bugün

olabilir, neden olmasın.

edit: başlık üzerime kalmış.
Sözlüğü açıldığı ilk günden beri takip ederim tanışıp çay içen tanışıp sevişen sevişirken başlık açıp foto atan tanışıp sanal seks yapan tanışıp skype grubu yapan falan gördüm ama hiç evlenene rastlamadım.

Var mı lan benim gözden kaçırdığım böyle bir çift?
yüzüklerini falan gördüm lan çok tatlılar. ağlayacağım neredeyse. kim olduklarını söylesem şok olursunuz. ben kız tarafıyım.
kimmiş, lütfen söyleyin!
şok et bizi bikbik.
Benim de var arkadaşlarım evliler şu an.

Damat beyle de kına gecesinde tanıştık, bebiş bekliyorlar şu an.
Saat 19 da açıklayacağım. Elimde belgeler var.
Vaziyet alın dürüm ciddi * . Herkes çeyreğini hazırlasın.
ben daha çok olası bir skandalı gözlüyorum. rez.
ben geçen yıl yani 2021 yılının ağustos ayında kendimle bir evlilik gerçekleştirmiş, sonrasında özgür olmak isteyip tek celsede boşanmıştım.
Yakın arkadaşlarımdan birisi sözlüğe bakıp “bu neymiş?” Dedi, geldi ve hanım hanımcık bir kız bulup evlendi ve ikisi de sözlükten ayrıldılar.

Biz de burada lord marcus’u zaptetmeye çalışalım işte.
en fazla 6 ay sürecek evliliktir. kız erkek tarafını erkek kız tarafının geçmişini iredelemeye başlar belli süre sonra sözlükten kimle yazıştın kim mesaj attı vurdurdun mu gibi söylemlerin devamında kaga çıkar boşanmayla sonuçlanır. evet..
true evlenmeden kimse evlenemez. sözlüğün yazılı olmayan kuralıdır.
ilk kez evlenecekler için uygun bir mecra değil sözlük. ama ikinci bahar evliliği yapmak isteyenler buradan isabetli eş seçebilir.
dünyanın her tarafında her ülkesinde internet bir şekilde tanışmak için kullanılır oldu. ha facebook ha instegram ha evlendirme siteleri dersen sözlüğün de bir farkı yok özünde.

evlenme yaşına gelmiş insan dediğin burada olumlu veya olumsuz soru işaretlerini bir şekilde değerlendirmişler kendi kafalarında... netice eşşek kadar insanlardan bahsediyoruz.

olur olur yani.

neyse varsa bele bir şey konuşacak değişik bir şey olur işte.
E hani nerde ifşa?

8 defa yaptığımdır.
kısmetse olur.
ben
biliyorum bunlari kadinin burnunda et var.
ciddi mi bu?
Niye garip karşılandığını anlayamadığım durum.
Çok aklı başında yazarlar var burada, göze batmıyorlar sadece.
güncel Önemli Başlıklar