bugün

bir tv kanalı
dizi manyagi tv kanali.
6-12 yaş arası tikkyciklerin mini cooper dan önceki araçları.
ibrahim tatlıses 'i transfer ederek gözümden düşen dizi kanalı.

(bkz: ibo show)
ozel kanallar yeni kuruldugunda millet ti vi, mi vi diye ozenti adlar kullanirken bunlar a te ve deyince hosuma gitmisti. ama simdi ahirdan farki yok.
bkz: http://www.atv.com.tr/
Ana haber programı magazin programlarına taş çıkaracak seviyede olan program. Magazin programının arasına birazda haber yapalım mantığı ile hazırlanmıştır.
kendi deyimleriyle

(bkz: dizi atv de izlenir)*
haber bülteni magazinden ibaret olan,başbakanın kalacağı villayı tanıtacak kadar haber niteliği taşımayan haberler yapan,ilkeli haber anlayışı nerededir diye sormama neden olan,yargıtay baskını davası ile ilgili habere iki dakika başbakanın tatil yapacağı villaya sekiz dokuz dakika ayıracak kadar niteliksiz kanal. türkiye'nin en çok tutan dizilerinin bu kanalda yapılmasının nedeni de iyi bir yapımcı firmayla anlaşılmış olmasıdır.

Bu kanalın yeni sahibi eski hissedarlara trilyonlara varan kazık atarak zaten sahibi olan hisseleri baştan satılığa çıkarmakta sakınca görmemektedir. Ayrıca kanala sahip olan grubun gazetesinin ağır topu fatih altaylı da daha önce bağırıp çağırdığı bu hisse skandalına şimdi * ses çıkarmamaktadır. Atv kanalı haber ve programlarıyla türkiye insanının zeka seviyesiyle dalga geçmektedir açıkça.
gerçek adı * aktif tv olan şahane(!) ulusal kanal.
kısaca(!) dört tekerlekli motorsiklet. dünyadaki en yetenekli arazi araçları.
sabahtan akşama kadar selena adlı diziyi yayınlayan yurdum kanalı..
yıl başının değişilmez kanalı.
all terrain vehicle. arazi kullanımı için yapılmış, dört tekerli motorsiklet türü.
tmsf tarafından yönetimi devranılan kanal.
zamanında sıcak saatler ve süper baba isimli iki süper diziyi yayımlayan kanal.
çocuklar duymasını ısıtıp ısıtıp tekrar önümüze seren ve aynı muameleyi şu sıralar avrupa yakası na da yapmaya çalışan turunculu beyazlı bir kanal.
yurt insanının beğeni düzeyine göre yayın yapan, bu nedenle de reyting denen muammaları patlatan tv kanalıdır.
izlenme oranları alt seviyelerde seyretse onlar da "üst seviyelerde" yayın yapmak zorunda kalmaz mıydı?

(bkz: hırsızın hiç mi suçu yok)
bünyesinde 752 tane aşiret dizisi bulunduran kurum/kuruluş.
http://www.atv.com.tr/izleyicitemsilcisi.php
enlerin kanalı.

sıla gibi en reytingli diziyi, hatırla sevgili gibi en kaliteli yapımı veren; bunun yanında ibo sov gibi en seviyesi düşük programı yayınlayan kanal.

resmi milli maçları vermesi de reklamdan en çok parayı kaldırabilen kanal olduğunun işareti.
eskiden jeneriklerinde çok güzel alevli illüstrasyonlar kullanan kanaldı.
vakti zamaninda, reklamlar baslarken ve biterken atv seyredeceksiniz, atv seyredeceksiniz seklinde milleti gicik eden bir cingil* giren tv kanali.
asmalı konak,bir istanbul masalı,zerda,sıla,aliye,sıcak saatler gibi bir çok rank yapmış dizilerin kanalı.
haber bültenlerini izlediğmiz takdirde hayatı paylaşma imkanı bulacağımızı iddia eden özel bir tv kanalı.
ilk çıktığı vakitlerde bir nimet gibi reklam izleten kanaldı (suç bizdeydi). sonradan düzeldi de mutlu olduk. aile saadetimiz ve gelir seviyemizde gözle görülür bir artış gerçekleşti. o günlerde tereyağı parayla satılıyor idi. zordu.
motorlu bir araçtır. ikinci sürüşümde beni üstünden savurup* bacağımı davula çevirmesi sebebiyle nazarımda hiç hoş hatırlanmayacak bir araçtır da diyebiliriz.
açılımı "all terrain vehicle"; anlamı "her araziye uygun araç" şeklinde çevrilebilecek 4 tekerlekli motorlu araç
reklamların en güzel,en heyecanlı yerinde haberlerin girdiği,ali kırcalı te ve kanalı.
an itibari ile döngel karhanesi adlı filmi yayınlayan kanal. çocuklarda çizgi film bakıyordu neyse bugün de bunla idare etsinler. (bkz: akıl fikir)
tmsf'ye geçti geçeli güzel projelere imza atan kanal. ahmet erturk bu işi biliyor.
dvd çıkartmayı akıl edemeyip internet sitelerinden kendi dizilerini satmaya çalışan kanal. ohannesburger!

http://www.atv.com.tr/video/diziler.php
erkin koray'ın şarkılarını birer birer dizi yapmaya başlayan kanal.
(bkz: fesuphanallah)
(bkz: senden başka)
13 ekim 2007 moldova turkiye maci'ni adam gibi yayınlayamayan kanal.

maçın spikeri de ısrarla "moldova televizyonundan kaynaklanan teknik bir arıza sayın seyirciler" deyip, moldova televizyonuna bok atmaya çalışmış, kanal da durmadan alt yazı geçerek, "alıcılarınızın ayarlarıyla oynamayın" demiştir... ancak, her ne hikmetse, digiturk'te en ufak bir aksama olmamıştır... problem ya turksat'tadır, ya da atv'nin kendisinde...
maç yayınlamaktan zerre kadar anlamayan kanal.
gazi, mahser, sinekli bakkal; dönüp duran görüntülere bakilirsa yayindaki dizilerinden bir kacinin daha irzina gecip yenilerine baslayacakmis gibi duran kanal. böyle giderse rekor kiracaklar.
euro2008 maçlarını digiturk ile birlikte yayınlanayacak olan, ulusal ve açık kanal.*
bir televizyon kanalı olup yapılan gelmiş geçmiş en güzel dizi yani avrupa yakası da bu kanalda yayınlanır...
türkiye bosna-hersek maçı öncesi istiklal marşı okunurken futbolcularımızın ağzına mikrofon tutarak, anons yapan adamdan sonra ikinci bir rezalete sebebiyet veren kanal. bir diğer sorunsal ise gazetecilerin esas duruşa geçmeme özgürlüğüdür.
Piyasa kanalı.Tek amacı reyting olan paranın anlattığı paraya göre konu seçen paraya göre dizi yapan paraya göre insana değer veren paranın istemediklerini anlatmayan türk halkının kültürünü yada kültürsüzlüğünü yansıtan tv kanalı.
bu sezon başlayan hiçbir dizisi başladığı günde yayınlanmayan ve zaten çoğu da yayından kalkan kanal. avrupa yakası olmasa naparlardı merak içersindeyim. euro 2008'in yayın haklarını almaları dolayısıyla yazın bol bol izlenecek kanal aynı zamanda.
Cemaatçi kadronun yeni hedefi...
yeni sahibi ile birlikte, yayınlarında büyük bir devşirme olacak olan kanal.

önce dizi ve filmlerdeki sevişme sahneleri kalkar, sonra öpüşme, sonra tutkulu sarılma...

(bkz: gider bu)

(bkz: kese kese şair bırakmadık be usta)
yeni samanyolu tv olarak isminin değiştirilmesi gereken tv kanalı.
tmsf el koyduğundan beridir ikinci cumhuriyetçi ve islamcı bir çizgi arasında bocalayan kanal. artık islamcı kimliklerine tamamen bürüneceklerdir.
hala haberleri ve avrupa yakası yüzünden izlediğim tv kanalı.
açılımı all terrain vehicle olan, adından da anlaşılabileceği üzere kayada, suda çamurda kumda her türlü zeminde gidebilen, şekil itibariyle çocuklara alınan dört tekerlekli akülü arabalara benzeyen, araç.
ali kırca nın ayrılmasıyla ana haberlerini şebnem sunar küçük e emanet eden kanal.
her hafta yeni diziler yayınlamaya başlayan ama bu dizilerin daha ilk bölümü bitmeden yayından kaldıran kanal. hayır ısrarla her hafta yeni diziye başlıyorlar sonraki hafta dizi yok oluyor çekmeyin kardeşim artık dizi. avrupa yakası neyinize yetmiyor.
iki gün önce banlieu 13 ü yayınlayacağız diye bas bağırdılar. cipsimizi colamızı aldırıp bizi ekran başına oturttular hatta prison break tan bile caydırdılar. sonuç sikindirik bir çocuk filmi adı da süper araba. en nihayetinde içimden koparak gelen hezeyan allah belanı versin atv.