bugün

iyi bir yazar. *
hepimizin bildigi ama hani hic akla gelemeycek seyleri guzel bir sekilde harmanlayip baslik yapabilme ozelligine sahip yazar. kendisinin biraz heyecanli oldugu gozlerden kacmamaktadir ama olsundur heyecan en sevilen yazar yemegidir.
üçüncü nesil yazar.
keyifli ayrıntıları yakalayan, enerjik yazar.
adaşım olduğunu düşündüğüm ikibuçukuncu nesil yazar. sonra yuvarlayınca üç olmuş o.
tutumunun ve mütemadi olmasını umduğum seyrinin feyz alınması gerektiği kanaatinde olduğum son yıllarda gördüğüm "sözlük yazarı" sıfatına en uygun fevkalbeşer organik.
seri başlık açıcı, entry girici yazar. şimdi bunu bile okuyacak vakit bulamaz sannımca. mütemadiyen yazıyor. durduramıyoruz. * *
formatı biliyor, aramaya inanıyor, başlık açıyor, entry giriyor vs.. yapılması gereken her olayı yapıyor. muhtemelen sözlük tecrübesi olan bir yazar.

ayrıca geçen hafta en çok entry giren yazar olayında bu haftasonu çıkacak listesinin bir numaralı adayı.

edit: tüm bunlara ek olarak haftanin iyilerine ayni yazarlarin girmesi gibi saçma bir tezi tamamiyle çürütme özelliğine de sahip. daha geleli 10 gün bile olmadan yazar olduğu ilk hafta yazdığı entrysi ile gecen haftanin en begenilen entryleri sıralamasında kendisi üçüncü sıradadır.

öyle kimse insanların birbirini kolladığını düşünmesin. hak edene hak ettiği değerin verildiği apaçık ortadadır.
severek takip ettigim yazar, 3. nesil olmasına ragmen cok hızlı çıktıgını düşündüğüm tecrübeli olduğu belli olan yazar.
güzel nickli yazar. (bkz: soylenmesi zevkli yazar nickleri)
çok dikkat çekicide entryleri var.
güzel başlıklarda açıyor.
(bkz: e daha ne olsun)
(bkz: larker fun clup)* * * *
umarım ilk günlerindeki gibi ilerde de aktif olur.

edit: gol olur * *
sözlüğe yeniden merhaba dediğim şu iki günde en çok beğendiğim enrtylerin sahibi olmuş ve dikkatimi çekmiş yazar.
aynı yola başkonulmuş yazar. *
istatistikler butonuna tıklandığında görüleceği üzere kendisi için şu an tek şey söylenebilir:
(bkz: the lord of the entries)
ha bi de ben kendi kendimin 25. entry'sini girmiştim buradaki hayatımda adıma yeni bir sayfa açılsın diye aynısını bu kişiye de yapayım dedim kendisinde tam 24 entry olduğunu görünce ama anlaşılan kendisi zaten buraya geldiğinden beri çokca sayfalar açıp açıp doldurmuş zaten, dolayısıyla böyle bir jeste hiç de ihtiyacı yokmuş esasında. sözlüğün bu dönemlerdeki dinamosu olma konusundaki heves ve ısrarının olabildiğince çok sürmesi dileğiyle...
şöyle bir baktım dünün dikkat çeken entryinde onu gördüm. harbiden dikkatimi çekti yazdıkları. entrylerinin büyük çoğunluğunu geçen hafta ve bu hafya yazmış user. uslubü güzel. artık takibe aldım onu da.
çok hızlı, hiç durmuyor gibi entrylerini takip ediyorum, tecrübeli olduğu belli.
bünyesinde çok farklı renkler ve kişilikler olduğuna artık inandığım mıhlama sever yazar.bide aynı nesiliz e daha ne olsun.canının sağlığı.
kisa zamanda girdigi entrylerle rekora giden, 20 saniye kurali'na bol bol takildigini dusundugum halde entrylerinin girmis olmak icin girilmedigini okudukca daha bi cok fark ettigim tebrik ve takip edilesi yazar.
(bkz: helal olsun)
sözlüğün yeni, başarılı kalemlerinden. keyifle takip edilmektedir. özellikle detaylı ve ince tespitleri ile gayet okunası ve oylanasıdır.
klavyesi aşınmaya yüz tutan sanal alemden çıktığını göremediğim hiprektif yazar
zirve esnasında *sohbet edilmiş. bol yazan heyecanlı istekli yazardır. nice zirvelere inşallah demek istiyorum.
canayakin insan vesselam.
kısa bir süre de gelip giden yazar tanışmak isterdim.. *
bana içi boş gazlar verme ** hevesindeki dolu insan. öyle dolu ki yaz yaz boşaltamadı hala içindekileri yazdıkça yazıyor. istatistik butonunun kralı oldu çıktı bu kişi. önünde ceketimizi ilikleyip saygıyla eğiliyoruz...
kendisinde kişilik bölünmesi var buradan duyurduğum yazar. nedir bu kardeşim. bence fake olanları da fake ti ya neyse....yer mi lan balkanlar çocuğu...
sözlükte sözlüğü en fazla dü$ünen yazar ki belediye otobüsünde aklına gelen diyalog en beğenilenlere girmi$. *
ayrıca da kırmızı ba$lıklı kız'dan daha yakı$ıklıdır.
güncel Önemli Başlıklar