bugün

ilk tanışmadan sonra sevgililer arasında birbirleri hakkında şüpheleri, endişeleri ile birlikte soracakları derûni sorulardır.

+evlenecek miyiz?
- ^+%'^+234 ???
- sizi neden sevgili olarak görelim?
+ çünkü güzelim.

- 5 yıl sonra kendinizi nerde görüyorsunuz?
+ pencerede. cam siliyor olurum.
+hangi hayvanı seviyorsun?(aslan, kaplan ya da köpek derse, kavgacı bir karakteri olduğu konusunda kendini ele verebilir, tavşan,güvercin, balık derse,daha iyimser bir yapıya sahip olduğu düşünülebilir.)
-hangi hayvanı seviyorum,hmm dinozor.
+hönk?(/&%*!?
ben çok yerim hepsini ödeyebilecek misin?
'' hangi hayvanı seviyorsun''
'' seni''
ipini naptınız?
ne ipi?
sizi beğenen inek olmalı, kaçmasın diye bağlamış olmalısınız.
-m teorisi hakkida ne dusunuyorsun?
(bkz: mülakat soruları)
- nereden bulur bu insanlar ben mutsuzken gülünecek şeyleri
+ ıım bilmem ki.
--spoiler--
koyunca hopluyo mu?
--spoiler--

e yuh a.q.
"bakire misin?" olabilir mesela.

edit: ironiydi lan.
odunsan baştan söyle?
(bkz: ilk tanışma)
+benim için ne yaparsın?
-yemini suyunu verir gönderirim.

öyle yekten hayvan denmez ayıptır. ince dokunacaksın zeki olduğun için tercih edileceksin.

özet: seven sikilir siken sevilir!
(bkz: are you kezban)
(+kız - erkek)
-Eee ne yapıyorsun?
+Canım sıkıldı konu bul.
-Hiç öpüştün mü?
+... Hayır. Sen?
-Evet.
+Ee ne yapıyorsun?
- dışarıya çıktığımızda çok yer misin?
+ çık dışarı.
+ ev, iş, araba, yat, kat?
- mavi ekran.
- daha önce hiç hesap ödediniz mi? ödediyseniz en yüksek ne kadar ödediniz?
- hesap mı, hesap ne arar la kızlarda...
- kuşuma bakar mısın?
+ bi siktir git ayol
4s kuralına inanıyor musun?
(bkz: vercen mi)
kız mısın * bi kere yapmışlığım vardır. ben ne dersem diyim kızlar bana kızamıyo lan garip bi durum *
tazeler, şöyle bir turluyorlar diyelim, ilişkinin başlayacağı gün olsun gün; insanlar akıp geçiyor yanlarından:

- eee? (istisnasız bu eee'yle başlar, en salak hallerindendir insanın hayatındaki.)
- ne ee'si? kıkırkıkırkıkır! (off! en salak haller cilt 2)

kadın kompleks yaratıktır, dolaylandırmaya bayılır. pantolonunu nerden aldığını sorar, bi an mal olursun, gözlerini açtığında artık o'na başından geçen bütün ilişkileri anlatmışsındır. ama erkek nettir. (düzdür efendim diğer bir deyimle). mevzuya direk dalmaya bayılır ancak ilk günden bunu yapma cesareti pek azında mevcuttur. dolayısıyla soracağı şeyi saçma sapan derelerden su getirerek, türlü imalarla yapmaya çalışır. kadının ordinaryüs olduğu alanda aptal manevralar yapmak hiç akıl karı değildir, ama sikerler aklı da karı da der erkek. ( ki doğrudur.)

- amerika bizi destekliyor ya aysu, ahmet abi diyor ki, bu bizi olduğumuzdan daha büyük, güçlü ve sağlam gösteriyormuş ne düşünüyorsun?
- dünya siyaseti mi konuşacağız burak?
- ne bileyim ya öyle aklıma geldi işte. ehiehiehehehe

bir iki dakka sessizlik olması doğaldır. nasıl olsa erkek bu sessizliği bozmakla mükelleftir ve kadın bunun bilincindedir.

- bak bak bak! şurdaki sarmaşığı görüyor musun? ağaç gibi olmuş! olmuş olmasına da, ona alttan bağladıkları şey de neyin nesi? dik durmasını mı sağlıyor ki aysu?
- off burak ya ne bileyim ben!
- onu çözsek mesela, söner mi havası?
- burak artık bizden bahsetsek?

gene biraz sessizlik. kızın sinirlenmesi doğal, ama erkeğin aklındaki ne acaba?

- tabi yea, biz. neyiz biz? biz aslında biz olduk mu? ya da ne olduk böyle? (mal mı filozof mu anlayamazsın, mustafa topaloğlu gibidir erkek biraz.)
- evet burak, ne oluyoruz biz? sevgili miyiz artık yani?
- valla neden olmasın aysu? bence bi sakıncası yok ehihehehehehohoho. (mal)
- ya burak az bi ciddi ol yea.
- tamam tamam, olduk işte ya, olduk yani, bence olduk.
- bence biraz daha tanımalıyız birbirimizi. (amk ne istediğin belli değil.)
- olur, uyar bana. ne diycem, ahmet abi'den destek alsak mı? daha sağlam bir ilişkimiz olur bence; bir sürü fikir verir bize, dimdik yürürüz sokaklarında aşkın.
(dün akşam şiir kitabı okumuş mal; bir de destek kelimesine takmış ama bakalım, hayırlısı.)
- peki. (aslında ne alaka lan! demektir bu.)

biraz daha zaman geçer, erkek türlü şaklabanlıklarla kızın elini tutar, becerikliyse sarılıp öper de hatta. samimiyetin doruklarındayken artık ıslanmaktan öteye geçen, ağzında eriyen baklayı kusar. (kaçınılmaz sondur, erkek ne bilir kendini tutmayı?)

- çok güzelsin aysu.
- teşekkür ederim aşkım, ayyy aşkım mı dedim ben hehi kıkır kıkırkırk (elde eden kadın rahatlığında mal mal espriler, doğaldır.)
- yani, bu öyle sıradan bir şey değil, çok az kadında gördüm bunu ben, hem fiziksel olarak hem de ruhsal olarak çok güzelsin. (mala bağladı bizimki.)
(bir iki kadeh atılmış belli)
- teşekkür ederim burak, sen de fena değilsin işte ehieheh kıkır kıkırtkırtkıkır. (bu kız içmemeli.)
- aysu, öyle bir güzellik ki bu kendimi zor tutuyorum. saçının ucundan küçük ayak parmaklarına kadar enfessin.
- utandırıyorsun beni burak. (aptal sırıtış ifadesi, klasik iltifat almış kadın)
- kızma bana, sapık muamelesi de yapma ama bir şey diycem!
- söyle hayatım ya kızmam (bu kız aslında çoktan verdi, sadece aksiyona dökmedi, çok belli.)
- en çok göğüslerini beğeniyorum, ama bir taraftan da çok korkuyorum.
- teşekkür ederim de neden korkuyorsun anlamadım burak!
- şimdi giyim kuşam teknolojisi gelişti biliyorsun, olmayanı var etmek, olanı iyileştirmek filan mümkün.
- ee?
- aysu, sen de mi destekli sütyen harikasısın? şimdiden söyle sürpriz olmasın. (oha, olaya bak lan konuya gel, al hatta flaşbek yapalım bak):

flaşbek 1:"amerika bizi DESTEKLiYOR ya aysu, ahmet abi diyor ki, bu bizi olduğumuzdan daha BÜYÜK, GÜÇLÜ ve SAĞLAM gösteriyormuş ne düşünüyorsun?"

flaşbek 2:"bak bak bak! şurdaki sarmaşığı görüyor musun? AĞAÇ GiBi olmuş! olmuş olmasına da, ona ALTTAN BAĞLADIKLARI şey de neyin nesi? DiK durmasını mı sağlıyor ki aysu?"

flaşbek 2'nin devamı:"onu ÇÖZSEK mesela, SÖNER mi havası?"

flaşbekte son nokta:"olur, uyar bana. ne diycem, ahmet abi'den DESTEK alsak mı? daha SAĞLAM bir ilişkimiz olur bence; bir sürü fikir verir bize, DiMDiK yürürüz sokaklarında aşkın."

anasının teskeresi lan bu ne!?

sonrası mı? uludağ sözlük fakyü dergi'de ...

(gül gül öldüm amk)

alın bir nevi fragman: (#15139328)
+hangi takımı tutuyorsun
-futboldan hiç anlamam, hiç de haz etmem
+bende valla. ne o öyle 22 kişi bi topun peşinde.
güncel Önemli Başlıklar