bugün

zalim olup mağduru oynayanları yansıtır.
https://fbcdn-sphotos-c-a...90649967_1583768059_n.jpg
zaman gazetesi bunların başını çeker.bir diğeri için (bkz: star gazetesi)
her zaman yandaş olduğu bilinen ama sık sık unutulan medyadır..
gülen medya.
not: anlayana
operasyon emrini ben verdim haberini çeken basın. sitelerde göremiyoruz, ahaber habertürk haber7. yandaşlığı bile akıl almadan yapamıyorsunuz illa biri uyaracak sizi.
ntv bugün meydana gelen erdoğan bayraktar açıklaması sonrası başbakan istifa etmeli haberini sansürleyerek bunu bir kez daha göstermiştir. (#22350934)

bakalım diğer göt kılları napcak. *
Bknz. (#22353230).
ne bok yiyeceğini şaşırmışlardır.

yayınlasalar rte kızar mı diye düşünolar her haberi. göt korkusunu seveyim. neyse kamu spotları arttı gene hadi yine iyisiniz.

amk reklamdan fazla kamu spotu dönüyor.
yandaşlıktan ölecek pezevenkler.

misal bir tanesi: yolsuzluk ve rüşvet operasyonu ile ilgili akp de toplantı olmuş haberi sunuyor; "malum olaylarla ilgili akp'de görüşler alındı."

aman yolsuzluk ve rüşveti akp ile rte ile yanyana kullanmayın.

malum olay ne lan göt. telsizden anons mu geçiyorsun malum olay diye. öleceksiniz amk evlatları yandaşlıktan.
son günlerde cemaat ile ilgili ulusalcı tayfanın ilmek ilmek senelerini harcayarak dokuduğu bir takım komplocu yaklaşım ve hakikatleri pervasızca kullanmakta olan medya.

neredeyse işi 'ulusalcı kardeşlerimiz senelerdir anlatıyormuş meğer biz iki ağlamaya tav olmuşuz' noktasına getirdiler lan.

yarın aynı tipler erdoğan için de aynısını derler mi?

(bkz: soru mu bu şimdi)
avrupa basınının "erdoğan saçmaladı" haberlerini,

"ab erdoğan'ı destekliyor" diye veren medya organlarıdır.
artık yer değişikliğine gidilmiştir 17 aralık 2013 tarihinden itibaren.
stv ortaya geçmiş. habertürk akp tarafına geçmiş. ulusal kanal biraz da chp kanadına yanaşmış.
kim kime düm düme.
ülkenin özellikle gezi'den beri anladığı medyadır. geziden önce de biliniyordu ancak bilen sayısı azdı. şimdi tüm ülke biliyor. ve ben bu sektörün bir mensubu (gazeteci) olduğum için utanıyorum.
gezide ortaya çıkmaya başlayan ve 17 aralıktan sonra rengini iyice belli eden medyadır.
bunlar iki kısımdır, akp yandaşı olanlar, chp yandaşı olanlar.
akp yandaşı olanlar daha fazla, daha baskındır. her iki yandaşın ortak noktaları yalan haber, iftira ve ahlaksız olmalarıdır.
17 aralıktan sonra akp yandaşı olan medya iyice çoştu. midenin kaldırmıyorsa uzak durulması gerekir.
akp yandaşı olanlar 17 aralıktan sonra yolsuzluk iddiaları, ses kayıtlarına karşı akp yi savunmaya giriştiler.
yolsuzluk iddialarını paralel yapı ile ört bas etmeye çalıştılar. 17 aralıktan itibaren bu medya organlarını bir inceleyin paralel yapısız cümle bulamazsınız. hatta o kadar abarttılar ki bu medya organlarından birinin genel yayın koordinatörü aşırı hızdan ceza yediğinde bunu bile paralel yapıya bağladı. bazılarını dini kimlik taşır ve cemaate söylemediklerini bırakmadılar. tek müslüman onlar sanki. cemaati terör örgütü bile ilan ettiler. 28 şubatçılar bile bu kadar ileri gidememişti.
dini kimlik taşıyanlara baktığınızda müslümanlıkla yakından uzaktan ilgileri yoktur. iman üzerine hüküm bize düşmez. oraları en iyi allah bilir.
bu arkadaşların haber politikalarına bakıyorum yalanı, iftirayı, ısmarlama haberler çıkarın emin olun hiç bir şey kalmaz.
ülkemizde medya 3'e ayrılır;

1- yandaş medya (iktidar yanlısı yayınlar yapan medya)

a) yandaş tv kanalları

* trt 1
* trt haber
* trt türk
* atv
* a haber
* kanal 7
* kanal 24
* ülke tv
* tv net
* beyaz tv
* show tv
* habertürk
* tv360
* tgrt haber
* kanal a
* yeni asır tv

b) yandaş gazeteler

* sabah gazetesi
* takvim gazetesi
* akşam gazetesi
* güneş gazetesi
* türkiye gazetesi
* yeni şafak
* star gazetesi

2- muhalefet yapan (yandaş olmayan medya)

a) muhalif tv kanalları

* halk tv
* samanyolu tv
* samanyolu haber
* mehtap tv
* kanaltürk
* bugün tv
* ulusal kanal
* meltem tv
* mesaj tv
* tv5
* flash tv
* 7 24 haber
* kanal b
* bengü türk
* sokak tv
* yol tv
* imc tv
* oda tv

b) muhalif gazeteler

* zaman gazetesi
* bugün
* sözcü gazetesi
* cumhuriyet gazetesi
* ortadoğu gazetesi
* yurt gazetesi
* yeni mesaj gazetesi
* milli gazete

3- duruma göre yani patronunun çıkarına göre muhalif yada yandaş olan medya

bunlarda;

* kanal d
* cnn türk
* star tv
* ntv
* ntv radyo
* hürriyet gazetesi
* radikal gazetesi
* posta gazetesi
* milliyet gazetesi
Yandaşlığı mı kalmış bunun direk el vermişler.
Başbakan Eskişehir'de sokak arasında miting yapıyor. Şimdi işin yoksa Photoshop'la o binaları kes, insanları klonla.
görsel
taraf tutan medyadır.
https://www.youtube.com/watch?v=JZugkU3GZvs
http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/26050936.asp
süperler. artık küfretmeyi de bıraktım. yaratıcılıklarını hayranlıkla izliyorum.

recep tayyip erdoğan'ın obama yönetimine jest olarak karga tulumba yaptığı "ermeni açıklması" için bugün öyle manşetler atmışlar ki insan gerçekten hayret ediyor...

ezber bozan diye başlık atanı mı arasın, dış politikada devrim diyeni mi?

türkiyenin önümüzdeki 50 belki de 100 yılını çok ağır mücadelelere ve yokluklara mahkum eden bu (en hafif deyimiyle) gafı savunmak hakkaten başarıdır.

yarın akp mesela mersin'i ermenilere, antalyayı ruslara, edirneyi bulgarlara satsa "büyük başarı" diye manşet atacaklar demek ki...

"tehcir kararını veren osmanlıdır ancak ermeni sorunu kürtlerin eseridir" diyen hrant dink'in cemaat - pkk işbirliğiyle ve bbp eliyle "halledilmesi" en çok recep'in işine yaradı bu durumda. aynen oslo görüşmelerinde olduğu gibi recep burda da cemaatin yıllardır ince ince işlediği planının üstüne oturdu.

neyse "türk" cumhuriyetinin idamına giden yoldaki en önemli taşlardan biri olan bu açıklamayı yandaş basın pişirmiş, türk halkı da yemiş...

yakında ermeniler de "hani bana hani bana" diye ortaya çıkarlar.

iyi çalışın kundaktaki bebekten, ölüm döşeğindeki ihtiyara kadar hepiniz ağır tazminatları yüklendiniz dün...

bir recep kolay kolay cumhurbaşkanı seçilmiyor.

taksit taksit ödersiniz artık recep'in cumhurbaşkanlığının maliyetini...
penguen edebiyatı.
Yandaş medyanın haberine göre RTE 472848382953. Suikasti atlattı.
recep tayyip erdoğan'ı şimdiden cumhurbaşkanı yapan medyadır. başta trt ve atv olmak üzere sabahtan beri akp'nin icraatlerından bahsediyorlar ama ne gss ne diğer kul haklarından bahsetmiyorlar, varsa yoksa hızlı tren, marmaray, ımf vs vs...

dansöz medya iyice kıvırın şerefsizler.