bugün

hayal gücü ve güzel yazması ile keyifle okunan uzun entrylere imza atmış sözlüğün bir döneminin altın yazarı. zirvelerde de görüşürdük, çok sempatik biriydi.
2006 da yanılmıyorsam 1 ay içinde 4000 entry e ulaşıp ki güzel de yazardı herkesin ilgisini çekmişti.

karga, mulayım, devedikeni, sally, schenardi, salca gibi o dönemin iyi yazarlarından övgü toplamış, dönem dönem çaylak olup geri dönen sonraların da ise zirvelerde karşılaştığımız güzel insandı.

eskiden yönetim bir gecede entrylerinizi uçurabiliyordu, nickaltınıza giren entryleri sıfırlayabiliyordu.

benim ortadan kaybolduğum dönemde entarileri silinmiş, ne oldu tam bir bilgim yok ama modlara tek tek saydıracak bir adam değildi. muhtemelen de kendi isteğiyle 1 dakika içinde tüm entrylerini sildiler.
Moderasyonun sırayla giydirdiğini düşündüğüm en pasaklı yazar kardeşimiz. Random entri mi atıyorsun ne yapıyorsun be mübarek. 24000 silinmiş entri nedir. swh
bütün entrylerini silmiş bir zamanların güzel, okunası entrylere imza atan yazarı.
takma düzelir be kanka.
sözlüğün efsanelerindendir.

Bu aralar ekşi sözlükte olmasına rağmen az önce bazı başlıklarda trollük yapmaktadır.

Ekşi'de ciddi yazarken burayı trollüyor. Geçtiğimiz senelerde kendisine ait binlerce entry'i sildirmişti. Geri dönmüş olması beni sevindirdi. Ekşi de de burda da takipcisiyim.

edit: dönmemiş :(

https://eksisozluk.com/biri/larker
Şuan sadece tek entrysi gozüken 1530 karmalı yazardır.
nerde bu yazar?
(bkz: sigara kaçakçısı)
ben 2007 dide bu sozlukte yazarken bu adam 20 u yaşlarındaydı şimdi 30 olmuştur.
kafayı imla hatalarına takmış hoppudum bir yazar.
--spoiler--
herkes ayağa kalksın, kral döndü !
--spoiler--

uzun süre sonra sözlüğe dönmüş eskinin unutulmaz yazarı.
sınıf içinde söz almak için "hocam, hocam ben hocam! ben de burdayım hocam!" diyen hiperaktif öğrenci gibi, geldiğini belli eden yazar. tanırım, eskilerdendir. tekrar hoşgelmiş.
ara ara hatırlanan, akla gelen entryleri gülümsemeye sebep olan, eskilerin usta yazarı.
dudak uçuklatan hayalgücü ve ince zekası ile hatırlanan eski bir dost. en son ekşi sözlük' de yazmaktaydı, inşallah mutludur.
en cok guldugum entrylerin sahibi olan, eglenceli, guzel tespitler yapan, takip ettigim bir yazar arkadasti.

eksi sozluk'te burada buldugu havayi maalesef yakalayamadi diye dusunuyorum *.
sanirim o da cok takilmiyor sozluklere artik.
üçüncü nesil silik.
(bkz: seri ukte veren ibne)
iyi bir yazardı. sağlıcakla.
entrylerini sildirerek, binlerce başlığı öksüz, yetim, kimsesiz, entrysiz, yönlendirmesiz bırakmış entry girme şeysi. zall'ın yerinde olsam, silmezdim o entryleri...
farklı düşüncelere çamur atan zorbaların, ateş yakıp zarar verenlerin sözlüğünde bulunulması düşünülemeyen kaliteli yazar. gitti nihayetinde.
ilginç istatistiklere imza atmış silik yazar.
kendini sildirerek yaptığı kötülük yetmiyormuş gibi, entrylerini sildirmiş ex yazar.

(bkz: yapma bunu)
girdigi tematik entryler yetmiyormus gibi, bir de sozlugu ukte manyagi yapmis yazar. farkindayim denize kacamayiz bi daha. *
bergenin enstrümantel şarkısına unplugged mı abi bu diyerek beni benden almış siliktir *