bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  istanbul 102.8'de yayın yapmakta radyo istasyonu.
  ... mr.ram
 2. 2.
  Kaliteli tivi yayımcılığını, radyo bünyesine klasik ve caz müzik eşliğinde yansıtan, cıngılı kulağı rahatsız etmeyen tek istasyon.
  1 ... sulh
 3. 3.
  (bkz: radyo eksen)
  ... radiohead
 4. 4.
  ankara 104.7'den yayın yapıyor. bir çok programı tv ile ortak olarak yürütülmektedir. evden ntv izlerken dışarı çıkmanız gerektiğinde izlediğiniz programa arabadan dinleyerek devam edersiniz..
  ... mejo
 5. 5.
  bursa da 97.4 frekansından yayın yapan televizyonsuz günlerimdeki vazgeçilmezim.
  voice of america,bbc radyo gibi önemli radyoların yayınlarını içerir.
  beyazı,şahanı,barlas&kongarı canlı yayınlayan radyo.
  1 ... bilgehan
 6. 6.
  1 mayıs nedeniyle saatlerdir trafikte yollarda kalmış vatandaşın sesine kulak vermiş radyo. Yayına bağlanarak 45 yaşındayım, 3 saattir trafikteyim, tansiyonum düştü, çişim geldi, siz söyleyin ne yapayım diyen profösörü asla unutmayacağım.
  1 ... depression
 7. 7.
  iyidir hoştur kalitelidir, aldığı reklamlar ile kendinden tiksindirmiştir artık. yeter yav, ne zaman açsam 15 dakka reklam. 1-2 sene öncesini mumla aratan kanal. bir de şey başladı şimdi (bkz: işe giderken)tam akıllara zarar.
  ... selfless
 8. 8.
  geceleri radyoda verdinin la traviatasını ya da la campanellanın liszt yorumunu duymamı sağlayarak beni heyecanlandıran nadir radyolarımızdan bir tanesi..ayrıca (bkz: borusan müzik merkezi)nin cd arşivini kullanmaktalar..evet parça sunumlarında abukluklar olabiliyor bazen ama sanırsam klasik müzii daa piyasa hale getirmek gbi ulvi bir amaçları var..saygı duyuyorum..bir de caz programı vardı neydi o..
  ... ecstatic
 9. 9.
  gece uyurken radyolu saatlerini ayarlayarak müzikle uyumayı seven* kimselere önermediğim radyo istasyonu. reklam verecekleri zaman sesi aşırı şekilde yükselttikleri için yataktan lan ne oluyor lan diye fırlamanız an meselesidir.
  ... euthanasia
 10. 10.
  klasik ve caz yayin kusagi ile takdir ettigimiz radyo istasyonu.
  ... cull