bugün

entry'ler (8487)

çıkar telefonu diyen dayının ağzına sokulması

adam eminim ulan iyki götüme sokmadılar diye düşünmektedir.

sürekli kezban kezban diye zırlayan boş adam

kezbanlara dert olmuş, kalbi kırılmış adamdır.

cengiz inler

mırsilya'da ıynıyan fıtbolcu.

manitanın taşaklara üfleye üfleye yangın çıkarması

manitanın mangalda koç taşşağı pişirmesi ve üflemeyi aşırı abarttığı için mangaldan sıçrayan korun yangın çıkarması hadisesidir. evlerden ırak.

dinle şarkısındaki klavyeci eleman

yine dinlediğim ve gözlerimi dolduran harika yapımdır. asıl hayalet gibi hiç görünmeyen batereci dayı sorgulanmalıdır. hem bateri çalıyor hem şarkıya eşlik ediyor. kolay iş değil.

bu arada klavyeci dayının o kadar eğlenmesinin bize ekstra puan kazandırdığına inanıyorum.

30 yaşında insanın sözlükte ne işi olur sorunsalı

zamanında 18-19 yaşındayken sözlükte takılırdım ve abilerimiz olurdu. bir keresinde bir abimiz havalanında uçağa binerken bavul ağırlığım yüksek olmasına rağmen fazla para alınmaısnı engellemişti. şimdi ben onun yaşlarındayım. benden bir şey isteyen olsa yaparım elimden ne geldiyse. faydalanın olm bizden. her şey sikiş sokuş değil.

bütün putların kırılmaması

hacerül esved'in kırılmamasından rahatsız olanları göstermiştir.

22 09 2021 bir kadının tacizine uğramam

gerçekten bu ülkede erkek olmak gün geçtikçe zorlaşıyor. erkeklerimiz bu ülkee yolda rahat yürüyemez hale geldi. yeter artık bakanlık bu konuya el atması gerekiyor.

sik anasını

bir şeyi kırmak, ya da kırmak üzere olurken o şeyin sahibi tarafından size söylenebilecek cümledir.

cennette sıkılmayacak mıyız

bütün eğlenceli tiplerin cehennemde olduğu düşünülürse, sıkılacağımız kesindir.

kavgada yere düşen kişinin kafasına tekme atmak

yerden kalkamayacağını garantiye almak için yapılan mantıklı eylemdir.

milletimizi kandırmaya çalışıyorlar

bunca öğrenci tamamen yalancı. bir tek siz doğru söylüyorsunuz.

asansörde ısrarla kapıyı aç butonuna basan cahil

asansör hareket etmeden siz içerdeyken çağırma butonuna basıp kapıyı açan dalyaraklarla yarışacak salaklıkta kişidir.

uludağ sözlük te fuhuş yapılıyor iddiası

Eskiden kızlar teklif ediyormuş denilirdi. Nereden nereye geldik ya. Helal olsun size gençler.

misvak dergisinin imamoğlu capsi

Hayatında daha fazla güldüğünü hatırlamayanları ortaya çıkarmış capstir. Kardeşim benim ya. Neler cektin sen ya. Buna bu kadar gülmen beni çok üzdü. Daha güzel ve komik olaylar oluyor aslında. Haklısın aslında. Akp sadece muhalefetin hayatını mahfetmiyor. Herkesin hayatını mahfediyor. Sen de kazandık zannedip kaybedenlerdensin.

pepsi

pardon ama torku no10'un siki bile olamayacak olan coca cola'nın siki bile olamaz.

günaydın cahiliye dönemi insanları

Havvhav. Aman günaydın.

celal şengör ün eteğini kaldırıp tokatladım demesi

Şimdi gidin varoş bir mahalleye. Kenarda dişinin arasından tükürük atan bazı adamlar vardır. Bunlar birbirlerine şöyle siktim böyle soktum diye özel hayatlarını anlatır.

Ulan ülkenin en entelektüel adamı bile bu seviyede. Gerçekten çok üzücü ya.

türklerin 1 arapların 22 tane atatürk çıkarması

Atatürk'e o dönem öykünen kim varsa şu anda ülkeleri çöp durumda. Afgan kralı Atatürk gibi bir devrim yapmış. Sürdürülebilir bir durum olmayınca paket oldu. Ülkenin sikkolugu gözler önünde.

iran şahı Atatürk aşığı ve onun gibi bir devrim yapıyor. Ama şekilsel kalan bu devrim haliyle hiçbir işe yaramıyor. Bakın iran'ın hali ne durumda.

Ama Türkiye devrimleri yapmış, ve devrimleri sürdürmüş. Yani Araplar, Atatürk çıkaramamış. Aksina daha kötü hale gelen kopyacilar çıkarmıştır.

ilk buluşmada maymun katası çizen kız

ilk buluşmada ben istemediğim halde bu hareketleri hem de bir cafe içinde yapsa, arkama bakmadan topuklayarak hesabı da kitleyip kaçarım.

görüş: tehlikeli kadındır.

https://www.youtube.com/watch?v=_aYQ9VoWDLw
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.