1. 1.
  cumhurbaşkanı ahmet necdet sezer'in cumhurbaşkanlığı ve rejim konusundaki sayfalar dolusu konuşmasının içinden cımbızla çektiği "terör ülkemizin karşı karşıya bulunduğu en önemli sorunlardan biridir" cümlesini alarak tüm haberini bundan oluşturan haber kanalı.

  (bkz: dezenformasyon)
  3 -1 ... someone from somewhere
 2. 2.
  fox (tgrt) toplum mühendislerince programları hazırlanan yıkama makinesi..
  ... elektrikliyengec
 3. 3.
  an itibariyle ekonomi programıyla, seçim anketlerine göre tek parti açık ara ile iktidar olacağının borsayı rahatlattığını söyleyerek yüksek seçim kurulunun seçim yasaklarını delmiş kanaldır.bununla kalmayıp tek parti iktidarı olursa borsanın yüzde bilmem kaç yükseleceğini söyleyerek, çaktırmadan(!) seçmeni de yönlendilmiştir. burdan yskya selamlar ola.
  (bkz: sozluğu ihbar amacıyla kullanma)
  3 ... akaza
 4. 4.
  melih gökçek'in bir belediye başkanı olmasına rağmen, milletvekili adayıymışçasına sık sık propaganda yaptığı yer. zannedersin ki, babasının malı. milletin paralarıyla ülkenin her yerindeki billboardları kiralayarak melih gökçek şu saatte şu kanalda reklamlarının adresi.
  1 ... krmyrdsn
 5. 5.
  adı melih gökçek tv olması gereken kanal.
  mütemadiyen çıkıp kendini aklama çabasına girmektedir. an itibariyle yine melih gökçek kanalda kendini savunmaktadır.
  1 ... zebellah
 6. 6.
  melih gökçek ten sağlam sakalı olduğu tahmin edilen kanal.
  ... imhotep
 7. 7.
  sabah akşam aynı haberleri yayınlayan kanaldır.
  2 ... miss molly
 8. 8.
  melih gökçek in konuşması sebebiyle yeniden ün yapan kanaldır. lakin bu sebepten kanala kızanlar da olmuştur, halbuki kızılması gereken acaba gerçekten de tgrt midir?
  1 ... moso
 9. 9.
  bu gece saat 10'da melih gökçek'i konuk edecek olan haber kanalı. konu belli; odtü'deki kaçak yapı meselesi. ankara'da bir çok billboard'da odtü meselesinden bahsedeceğini ilan etmiştir melih gökçek. yalnız bilboardlar odtü civarında da asılı.yani melih gökçek iddialı gözüküyor bakalım neler olucak bu akşam??
  ... seviyeli26m
 10. 10.
  iha'nın yüzü suyu hürmetine ayakata duran kanal. yoksa bir şeye benzemiyor. sadece haber altyapıları kuvvetli o kadar. sunumları ise berbat.
  2 ... onurude