bugün

entry'ler (8508)

gökhan zan

(#46253417)

şöyle bir entry yazmışlar hakkında. kardeşim ne yalan söylemiş? neyin pr'ı? yahu binlerce insan moloz yığınların altında tepelerine kar yağarak yardım beklerken, şehre vinçleri sokamadı beceriksizler. adama yalan söylüyorsunuz dedi sen gibi ahlaksızlar, adam gitti saçma sapan bekletilen vinçleri videosunu çekti. ama iş işten geçtikten sonra vinçleri soktular şehre. siz nasıl kansız insanlarsınız ya? utanmadan hala yalan pr falan yazabiliyorsunuz. yahu bir deprem zede karşısına çıksanız da söyleseniz keşke şu sözleri. ikiye bölüyorlar mı sizi bölmüyorlar mı.

tüm bayanların kadınlar gününü kutlarım

senede hiç değilse 1 kere yapılması gereken aktivitedir.

sözlükten biriyle aşk yaşamak

6-7 kere yaşadığım çok da iyi olmayan sonuçlarla yüzleştiğim aktivite. başı güzel başlasa da sonradan nedense ilerleyemedi. hele bir tanesi gerçekten şok içinde bırakmıştı beni.

an itibariyle sözlükte 193 232 çaylak oluşu

(bkz: cenneti in kahini)

14 Kasım

kürt inadı

2019 yerel seçimlerinde akp'nin büyükşehirleri kaybetme sebebidir. 2023 seçimlerinde akp'nin kaybetmesinin yegane sebebi olacaktır.

ekşisözlük başlıklarını buraya taşıma kampanyası

muhtemelen uludağ sözlük'ün de bloklanmasıyla sonuçlanacaktır.

1 mart 2023 icardi nin instagram story si

yüzü güzele 40 günde doyarsın götü güzele 40 yılda doyamazsın mesajı vermiştir.

uludağ sözlük kapanırsa buluşma noktası sorunsalı

(bkz: izmir de yazlar başka olur zirvesi)

ekşi den gelen mülteci kardeşimize taciz skandalı

özel mesajdan gelen bir mesajdan sonra arkadaşımın haberdar olduğu ve beni haberdar ettiği korkunç durumdur. ekşi sözlük'ten gelen bir bayan mülteci kardeşimize, ulunun sırtlanlarından biri musallat olmuş. defalarca özel mesajdan vs tacizden sonra, mülteci bayan arkadaşımız artık buluşayım da kurtulayım demiş. sonra kalabalık bir avm'nin yemek katında buluşmuşlar.

kabalıkları burada da devam etmiş.

ekşi'den gelen mülteci bayan arkadaşımızın kilo problemleri varmış. kendisini balık etli olarak tanımlamayı daha uygun bulsa da, uludağ sözlük'ün sırtlanı onu aşağılamış. "kız dombili, 3-4 burger king ısmarlayım mı sana. yahu keşke gelmeden söyleseydin dombili olduğunu" gibi aşırı iç acıtan sözler söylemiş. Neyse bu kadar kötü bir insana dönüşebilmesi aslında mülteci bayan arkadaşımızın hoşuna gitmiş. sonuçta onu bir daha aramayacak diye sevinmiş. terbiyesiz vs diyerek ortamı terk etmiş.

Fakat sırtlan kardeşimiz tacizlerine devam etmiş.

defalarca aramış, phone sex yapmayı arzu etmiş. mülteci kızımız da kabul etmemiş. ısrarlara dayanamayarak uludağlı sırtlan kardeşimizin phone sex kölesi olmuş.

Şimdi bizden yardım istiyor. ekşi sözlük açılana kadar sığındığı bu platformda sesimi duyurabilir misin dedi. çok üzüldüm.

japonya kıyıya vuran gizemli top

ay ayol diyerek vurmuştur.

ekşicilere ensar olamayan uludağ sözlükçü

türkiye'nin göçmen politikasını tavsiye ettiğim kefere uludağ sözlük yazarıdır.

ekşili mülteciler

deleri daları doğru ayıran, bilgi içerikli yazı girmeye çalışan, sözlüğün kalitesini yükselten milli güvenlik sorunu hale gelmiş mültecilerdir. bunlar yüzünden burada karı kız bulamayacak olmamız korkutucu. seviyeyi yükseltmeleri hoş değil.

ekşi sözlük sansüründen sonra ekşi nin elitleşmesi

hemen hemen bütün elit yazarların vpn kullanabildiği, fakat köylülerin vpn kullanamaması sebebiyle ekşi sözlük şuan 2008lere geri dönmüş gibi. çok eğlenceli. çok bilgi verici.

arkadaşlar sizce bu kıza basmalı mıyım

iş yerinde gereksiz gerginliği önemsemiyorsan, ya da önemsizleştirebilecek bir pozisyondaysan, kesinlikle bastır kardeşim.

tanju özcan a şişe fırlatan akpli kadın üye

kesilmiş görüntü diyen kardeşlerime sormak isterim. kesilmiş olmayan görüntüde nasıl bir şey var? aslında kadın fırlatmıyor, fırlatıyor gibi yapıyor. sonra tanju bey ve pr ekibi bu görüntüyü kendilerinin şişe fırlattığı bir görüntüyle mi birleştiriyor? ya buna gerçekten inanıyor musunuz siz? samimi olarak gerçekten buna inanan insan kızılay başkanı, afad başkanı falan yapılmalı. bütün stklardan sorumlu kişi yapılmalı. bu kadar saf ve naif bir insan bu dünyanın işlerini yapmamalı.

yamyamlar için vegan yemenin caiz olması

düşünülünce gayet mantıklı önermedir. sonuç olarak biz et yiyen hayvanları yemeyiz.

1 eti güzel değildir,
2 caiz değildir.

bu sebeple ot yiyenlerin eti daha makbuldür. yamyam kardeşlerimiz bu konuda uyarılabilir. feyizlendirilebilirler.

sinan ateş

gerçek katilleri hala gezen, çeşitli demeçler veren iki kız babası insan. faili meçhul cinayetlerden bir diğeri.

kavgada gel sik lan denilen adamın gelip sikmesi

Çok acı bir durumdur. Rezil olduğunla kalırsın.

+Kardeş bak efendi gibi söylüyorum. Gelir sikerim seni.

-gel sik lan orospu çocuğu. Gel sik.

(bkz: Hembele)

jpg formatında foto isteyen ik uzmanını dövmek

ulan sen kimsin? biz bu ülkenin bölünmez bütüğünlüğünü destekliyoruz. pkk jpg kırmızı çizgimiz denilerek kendisine dalınabilir. patronu da böyle bir teröristi şirketinde çalıştırmak istemez haliyle.

namus 40 bacak arasında değildir diyen kırkayak

her iki bacak arasında 1 tane küskü deliği bulunduğu düşünülürse, bazı matematik bilmeyen yazarların 39 yerinden küskülendiğini iddia ettiği kırkayaktır. ya da onun sevgilisi.