entry'ler (8087)

25 mayıs 2017 genel sağlık sigortası rezaleti

arkadaşlar bugün eve bir zarf geldi baktım üzerinde sgk yazıyor. rahmetli anneannemin adına gelmiş bu zarf. neyse aldım inceledim meğerse borç bilgilendirmesi gibi bir zarf imiş gelen. hemen gittim sgk'ya efendi nedir bu dedim. güya rahmetli anneannem adına bir borç görünüyormuş. arkadaşlar anneannem 2 ekim 2015 tarihinde vefat etti şimdi sıkı durun güya rahmetlinin ölümünden sonraki tarihten sonra borcu varmış. yahu ağlasam mı gülsem mi? vefat etmiş birinin nasıl borcu olur. hem rahmetli sigortalı çalışan bile değildi emekli sandığı emeklisiydi. bu nasıl bir aymazlık nasıl bir soygundur. memur bile şaşırdı. sistemde bir yanlışlık olmuş, orada bazı işlemler yaptı ve borcun tamamen silindiğini söyledi. itiraf etmem gerekirse halende tam olarak silip silmediği konusunda şüphelerim var. zaten başlı başına insanları sömürmek üzerine icat edilmiş gss denen bu soygun sistemi artık insanları mezarda da rahat bırakmayacak anlaşılan.

her sabah ver mehteri diyerek siyasal erk'in kıçını yalayan kukla, eğer yüreği varsa bu soygun sistemini vatandaşların başına bela eden siyasileri eleştirsin bakalım. övünmeye gelince yollar yaptık, köprüler yaptık, yolsuzluğa gelince chp camileri ahıra çevirdi. cenabı allah sonumuzu hayretsin ne diyeyim başka.

büyükşehir belediye erzurumspor

an itibariyle tff birinci lige yükselen takım. dadaşlar uyumazlar bu gece.

doktora yapmak

ferdi tayfur'un bir şarkısı vardı bana sor işte sizde bunu bana sorun. sıratı dünyada geçmektir. zor değil çok zordur.

mustafa topaloğlu ve pascal noumalı didi reklamı

bu yazın reklamlarından biridir. soğuk çay için soğuk espri yapın tarzı birşey düşünmüşler sanırım, yoksa uzaya ilk bayrağı kim dikti? terzi dikti cevabından sonra inanın aklına doğrudan bu geliyor.

vahdet çakar

neredeyse her filmde oynayan ama adı pek bilinmeyen oyunculardan biri.
görsel

fifa 2005

halen severek oynadığım oyundur.

hülya koçyiğit

acil şifalar dilerim
http://www.hurriyet.com.t...im-icin-dua-edin-40466193

suriyelilerin karıştığı olaylar sıralı tam liste

geçen aracıma bakım için oto sanayide idim. dükkanların yarısından çoğunda hep suriyelileri çalıştırıyorlar bunun nedeni ise ucuz işçilik. tabi bu işvereninde hoşuna giden bir durum türk'e 10 lira vermektense suriyeli'ye 5 lira vermek onlarında işine geliyor. özetle kendi vatanımızda suriyelilere teslim olduk. bu ülkeyi bu kaosa sürükleyenler saraylarda keyif çatarken halk ekmeğini bile elinden kaptırmak üzere. ne diyeyim ver mehteri...

onur ünlü

görsel
yorumsuz.

hülya avşar lı bambi yatak reklamı

modası çoktan geçmiş hülya avşar'ın oynadığı reklamdır. slogan olarak yatak sanatı seçilmiş herhalde inceden mesaj veriyorlar. saçmalık.
https://www.youtube.com/watch?v=LlmZBVhu3iY

abdullah avcı

öyle zannediyorum yakın zamanda 3 büyüklerden birine transfer olacak.

acun ılıcalı yı çekemeyen ezik fakirler

acun kim?

tamam tamam şakaydı.

90 lar denince akla ilk gelen şeyler

https://www.youtube.com/watch?v=zTunzYfU-uM

sbarro

anadolu grubu bünyesindeki tab şirketlerinden biri.

kırıkkale

eskiden ankara'ya bağlı bir ilçe iken il yapılan orta anadoluda bir şehir. yanlış bilmiyorsam sadettin saran'ın memleketi aynı zamanda.

trt avukatının 50 milyon tl ile abd ye kaçması

olsun adamlar yol yaptı kılıştar naptı? sesehayı batırdı.

trt genel müdürlüğüne bilalin arkadaşının atanması

not: harf sıkıntısından dolayı bilal yazdım normalde bu kadar samimi değilizdir. *

neyse arkadaşlar varmış böyle bir durum. en azından şimdilik düşünülüyormuş ben haberin yalancısıyım bilemem. ne diyelim evet diyenlere selam olsun bunlar daha başlangıç. evet bunlar daha başlangıç.

http://www.diken.com.tr/t...ise-arkadasi-dusunuluyor/

türk malı yeni balya

türk malı dizisinin yeni adı. çok yakında starda başlıyormuş.
https://www.gecce.com/hab...ni-balyaya-surpriz-oyuncu

kemal sunal vs cem yılmaz

her sanatçının kendine ayrı bir tarzı var. rahmetli kemal sunal çok iyi bir komedyendi ama aynı zamanda iyi bir oyuncuydu. mesela garip filminde hem güldürmüş hem ağlatmıştır. filmdeki mahkeme sahnesini hatırlayın. yine rahmetlinin davacı, düttürü dünya, öğretmen gibi filmleri eğlendirmenin yanında sosyal mesaj veren filmlerdi. cem yılmaz'ın kendine ait bir tarzı var ama cem yılmaz devamlı güldürme odaklı. yani onun sosyal mesaj veren bir filmi yok olsa da bana göre güldürmez.

bahar candan

(bkz: bu sefer güldürmedi).
https://www.youtube.com/watch?v=UNuY-FQ3PIo