bugün

eski sevgilin olmuş yeni gelin.
facebook olmasaydı keşke görmeseydim duymasaydım bilmeseydim dedirtir. * *
gerdek gecesi fotolarını görmekten daha iyi olan hede hüde.
gerçekten eskimişse o kişi, hiç bir şey ifade etmeyen fotolardır. eğer bitiremediysen içinde onu fotoların sadece canını yakacağı ve sadece bakmaktan başka bişey yapamayacağın durumdur.
görmesem daha iyiydi ama gördüğüme sevindim
ardından müslüm baba dinlemenize sebep olacak durumdur.
(bkz: depresyon başlatan olaylar)
anında yaşayan bir ölü olursunuz. kime ne derseniz deyin artık o başka bir kızın yatağındadır.
başka bir kıza dokunur. hayatını mahfetmiştir. kendi tercihi... ama hiç bir zaman unutulmaması lazımki sizi asla
sevmemiştir. hırs için falanda değildir yaptığı. kudurmuştur allah yardımcısı olsun. boşu boşuna kendinizi kandırmamanız gereken durumdur.
platonikse ve bir sevgilisinin olduğunu bilmeyipte facebookta görürsen o fotoğrafları daha beterdir. edit:saçmalıklar temizlendi profesör.
(bkz: eski sevgilini çocuğuyla facebook ta görmek)
yemeyenın malınını sindirirler durumudur.
yumruk gibi koyar adamın göğsüne.
ğretmenin kulığı burkarak asılması gibi acı verir insana.. garip!
eski sevgili çok eskiyse umrunuzda bile olmaz, ama taze eskiyse vay halinize..
Banane O'nun düğün fotoğrafından derim.Yani sonuçta eski sevgilim ne yapabilirim ki? Şaka yapıyorum yaa.Acayip kıskanırım.O'nu geri almak için elimden geleni yaparım eski sevgilim olsa bile.
eski sevgilini çocuğuyla facebook ta görmekten hallice bir durumdur. yıpratır yoksa...
bilgisayar başında başlığı ve entrysi okunduğunda bile ekrana mal mal bakıp anlık bir şok geçirmenizi sağlayacak hadisedir.
gereksiz tesadüftür. *
(bkz: çok da tın)
evlendiği kişinin çirkin olduğunu görüp kahkaha atmaktır.
eğlenceli tarafından bakılmalıdır.
(bkz: allah göstermesin)
bir sakıncası yoktur. internette sevgilisinin mayolu fotoğraflarında götünü, göbeğini bile gördükten sonra her şeye alıştık.

(bkz: göt var dediler geldik)
görsel
misket oynarken görülmüşse fena soğunur, eski olduğuna sevinilir.
(bkz: cengiz kurtoğlu-gelin olmuş gidiyorsun mp3)

latifesi bir yana eski sevgilinin yanındakini kıskanırsın. ve kalbine inat dilinden mutluluk sözcükleri dökersin. kanatır ama mutlu olması temennisinde bulunursun. *