bugün

yeni yayına başlayacak akp yanlısı ulusal kanal.*
test yayınları başlamış olan tv kanalı.
sidik yarışının son halkası ve onlarda varsa bizde niye olmasın yatırım planlaması mantığıyla kurulduğunu düşündüğüm ve bir kaç aya kadar en tarafsız yayın yaptığını gözümüzün içine baka baka söyleyecek olan ve bu sözlükde daha yayın başlamadan ve ne olduğu anlaşılmadan, bir kısım partilere yakınlığı ayyuka çıkmış bu kanal hakkında adını ağzımıza aldığımız için şahsımı eksi oy yağmuruna tutturacak kanal.
star gazetesiyle beraber bir grup olan haber kanalı. logosunda arada bir yıldız gözükmektedir zaten.
bülten değil muhabir odaklı; habercilerin kurduğu belki de ilk (belki falan hikaye, öyle) haber kanalı. ''hayatın ve sokağın haber kanalı''. test yayınındadır hala... digitürk 50. kanalda ve türksat'ta... cenk-erdem ve capon kız ayumi de burada. farklı olacağı, popülerin değil değerlinin sesi olacağı intibaını edindim.
star gazetesi yeni genel yayın yönetmeni mustafa karaalioğlunun başına getirildiği kanal.
leonard cohen'in yaşamının, ki kendisine legend demeyi farz sayarım, kesitler halinde ekrana yansıdığı leonard cohen: I'm your man belgeselini yayınlamış kanal. başarılarının devamını diliyorum.
Acaba isimli programla gerçekten izlenebilecek ve ilk defa bu kadar objektif ve dünyadaki gelişmelere bu derece doğru bakış açısıyla bizlere sunan kanal.

an itibariyle türkiyede ve dünyadaki terör olaylarının arka planlarını sergilemektedir
bu sezoun italya serie a ligini yayınlayacak olan kanal.
24 numaralı kanal...
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.