bugün

digiturk 53. kanalda yayın yapmaktadır. şehit düşen evlatlarımızın anısına saygı duyan, duyarlı tek kanal olarak sabah saatlerine kadar yayınını durdurmuş, ekranını karartmıştır.
ankara'dan yayın yapan ve chp'nin yayın organı olan kanal.
normal olanı yapan kanal. stv den ya da kanal 7 den show dan kanald den beklemiyordunuz herhalde böyle bir duyarlılığı. helal olsun. en azından bir şekilde sıradışı tepki vermiştir. tek yöntem bu değil ama diğerlerinin en azından bir yöntemi bile yok. aynen popstara magazine futbol a devam.
elimizde niyetmetre olmadığına göre şehitlerimizin anısına ekran karartmasının tebrik edileceği kanal. diğer ulusal kanallarımız pazar akşamı program akışında hiçbir değişiklik yapmadığı gibi bazıları haber bile vermedi 13 şehidi.
popstar a futbol yorumuna magazine devam etmektense en azından bir şekilde onurlu olanı yapmış kanaldır. bu arada koskoca show tv kanal d ye bir günlük reklam parası hiç koymamalı. bütün kanallar aynısını yapsa daha güzel bir duruş olurdu chp nini kanalı diye bu konuda da bok atmaya gerek yok. kanal kimin olursa olsun doğrusunu yapmıştır.
logosundaki halk yazısının laik gibi okunması için epeyce çalışılmış olması olasılıgı oldukca yuksek tv kanalı.
kurulduğundan beri yaklaşık 2 yıldır günde ortalama 30 defa kenan doğulu nun 10.yıl marşı remixi ni çalan kanal. yeter yahu yeter...bıktık ulan artık...başka marş mı yok be...
dizi yayınlamayan, magazin programı olmayan kanaldır. yeni kanal mıdır? tabii ki değildir.
kanal dediğin magazin yapacak, dizi çevirtecek.

ulan izdivaç programı bile yok be !
yaptığı yayınlar ya da izdivaç programı yayınlamaması eleştirilmemekte olan kanal. sadece aynı marşı yüzbinlerce defa yayınlamakla atatürkçü olunmuyor denilesidir.
http://www.halktv.com.tr

(bkz: genç gündem)
ak parti ve erdogan'ı yerden yere vuran program. zannedersem ak parti tarafından haklarında açılmış bir dava bulunmakta.
chp yalakası kanal. bazı chp milletvekilleri kendilerini tatmin etmek için sürekli bu kanalı izliyorlarmış.
HALKIN GÜNDEMiNi HALKA TAŞIYAN KANAL.
sapına kadar atatürkçü olan kanal.
türkiye'nin sayılı dürüst haber kaynaklarındandır. ilkelidir, düzgündür. izlenesidir.
atv ne ise halk tv de onun karşıtıdır.
trt ne ise halk tv onun karşıtı değildir trt nin parasını halk ödemektedir, hırsızlık var.
(bkz: stv vs halk tv)
geçtiğimiz ramazan* ihsan özkes ile hayırlı ramazanlar adından bir program yayınlamışlığı bulunan televizyon kanalı.
chp nin kanalıdır. yandaş filan değil bildiğin partinin kendi kurduğu kanal işte. mhp ninde kanalı bengütürk tür.
ulusal kanal ne ise halk tv' de odur. aynı çapsızlıktalar.
CHP'nin, referandum öncesi Halk TV'ye 690 bin lira aktardığı ortaya çıktı. Star Yazarı Şamil Tayyar Kılıçdaroğlu'na Halk TV'ye yapılan ödemeyi sordu.

http://www.medyafaresi.co...rilan-paralari-sordu.html

başbakanı yaftalayan chp sempatizanları yada atestcikler bu durumada bir kulp bulun.
herhangi bir kulba ihtiyacı olmayan kanaldır...
AKP nasıl referandum döneminde bir çok kanala reklam vermişse CHP'de halk TV'de dahil pek çok kanala propaganda bütçesinden ödeme yapmıştır...

Mesela Arçelik'i düşünün...

Bir reklam filmi çekiyor ve bunu yayınlamak için ajansı aracılığıyla "ey show TV, al sana para, bu reklamı yayınla" diyor, show tv'de yayınlıyor...

Ya da aynı arçelik acun ılıcalı'nın yarışma programına sponsor oluyor mesela, acun program sırasında "tanıtıcı reklam" spotunu girerek arçeliğin ne kadar güzel makineler ürettiğinden falan bahsediyor...

Şimdi aynı Şamil, gidip arçeliğe "Ey arçelik, gidip Samanyolu'na, Show TV'ye avuçla dolarları bayılmışsın, açıkla bakalım şimdi" diyor mu?
cumhuriyet tarihinin en yağmacı en talancı iktidarıyla karşı karşıyayız. devletin elinde ne varsa babalar gibi sattılar, tüm devlet ihalelerini yandaş firmalara verdiler, deniz feneriyle avrupa daki yuttaşları hortumladılar, örtülü ödeneği babalarının malı gibi kullandılar, yolsuzluğun daniskasını yaptılar. her taraftan yolsuzluk dosyası belgesi çıkıyor.

tüm bunların dururken zibidinin biri çıkıp, chp nin para ilişkilerini sorgulamaya kalkıyor.

ulan öküz sen önce devletin milletin parasını nasıl hortumladın önce onun hesabını ver. sana ne chp nin parasından, devletin parası mı bu? iktidar partisi olsa anlarım, sana ne ulan muhalefet bu, kime ne verecek hesabı var? önce hükümet yediği haram paranın hesabını versin!

aklıevvel şamilim tayyarım, sen halk tv yle uğraşıp tayyip e yalakalık yapacağına önce gidip şu atv sabah grubu için çalık grubuna halk bankasından verilen milyonlarca dolarlık usulsüz krediyi bi araştırsana? yüreğin yetiyorsa bir kelime yaz bakalım şu olay hakkında. görelim araştırmacı gazeteci misin, sıvıştırmacı mı!

tanım: bir televizyon kanalı.
akp sorgulanır chp sorgulanmaz mantığındaki zırboşların kanalı.