1. 1.
  digiturk 53. kanalda yayın yapmaktadır. şehit düşen evlatlarımızın anısına saygı duyan, duyarlı tek kanal olarak sabah saatlerine kadar yayınını durdurmuş, ekranını karartmıştır.
  21 -3 ... tavukbalikkellebunlaryenirelle
 2. 2.
  ankara'dan yayın yapan ve chp'nin yayın organı olan kanal.
  7 -4 ... kerameti kendinden menkul
 3. 3.
  normal olanı yapan kanal. stv den ya da kanal 7 den show dan kanald den beklemiyordunuz herhalde böyle bir duyarlılığı. helal olsun. en azından bir şekilde sıradışı tepki vermiştir. tek yöntem bu değil ama diğerlerinin en azından bir yöntemi bile yok. aynen popstara magazine futbol a devam.
  8 -2 ... africa
 4. 4.
  elimizde niyetmetre olmadığına göre şehitlerimizin anısına ekran karartmasının tebrik edileceği kanal. diğer ulusal kanallarımız pazar akşamı program akışında hiçbir değişiklik yapmadığı gibi bazıları haber bile vermedi 13 şehidi.
  3 ... patlamismisir
 5. 5.
  popstar a futbol yorumuna magazine devam etmektense en azından bir şekilde onurlu olanı yapmış kanaldır. bu arada koskoca show tv kanal d ye bir günlük reklam parası hiç koymamalı. bütün kanallar aynısını yapsa daha güzel bir duruş olurdu chp nini kanalı diye bu konuda da bok atmaya gerek yok. kanal kimin olursa olsun doğrusunu yapmıştır.
  4 -1 ... africa
 6. 6.
  logosundaki halk yazısının laik gibi okunması için epeyce çalışılmış olması olasılıgı oldukca yuksek tv kanalı.
  2 -1 ... sedatif
 7. 7.
  kurulduğundan beri yaklaşık 2 yıldır günde ortalama 30 defa kenan doğulu nun 10.yıl marşı remixi ni çalan kanal. yeter yahu yeter...bıktık ulan artık...başka marş mı yok be...
  4 -2 ... imhotep
 8. 8.
  dizi yayınlamayan, magazin programı olmayan kanaldır. yeni kanal mıdır? tabii ki değildir.
  kanal dediğin magazin yapacak, dizi çevirtecek.

  ulan izdivaç programı bile yok be !
  3 -1 ... aristo
 9. 9.
  yaptığı yayınlar ya da izdivaç programı yayınlamaması eleştirilmemekte olan kanal. sadece aynı marşı yüzbinlerce defa yayınlamakla atatürkçü olunmuyor denilesidir.
  1 -3 ... imhotep
 10. 10.
  http://www.halktv.com.tr

  (bkz: genç gündem)
  ... shortcuttolongrun
 11. halk tv Başlığındaki Önemli Entry'ler