1. 1.
  bir tv kanalı
  2 -1 ... eru
 2. 2.
  dizi manyagi tv kanali.
  2 ... vernon sullivan
 3. 3.
  6-12 yaş arası tikkyciklerin mini cooper dan önceki araçları.
  4 ... obsessive
 4. 4.
  ibrahim tatlıses 'i transfer ederek gözümden düşen dizi kanalı.

  (bkz: ibo show)
  3 -1 ... kurabiyecanavari
 5. 5.
  ozel kanallar yeni kuruldugunda millet ti vi, mi vi diye ozenti adlar kullanirken bunlar a te ve deyince hosuma gitmisti. ama simdi ahirdan farki yok.
  1 -1 ... laz pacino
 6. 6.
  bkz: http://www.atv.com.tr/
  1 ... verbascum
 7. 7.
  Ana haber programı magazin programlarına taş çıkaracak seviyede olan program. Magazin programının arasına birazda haber yapalım mantığı ile hazırlanmıştır.
  2 ... eurasia
 8. 8.
  kendi deyimleriyle

  (bkz: dizi atv de izlenir)*
  1 ... 6.4.r.1.$.h
 9. 9.
  haber bülteni magazinden ibaret olan,başbakanın kalacağı villayı tanıtacak kadar haber niteliği taşımayan haberler yapan,ilkeli haber anlayışı nerededir diye sormama neden olan,yargıtay baskını davası ile ilgili habere iki dakika başbakanın tatil yapacağı villaya sekiz dokuz dakika ayıracak kadar niteliksiz kanal. türkiye'nin en çok tutan dizilerinin bu kanalda yapılmasının nedeni de iyi bir yapımcı firmayla anlaşılmış olmasıdır.

  Bu kanalın yeni sahibi eski hissedarlara trilyonlara varan kazık atarak zaten sahibi olan hisseleri baştan satılığa çıkarmakta sakınca görmemektedir. Ayrıca kanala sahip olan grubun gazetesinin ağır topu fatih altaylı da daha önce bağırıp çağırdığı bu hisse skandalına şimdi * ses çıkarmamaktadır. Atv kanalı haber ve programlarıyla türkiye insanının zeka seviyesiyle dalga geçmektedir açıkça.
  2 -1 ... ucuncayir666
 10. 10.
  gerçek adı * aktif tv olan şahane(!) ulusal kanal.
  1 -1 ... cryptic
 11. atv Başlığındaki Önemli Entry'ler