1. 1.
  image comics tarafından 2003 yılından beri yayınlanan pek leziz bir zombi çizgi romanıdır. robert kirkman tarafından yazılır, charlie adlard tarafından çizilir.

  zombi salgını sonucu dünyanının sonunun gelmesini ve rick grimes isimli polis memuru ile yanındaki bir grup insanın hayatta kalma mücadelesini anlatır. en son 61. sayısı yayınlandı. yeni sayılarını beklemekteyiz.

  kanaatimce, 2007'de 4 bölüm halinde yayınlanan raise the dead'den daha kalitelidir.
  25 -1 ... david brent
 2. 2.
  (bkz: dead man walking)
  10 -1 ... aliceinchains
 3. 3.
  robert kirkman'ın en iyi çalışmasıdır. insanları ''olduğu'' gibi gösterir.

  bölüm sonları lost tadındadır. önce ''hasssiktir lan!!?!?'' dedirtir. sonra daha fazla bekleyemeyeceğinizi anlarsınız ve bir sayı daha okursunuz. bir bakmışınız ki 1 haftada 30 sayı okumuşunuz.* *
  ilk 6 sayısını tony moore adında ki yetenekli ama tembel çizer çizmiştir. 6. sayıdan sonra belli bir süre boyunca tony moore, çizgi romanın sadece kapağını çizmiştir. daha sonra onu da bırakmıştır.
  11 -3 ... kredi karti gecersizdir
 4. 4.
  ekim ayında televizyon dizisi başlayacak olan çizgi roman.
  11 -1 ... obtainedenslavement
 5. 5.
  Dizi olmasına rağmen makyajlar üzerine çok çalışıldığı belli olan dizi. Pek çok filmde böyle ayrıntılı makyajlar yok. biraz mantık hataları, salak karakterler var tabi. ayrıca şerifin tüm dünya zombilerce yendiği bir dünyada hala o şerif şapkasını takmasını komik bulduğumu söylemeliyim. Umarım bu tarz hatalar düzeltilir.
  --spoiler--
  ilk bölümünde şerifin atını yedi ibne zombiler. bütün kadroyu yeseler bu kadar üzülmezdim.
  --spoiler--
  27 -2 ... muratcan
 6. 6.
  ilk bölümü oldukça beğenilen dizi.
  çizgi romanın tadını vermiştir umarım.
  9 -2 ... elijah snow
 7. 7.
  ilk iki bölümünü izlemiş biri olarak diyebilirim ki " olmuş hacılar bu dizi." giderek güzelleşeceği aşikar yalnız iğrençliğin dozajı bazı sahnelerde katlanılmaz dereceye çıkabiliyor. sözün özü ,azcık mide isteyen dizi.
  9 ... peter panzehir
 8. 8.
  güzel bir zombi dizisi. eğer daha güzel olması için bu zombi olayının nasıl ortaya çıktığını, nasıl yayıldığını güzelce açıklamaları lazım. amerikan hükemetinin tesislerinden kaçan bir virüs şeklinde yaparlarsa dizinin bir özelliği kalmaz.
  8 ... devilofdream
 9. 9.
  başroldeki şerifin karısı, ilk bölümden kocasını aldatması garibime giden bunun haricidinde ilk bölümden iyi izlenim veren dizidir. dizideki mekanların ve efektlerin yüsek bütçeyle hazırlanmış olduğunu görüyoruz. umarım ilerleyen bölümlerde beklentileri verebilir.
  6 -1 ... jeffster
 10. 10.
  sırf sarah wayne callies için bile izlenmeye değen yapım.. her ne kadar biz kendisine hala michael scofield abimizin yengesi gözüyle baksak da, severek izliyoruz.
  12 -5 ... free your mind
 11. the walking dead Başlığındaki Önemli Entry'ler