1. 1.
  mart ayında cnbc-e'de perşembe günleri gösterilmeye başlayacak olan "iki kardeşin değişik bir kaçış öyküsü"nü anlatacak olan dizidir. idam mahkumu olan Lincoln ve onu kaçırabilmek için hapse giren kardeşi Michael'ın öyküsüdür. Aslında Lincoln'ün idam kararının ardında hiç hesaba katılmayan işler vardır.
  21 ... olric
 2. 2.
  cnbc-e nin yeni heyecan silsilesi dizisi.
  7 ... phyxius
 3. 3.
  izleyen herkesi bir şekilde kendine bağlayan,konu olarak benzerlik göstermeselerde herkesin favori dizisi lost ile kıyaslanacak kadar sevilen,peter stormare ın john abruzzi rolüyle döktürdüğü dizi.Konusuna gelince kardeşi lincoln burrows un haksız yere idam edileceğini öğrenen michael scofield in bir plan yaptıktan sonra kendini içeri attırdığı ve kaçış planını uygulamaya koyulduğu,dışarda ise lincoln un eski kız arkadaşı veronica donovan ın olayı çözmeye çalıştıkça gizli servisin kendisine engeller çıkardığı izleyicileri ekrana bağlayan sürükleyici muhteşem dizi,ama çokta uzatmamakta fayda var 2.sezonunun olacağını duydum bence o kadar uzatmaya gerek yok...
  5 -1 ... amaru
 4. 4.
  "15-20 bölüm indirip arka arkaya izlemeliyim!" gazı yaratan dizilerin arasına direkt giren inanılmaz heyecanlı makgayvırın torunu 9 parmak scofield abimizin s.kici bakışlarıyla mühendislere ayrı bi gaz yaşatan enfes cnbce dizisi. (bkz: 24)
  8 ... schizophrenia
 5. 5.
  ilk 10 bölümünü indirdigim anlamak dinleyerek ingilizcesini anlayamadigim bide yanina alt yazilarini indirdigim enterans dizi. cnbc-e'de gosterilmektedir.
  1 ... divanedestan
 6. 6.
  bu haftasonu tüm bölümlerini arka arkaya izleyeceğim, anlatıldığı kadarıyla bağımlılık yapacak olan dizi.
  2 ... fth
 7. 7.
  cnbc-e'de yayınlanan, bas rolunde acayip güzel bi adamın oynadıgı dizidir. adamı seyretmekten tam olarak diziyi seyredemesem de * * bildigim kadarıyla cok ilginç bi konuya sahiptir.
  5 ... sephrenia
 8. 8.
  john abruzzi' nin (bkz: peter stormare)tekrar geri gelip gelmeyeceğini merak ettiğim dizi...
  2 ... amaru
 9. 9.
  beni sinir stres sahibi yapmış dizidir.inanılmaz gerilimli bir senaryosu,çok başarılı bir kurgusu ve şaşırtmacaları verdır.hiç bitmese hep devam etse diyeceğim lakin bitsede rahatlasak.
  3 ... veritaserum
 10. 10.
  cnbc-e de gosterilen en iyi dizilerden biri.
  2 -1 ... bilmem
 11. prison break Başlığındaki Önemli Entry'ler