1. 1.
  bir tv kanalı..

  web adresi: http://www.showtvnet.com
  14 -6 ... janjan
 2. 2.
  yayın hakları tıpkı şampiyonlar ligi gelecek sezondan itibaren havuz ile satılacak olan uefa kupasi turkiye yayın haklarını *şimdiden almış kurum
  3 -2 ... city walk
 3. 3.
  yeni dönemde mehmet ali erbil'in programlarını yayınlayacağını gururla açıklayan televizyon kanalı.
  2 ... laedri
 4. 4.
  çarkıfelek, kuşum aydın sabah programları,gelin kaynana zırvaları,reha muhtarlı haberleri, televole, cennet mahallesi gibi değerli (!) yapımları türk yayın tarihine kazandırmış tv kanalı .
  2 ... thiothrix
 5. 5.
  haber bültenlerinde öss den öss sınavı diye bahseden kanal.
  (bkz: öss ye öss sınavı demek)
  2 -1 ... wolfshade
 6. 6.
  bir kanal olarak yayın politikasını sadece izlenme oranına göre ayarlandığı belli olan,cennet mahallesi gibi entelektüel gelişime en ufak katkısı olmayan,sadece oyuncuları iyi olan (tiyatrocular) bir diziyi günde iki kez yayınlayarak reha muhtarlı haber bültenlerinin boğucu havasına geri dönen televizyon kanalı.

  Defne samyeli dışında (verdiği emekle haberci olmuş saygı duyulması gereken insan) elle tutulur iyi bir yüzü olmayan kanaldır.
  ... ucuncayir666
 7. 7.
  sabahtan akşama kadar cennet mahallesini yayına sokan,bazen ana haber bülteninin arkasından da aynı diziyi yayına sokan televizyon kanalı.
  reha muhtar gitti,izi kaldı
  2 ... pislikabidesi
 8. 8.
  Çok saçma film sansürü veya makaslaması yapabilen kanal.Misal scary movie 3 varken show tv de filmde başkanı oynayan neslie nielsen'in ''heyecan mı?birde meme uçlarıma dokunmayı dene''dediği sahne komple makaslanmış.Bana biraz işgüzarlık gibi geldi.
  1 ... indiana_jones
 9. 9.
  televole ve türevlerini kültürümüze kazandıran can tanrıyar gibilerini kadrosunda bulunduran buna rağmen zaman zaman başarılı işler yapan tv kanalı.
  kızsakmı sevsekmi pek bilmiyorum.
  1 ... hekemen
 10. 10.
  30 kasım 2006 celta vigo fenerbahçe maçı ' nda ispanyol taraftarların 'freedom of kurdishtan' pankartı açmalarından sonra ekranın sağ üst köşesine Türk bayrağı koyarak takdir ettiğim kanal.
  5 -1 ... fberkg
 11. show tv Başlığındaki Önemli Entry'ler