bugün

yarışmadayken neredeyse idol ilan edilen ama yarışma sonrasında çıkardığı albümle yeterli ilgiyi göremeyerek kayıplara karışmış şahsiyet. bir de uzun saçlarıyla johnny depp'e benzetirlerdi kendisini.*
kusursuza yakın sesine rağmen, 2 şarkı hariç albümünün tüm sarkıları haluk levent'in en kötü şarkılarının aynısı olan, bu nedenle fazla "ünlenemeyen" şarkıcı. düzgün şarkı seçimi yaptıktan sonra, piyasayı alt üst etmesi olasıdır. ayrıca ıslak ıslak şarkısı ancak bu kadar güzel cover yapılabilirdi dedirtmiştir.
sürmenin çok çok yakıştığı sevimli şey.
güçlü ve farklı bir sesi var aslında. kanımca sesini kullanmayı daha iyi öğrenmesi gerek ve kendine has bir uslup geliştirmeli, cem karaca taklidiyle ancak bir yere kadar. geçen yıl, istiklal caddesinde kendisine rastlamamak mümkün değildi.
bir zamanlar alp cafe&barda canlı müzik yapan * bu sürede ufak ama ciddi bir hayran kitlesi oluşturan sesi güzel sempatik ama maalesef çabuk parlayıp şöhretten biras başı dönmüş gibi duran şarkıcı. yeni albüm hazırlığındadır, dileriz kaliteli olur

edit: kendini çok özleten güzel insan
johnny depp benzeri güzel insan evLadı
meğer sakalını çenesindeki girinti saklamak için uzatıyomuş, iyide yapıyomuş dediğim cem karaca'nın korsanı.
son albümü düşmeden bulutlara koşmam gerek le dinleyici kitlesinin artacağını düşündüren şarkıcı ve oyuncu olma yolunda ilerleyen akademi türkiyeli..
sinemada karayip korsanları filminin afişini gördüğümde en önde duran adama benzettiğim insan.Bide dizisi var star tv de.
yalancı yarimde görünce aa bu yarısmadaki cocuk değil mi ya diye düşündüğüm sarkıcı cocuk.. * * *
johnny depp klonu taş kişilik.
ah yavrum bir de vücut yapsan var ya süper olacak..*
ayrı bir itici gelen gözüne sürme çekmeden çıkmayan şarkıcı.
yarışmada sanki daha bir zayıf daha bir yakışıklı olan ama yalancı yarim adlı dizide yorgun ve bakımsız görüntüsü ile hayal kırıklığı yaratan yarışma birincisi.
edit: bu enrty anında kötü oylanarak acaba kendisi sözlükte mi diye düşündürtmüştür. *
saçlarını her görünce maşallah çekmeme sebep olan kişi.
albüm satmak ve popüler olmanın yolunun dizilerden geçtiğini anlayan johnny deep çakması güzel insan. bir diğer dizi şöhreti şarkıcı için (bkz: keremcem)
eger yakışıklı kavramının ne oldugunu bilmeseydim ve hayatımda yakışıklı adam görmeseydim bu adama yakışıklı diyebilirdim.tamam saçlar kızları bile kıskandıracak kadar bakımlı ama o gözleri sürmeye batırıp çıkarıyormusun napıyorsun anlamadım gitti.ha birde kafayı yana egip gözleri kısmakla seksi olunmuyor barış bey biraz dogal olalım lütfen.

(bkz: burdan barış a sesleniyorum)
barış manço, cem karaca karışımı yakışıklı eleman. son zamanlarda "yalancı yarim" isimli bir diziyle şöhreti tavan yapmakta olan şahıs.
newport üni.de tıpkısının aynısı yani bundan da öte bir şekilde benzeri vardır.. saçından tutun yüz hatlarına, sakallarına, boyuna, giyinişine aynı yahuu aynı.. hayranlarına duyrulur barış olmadı bu olur..
http://www.baris-akarsu.com/
gözlerin adlı şarkısı gerçekten güzel olan şarkıcı. * *
yalancı yarim'de iyi rol kesen adam. merve sevi'yi götürüyor o ayrı.
ntv de yayınlanan biri bana anlatsın adlı programda kurmaya calıstıgı cümle içerisinde beş altı kere gerçekten kelimesini kullanarak, izleyenleri rahatsız etmiş, kendi sesinin konuşma sırasında pek de hoş olmadığı gozlemlenebilen bir insan.
parlayıp sönen yarışma yıldızlarından biri.
doğum gününe giderken trafik kazası geçirip hastanede beyin ameliyatına alınmış sanatçı. durumu ciddiymiş. allah acil şifalar versin.
http://www.milliyet.com.t...07/06/29/son/sontur79.asp
çok ağır bir trafik kazası geçiren şarkıcı. yanındaki iki arkadaşı ölmüş, kendisi ise ağır yaralanmış.