkta kahve, güneşe bakınca beladır.
Herkes akıllı olsun.

en sevmediğiniz sözlük yazarları

Beni sevmeyen uzak ve mutlu olsun.

günaydın sözlük

Günaydın çiçeklerim.
Bu yaz sıcağı sizi soldurmasın. D vitamini her daim sizinle olsun.

tenis

Bireysel spor yapmaya alışkın değildim şu zamana kadar. Uzun dönem voleybol oynadım, bir ara kürek denedim vs... hep bir takımın parçası olarak iyi olacağımı düşünmüştüm. Kendi kendime de iyi olabileceğim kafasına yeni ulaştım. Spor kısmı bahaneymiş, kendimle mutlu olduğum zamanlara yeni eriştim, çok şükür. Tenisten yola çıkıp çocukluğuma inmeme "şu kadar" kaldı jsjsjs.

iyi ki başlamışım dediğim spor. Vallahi seviyorum.

yazarların celebrity crushları

Yani cidden şunun Türkçesi yok mu?

Yaşlı eleştirisi yapacak moda geldim, sözlüğün emekli albayı olacağım. Hadi bakalım.

1 85 boyunda zeki esprili yakışıklı kültürlü erkek

Kocan olay, git tadını çıkar.

sevişirken çocuğa yakalandıktan sonraki diyaloglar

Ben çocuk olduktan sonra sevişilmiyor diye biliyorum, yanlışınız olmasın.

kozyatağı

"şu anda tüm kozlar elimde, şu an tam bir kozyatağı'ndayım."
Burhan altıntop

sevgili kendim

Bebeğim, geçmişte sana diğer insanlara davrandığım gibi davranamadığım için affet beni. Değiştik biliyorsun. Seni seviyorum.

sözlükteki fosiller

Bir çıtır olarak rahatsızım bu fosillerden.
Gidip torun sevsinler.

uludağ sözlük yakıt tüketimi veritabanı

Ben hep 50 liralık alıyorum.

başkalarının gözünden nasıl birisin

Geçen gün ilk defa bir masada oturup bir şeyler içtiğim komşum sende her şeyi halledecek gibi bir hal var, bana hep öyle geliyordun dedi.
her şeye ben hallederim diye diye yardım istemeyi bilmeyen birine dönüştüm. Ya da yardım istediğimde alamadığım için de böyle olmuş da olabilirim.
Bilemiyorum sözlük, sanırım bunlar buranın konusu değil.

eski sevgiliyle dost olmak

Bu eğer kafama göre birini bulamazsam burada da bir kapım olsun çakallığı değil mi?

Medeniyet arayan yallah isviçre'ye.