bugün
kapsadigi agi genisletmeye karar vererek beni hayal kirikligina ugratan oyuncagim. neyseki hala gizlilik (bkz: privacy) ayarlariyla sorunlar halledilebiliyor.

görsel
yahoo nun 1.6 milyar dolar teklif edip de alamadığı sitedir. 22 yaşındaki sahibi mark zuckerberg 2004 yılında kurdugu sitenin gerçek değerinin 8 milyar dolar oldugunu soyleyerek paranın dibine vuracagının sinyallerini vermiştir.
http://www.facebook.com
sahibinin, Yahoo nun 1.5 milyarlık teklifini reddettiği site.
http://www.ntvmsnbc.com/news/394451.asp
harvard da okuyan bir ogrencinin kurdugu sitedir. zamaninda sadece okul icinde bir nevi network saglayan, okuldan alinan email adresi olmadan uye olunamayan, sonra gittikce yonjalasan bir sitedir. ama en sekli semali duzgun sitelerden biridir kendi kategorisinde. su an okulun networkune baglanmak icin yine email adresine ihtiyac var ama artik isteyen herkes uye olabilmektedir. Uludag universitesi icin birakin networku, uye olan bir elin sayisini gecmeyecek insan mevcuttur.

edit: aradan bir sene gecmedi ki site su an uludagli dolu, hatta uludag network u actirma calismalari da baslamis...
kategorisindeki bugüne kadar gördüğüm en düzgün site.
her gun yeni bir ozellik eklenen sitedir. Hafta itibariyle iplay, unlu benzerlik programlari, youtube videolarini yayinlama gibi ozellikler eklemisler.
entel yonja.*ama güzel bir site. herkes yazılar yazar,fotolar koyar,yorumlar yapar.listenizdekilerle de bunları görür. *
ozelliklerin dibine vurmaya baslamis site. gittikce gunde 5dk bakilan siteden sacma sapan zaman kaybi haline donusmeye aday site. ayrica insanlarin baskalari hakkindaki merak duygularini paraya cevirmekte bayagi bir basarili, google in 2 milyar dolarlik teklifine hadi len demis genclerin sahip oldugu sitedir.
okulumun yarısının akademik hırs küpü olduğunu anlamama yarayan site. zira hepsi amerikanın bilmemne eyaletinde master doktora yapmakta. nerdeydi bu insanlar diye sormak istiyorum ama demek ki fizik çimlerinde yatmaktan görmeye fırsatım olmamış.

facebook Başlığındaki Önemli Entry'ler

Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.