bugün

türkiye'nin ilk haber kanalıdır.
kaliteli habercilik ve spor denildiğinde aklıma gelen ilk kanaldır.avrupa'dan ve dünyadan çeşitli liglerin maçlarını yayınlar,basketbola önem verir,gereksiz işlerle uğraşmaz.merakla beklenen güzel belgeseller izlettirir bize,severim.
ilk kurulduğunda çağlar holding'e ait bir kanal olan ntv daha sonradan doğuş holding'e geçmiştir.
son yıllarda ciddi habercilik çizgisinden inanılmaz bir süratle ayrıldığını üzüntüyle gözlemlediğim kanal.
türkiyenin en iyi kanalı. ve en güzel sanat,kültür,spor programları yapan ve herkesin izlemesi gereken en seviyeli kanal...
murat kosova gibi bir spikere sahip haber agırlıklı kanal adamın anlamadığı hiç bişey yok basketbolmu dersin futbolmu dersin bilgisayarmı dersin.
kalitelidir fakat zorla basketbol kültürünü bizim kültürümüze sokmaya çalışmaktadır.
ispanya ligi maçlarını izledigim naçizene kanal..
(bkz: ntv ye sorun)
kaliteli basketbol mac yayinlari ve programlariyla beni mest eden kanaldir.
formula 1'i yayınlamasını istediğim kanal.cnn'dekiler çok dandik anlatıyo.bi kere bariçelloya barikello mihael şumaher'e de maykıl şumaher diyolar.* *.
futbol programları cok kalitelı olan kanal.

(bkz: 90 dakika)
(bkz: avrupadan futbol)
turkiye de tek nba ile ilgili program yapan (bkz: nba studyo), fakat oraya kaan kural gibi abidik bir yorumcuyu getirerek nba fanatiklerini hayal kırıklıgına ugratmıs kanal...
türkiyenin en kaliteli haber spor ve bilumum bilgi kanalı. aradığınız ne varsa burada bulabilirsiniz. bir nevi uludağ sözlüğün gelecekteki halinin tv versionu. yalnız abicim o premier ligi tv8 e vermicektiniz be.

celal abi * geri getir premier ligi.

ha celal abi bir de formula 1 var onu ne zaman halledersin.cnn turk çekilmiyo be abi
bu aralar nba tvnin verdiği maçları aynı zamanda naklen yayın yapmayı adet edinmiş televizyon kanalı.yahu kardeşim ikisini de izleriz biz.çekinmeyin çeşit yapın biraz.
türk kanallarının coğunun aksine dünya üzerindeki hemen hemen tüm büyük ve kıtasal ajanslara üye olan ve günün hiçbir dakikası haber yagmurundan kurtulamayan dünyanın her bölgesinden haberleri ilk ögrenen cogunlukla da ilk duyuran türkiyede de kaliteli işler yapılabileceğini bize gösteren kanal.
ahh bir de premier ligi bırakmasaydı dedirtse de seviyoruz.*
EN ÇOK -ve insaN- ADLI PROGRAMINI SEVDiĞiM KANALDIR.
yayın hayatına bursa'nın yerel kanalı olarak başlamıştır , zaten nergis tv dir acılımı nergis holding bunyesindeydi eskiden tabi.
web sitesine aradiginiz haberi saatler sonra koyar ayni zamanda.
premier lig, dünya ralli şampiyonası, formula 1 gibi önde gelen spor yayınlarını bırakmış olmasına rağmen halen cnbc-e ile birlikte ülkenin izlenebilirlik seviyesi en yüksek televizyon kanalıdır. günün hangi saati seyretmeye kalkarsanız kalkın nabza göre şerbetini vermiş sizi doyuracak nitelikte bir program ayarlamıştır. cnbc-e diye bir kardeşi vardır ki akıllara zarar; üç günlük uykusuzluğumun tek sebebidir.

http://www.ntvmsnbc.com resmi sitesidir.
En harbi spor kanallarına taş çıkaracak nitelikteki tv kanalı. *
web sitesindeki son dakika haberleri her ne kadar dün olan olayları yayınlasa da televizyonculuk ve habercilik gibi konularda diğer tüm türk kanallardan bir adım ileridir. haberlere spikerler konuyu genelde şöyle bitirir " hede hodo konusu bir kaç saniye once sonuclandı, şimdi bu haberimizin ayrıntılarını getiriyoruz ekranlarınıza"
birçok kanala habercilik konusunda ders vereceğini düşünüyorum. *
bugün 10. yılını kutlayan haber kanalı. bir aralar ferit şahenk bütçelerini kısmıştı ve program kalitesi çok düşmüştü ama 10. yılına son derece kaliteli olarak giriyor.
şahenk'in kanalı. amerikanvari bir "biz herkese eşit mesafedeyiz" havası sezinlenir.
sahibi olan şahsın, kızına jest yapmak için adını verdiği televizyon kanalı.
güncel Önemli Başlıklar