1. 1.
    kapsadigi agi genisletmeye karar vererek beni hayal kirikligina ugratan oyuncagim. neyseki hala gizlilik (bkz: privacy) ayarlariyla sorunlar halledilebiliyor.

facebook
    82 -9 ... hedecita
  2. 2.
    yahoo nun 1.6 milyar dolar teklif edip de alamadığı sitedir. 22 yaşındaki sahibi mark zuckerberg 2004 yılında kurdugu sitenin gerçek değerinin 8 milyar dolar oldugunu soyleyerek paranın dibine vuracagının sinyallerini vermiştir.
    57 -2 ... kapaparantez
  3. 3.
    http://www.facebook.com
    30 -11 ... fatal
  4. 4.
    sahibinin, Yahoo nun 1.5 milyarlık teklifini reddettiği site.
    http://www.ntvmsnbc.com/news/394451.asp
    24 -2 ... dr rocco amca
  5. 5.
    harvard da okuyan bir ogrencinin kurdugu sitedir. zamaninda sadece okul icinde bir nevi network saglayan, okuldan alinan email adresi olmadan uye olunamayan, sonra gittikce yonjalasan bir sitedir. ama en sekli semali duzgun sitelerden biridir kendi kategorisinde. su an okulun networkune baglanmak icin yine email adresine ihtiyac var ama artik isteyen herkes uye olabilmektedir. Uludag universitesi icin birakin networku, uye olan bir elin sayisini gecmeyecek insan mevcuttur.

edit: aradan bir sene gecmedi ki site su an uludagli dolu, hatta uludag network u actirma calismalari da baslamis...
    20 -1 ... optimus prime
  6. 6.
    kategorisindeki bugüne kadar gördüğüm en düzgün site.
    17 -3 ... leyla
  7. 7.
    her gun yeni bir ozellik eklenen sitedir. Hafta itibariyle iplay, unlu benzerlik programlari, youtube videolarini yayinlama gibi ozellikler eklemisler.
    18 ... vermilion
  8. 8.
    entel yonja.*ama güzel bir site. herkes yazılar yazar,fotolar koyar,yorumlar yapar.listenizdekilerle de bunları görür. *
    19 -2 ... lili
  9. 9.
    ozelliklerin dibine vurmaya baslamis site. gittikce gunde 5dk bakilan siteden sacma sapan zaman kaybi haline donusmeye aday site. ayrica insanlarin baskalari hakkindaki merak duygularini paraya cevirmekte bayagi bir basarili, google in 2 milyar dolarlik teklifine hadi len demis genclerin sahip oldugu sitedir.
    23 ... vermilion
  10. 10.
    okulumun yarısının akademik hırs küpü olduğunu anlamama yarayan site. zira hepsi amerikanın bilmemne eyaletinde master doktora yapmakta. nerdeydi bu insanlar diye sormak istiyorum ama demek ki fizik çimlerinde yatmaktan görmeye fırsatım olmamış.
    29 -1 ... birthmark
  11. facebook Başlığındaki Önemli Entry'ler

1. hesabımı silmek istediğimde bir şeyler anlatmaya çalışıyor... Hayatın güzelliklerini sanırım. (img:#32271) (bkz:facebook hesabını silmek/@xelamony) devamı ve daha fazlası 104. sayfada!
    2. sadece ismen bildiğin insanlara ulaşabilme imkanı veren site. hatta ne ismen ne de cismen bilmediklerine de arkadaşlarının listesinden ulaşabiliyorsun. yalnız son zamanlarda iyice boku çıktı. sağ üstte, tanıyor olabilirsin deyyu ... devamı ve daha fazlası 128. sayfada!
    3. ilişki durumuna artık bir yenilik katmasını beklediğim sosyalleşme aracı. (burası tanımdı) (gelelim şimdi hadiseye) çok salakça bir tanımlama getirmişler x ile y ilişki içerisindeler. -vay anasünüüü demek zigişiyolar haa?- der l... devamı ve daha fazlası 132. sayfada!
    4. `alkislarlayasiyorum` sitesindeki `mesut bahtiyar` nick li kullanıcı mükemmel bir tespit yapmıştır. bir diyince tek cümlelik bir yargı ifadesi gelmesin aklınıza, bir hayli uzun ama okunması gerekir. "Facebook, yani sade bir vat... devamı ve daha fazlası 138. sayfada!
    5. dürt olayı artık kemik boşalmama neden olan arkadaşlık pıtırcığı. --`spoiler`-- özlem' i dürt --`spoiler`-- ilk gördüğümde korkmuştum bundan. bi iş çıkar işin içinden diye. türküz ya kıl kapıyoruz ottan boktan. ama özlem' ... devamı ve daha fazlası 164. sayfada!
    6. insanlara feci şekilde cesaret veren site. abazalara genellikle. ilkokul arkadaşım olan şahıs ki yaklaşık 10 yıldır görüşmüyorum kendisiyle, sadece ekli, merhaba demişliğimiz yok eklendikten sonra. neyse, sen git listemdeki bütün ... devamı ve daha fazlası 171. sayfada!
    7. artık üyelerini anneler gibi uyaran platform : (img:#75752) "merhaba de" nedir lan? hani odanızda otururken misafir gelir de çıkmazsınız , ansızın anneniz kapıyı tıklar ve "kalk misafirlere bi hoşgeldin de ayıp evladım " ... devamı ve daha fazlası 189. sayfada!
    8. yozlaşma nasıl oluyor bu siteden rahatça görebilmekteyiz. az önce arkadaşımın, bir başkasına yaptığı garip yorumu takip ederken, başkalarının sayfalarında buldum kendimi.. bu başkaları ise ilkokul- ortaokul çocuklarının facebook ... devamı ve daha fazlası 208. sayfada!
    9. insanların özel hayatları konusunda çok garip şeyler görebileceğiniz site. 2 saat önce "y" adlı biri hüzünlü bir şekilde "c" adlı sevgilisinden ayrıldı. "single" oldu. arkadaşları "=((((" yaptı. şimdi ise "in a relationship" oldu... devamı ve daha fazlası 209. sayfada!
    10. bir arkadaşı ararken yanlışlıkla girdiğim sayfada aynen şu yazıları bulduğum sitedir. JéLiß0nN Shéékér 28.o7.2o1o ~ 02.30 xD ayrıLsaq öLurss ßızz.. a$qımLa So0nsuzaa MuaH öLuymm Dapıymm ßıTıymm Saa L0wé ßızı Kımsé ayı... devamı ve daha fazlası 222. sayfada!
    11. Bir ismail yk şarkısı ve çanak okey oynama yerim https://m.youtube.com/watch?v=vUg0gGLowCg devamı ve daha fazlası 676. sayfada!
    12. Youtube - facebook - uludağ sözlük Zincirinin bir parçası. devamı ve daha fazlası 676. sayfada!
    13. devamı ve daha fazlası 676. sayfada!