bugün

mart ayında cnbc-e'de perşembe günleri gösterilmeye başlayacak olan "iki kardeşin değişik bir kaçış öyküsü"nü anlatacak olan dizidir. idam mahkumu olan Lincoln ve onu kaçırabilmek için hapse giren kardeşi Michael'ın öyküsüdür. Aslında Lincoln'ün idam kararının ardında hiç hesaba katılmayan işler vardır.
cnbc-e nin yeni heyecan silsilesi dizisi.
izleyen herkesi bir şekilde kendine bağlayan,konu olarak benzerlik göstermeselerde herkesin favori dizisi lost ile kıyaslanacak kadar sevilen,peter stormare ın john abruzzi rolüyle döktürdüğü dizi.Konusuna gelince kardeşi lincoln burrows un haksız yere idam edileceğini öğrenen michael scofield in bir plan yaptıktan sonra kendini içeri attırdığı ve kaçış planını uygulamaya koyulduğu,dışarda ise lincoln un eski kız arkadaşı veronica donovan ın olayı çözmeye çalıştıkça gizli servisin kendisine engeller çıkardığı izleyicileri ekrana bağlayan sürükleyici muhteşem dizi,ama çokta uzatmamakta fayda var 2.sezonunun olacağını duydum bence o kadar uzatmaya gerek yok...
"15-20 bölüm indirip arka arkaya izlemeliyim!" gazı yaratan dizilerin arasına direkt giren inanılmaz heyecanlı makgayvırın torunu 9 parmak scofield abimizin s.kici bakışlarıyla mühendislere ayrı bi gaz yaşatan enfes cnbce dizisi. (bkz: 24)
ilk 10 bölümünü indirdigim anlamak dinleyerek ingilizcesini anlayamadigim bide yanina alt yazilarini indirdigim enterans dizi. cnbc-e'de gosterilmektedir.
bu haftasonu tüm bölümlerini arka arkaya izleyeceğim, anlatıldığı kadarıyla bağımlılık yapacak olan dizi.
cnbc-e'de yayınlanan, bas rolunde acayip güzel bi adamın oynadıgı dizidir. adamı seyretmekten tam olarak diziyi seyredemesem de * * bildigim kadarıyla cok ilginç bi konuya sahiptir.
john abruzzi' nin (bkz: peter stormare)tekrar geri gelip gelmeyeceğini merak ettiğim dizi...
beni sinir stres sahibi yapmış dizidir.inanılmaz gerilimli bir senaryosu,çok başarılı bir kurgusu ve şaşırtmacaları verdır.hiç bitmese hep devam etse diyeceğim lakin bitsede rahatlasak.
cnbc-e de gosterilen en iyi dizilerden biri.
dizi oyuncularından dominic purcell roy keane'e benzerliğiyle dikkati çekmektedir.
harika öyküsyle hayran bırakan dizi..ayrıca başrolümüzün dövmesi de zeka örneğidir..
geçen gün gece yarısı ikide tekrarını izlemek için uyumadığım ama yayın akışındaki değişiklik nedeniyle saat sabaha karşı dörtte başlayan severek izlediğim * dizi
Türkiyedeki bütün dizileri toplayıp bin ile çarparsak tam olarak bir prison break etmez. Her bölümünde heycan hiç dinmiyor. Tekrarlarını bile kaçırmadan izleten manyak ötesi dizi.
cok adice bir yerde ilk sezonu bitirilen dizi.
22 bölüm kasım kasım kastırdın. ulan biraz insaf et de güzel bir yerde bitir. mal gibi bıraktın beni ortada.
(bkz: john abruzzi) karakterinin en karizma olduğu dizi
bide (bkz: t-bag) war *
16 - 21 arası bölümleri soluksuz izlediğim fakat finali beni tam anlamıyla tatmin etmeyen,2. sezonunu heyecanla daha şimdiden beklemeye başladığım dizi,oyunculuklarda çok kaliteli ve amerikan hükümetinin kendi içindeki çatışmalarını da anlatan heyecan zengini dizi...
tempo ve gerilimin bi an bile düşmedigi, muhteşem senaryosuyla koltuğa yapıştıran aşmış dizi
''Man Hunt'' adlı ikinci sezonu eylül ayından itibaren fox ta gösterime girecek olan dizi.
ilk bölümlerini izlemediğim * için birkaç haftadır hiç birşey anlamayarak da olsa ekrana yapışarak izlediğim, çok sürükleyici bir dizidir.umarım cnbc-e yaz döneminde tekrarlarını yayınlar...
lost' u izlerken düştüğüm bir günde 3-5 bölüm izleme hatasına kurban gitmemesi için tüm bölümleri elimde olmasına rağmen izlemediğim, birkaç günde bir tek bölüm olarak izleme hedefini tutturmak istediğim dizidir.
15. bölümde canıma tak etmesiyle internetten tüm sezonu indirip geri kalan bölümleri arka arkaya izlediğim mükemmel dizi.
ulan nedır bu makkılın cılesı dedırten muthıs cnbce dizisı.. ancak kacınca iş bitcek eski tazı tuzu kalmıyacakmıs hissi uyandırmaya basladı kendimden korktum üzüldüm.ayrıca abbuzzı hayran sitesi olusturcam desem yerıdır okadar hastasıyım.
cnbc-e de yayınlanan,artık Türkiye'de de birçok bağımlısı olan, başrolünü 'olamaz böyle bir yakışıklılık' dediğim bir aktörün oynadığı izleme de yanında yat dizilerinin son halkası.kısaca muhteşem. *
21. bölümün son bölümden daha heyecanlı geçmesi bizde hafif hayal kırıklığı yaratmış dizidir. ancak youtube de ikinci sezon birinci bölüme ait bi kuple sahne görmek mümkündür. abd de 21 ağustosta yeni bölümünü görebileceğiz.

edit: ah ah, nerden nereye? elemanlarimiz kaçti, kimi öldü, kimi sevdiklerini kaybetti. dost bildiklerimiz düsman oldu. ulan skofiyild, abini kurtarcam diye kaç kalp kirdin, kaç ocak söndürdün? abruzzi'nin gururunu alkisladik, t-bag deki azme, yasama sevincine "yuh!" dedik, mahone'nin tesadüfler olmadan bi halta yaramayan zekasina uzun bir "hmmmm" çektik.. güzel dizi tabi, takdir ediyoruz..