bugün

vaaz vermeye geldiği camilere dini eşyalar satan ekibinide yanında getiren , bir nevi seyyar satıcı.
Depremden sonra saçmalamaları ile ünlü olan vaaz sonrası bağış olarak bilezik vs kabul edebilen kendisine kocaman bir külliye yaptırmaya çalışan fakat beceremeyen 1.40 boylarındaki ezik insandır. Ayrıca duruşma salonuna giderken yanındaki askere apo'yu asmadılar beni de asmazlar dimi diye soru yöneltmiştir. Sonraları salıverilmiş ve karizması çizilmiştir.
medya yüzünden saçma salak bahanelerle tutuklanmış yargılamaktan hakimlerin sıkılması ve bir şey çıkmaması üzere serbest kalan değerli kişilik.
cübbeli ahmet hocaya kimsenin laf söylememesi gerekir çünkü siz eşek olursanır semer vuran çok olur. dolayısıyla suç bu adamın değil, onun peşinden sürüklenen ahmaklarındır.
gerçek bir alim.
yandaşlarına vaaz verirken yüzünü şekilden şekile sokan , tuhaf mimikleri olan sözde alim kişi. istanbul'un fatih semtinde her perşembe akşamı bir camide vaaz verir. her defasında da cami hınca hınc dolar. hitabet kabiliyeti çok üst düzeydedir.
(bkz: cübbesiz ahmet hoca)*
vaazı dınlenilesi insan islamı eglendırerek anlatan fakat bazı konularda agzından yanlıs kelımeler cıkartan insan.
istanbul beykoz da kocaman bir külliyesi vardır bu amcanın. kendini bilmezdir.
(bkz: dini standupci)
çocukluğunda malum cemaatin * önünden geçmiş ahmet hakan'ın konuyla alakalı yazısı :
http://www.hurriyet.com.t...sp?yazarid=131&gid=61
(bkz: aferin oğlum ahmet böyle devam et)
müridlerine denize girmemeyi ve televizyon izlememeyi salık verirken, kendisi villasına havuz yaptıran, jet-ski'lerde gezen, tv kanallarında boy gösteren canlı formudur. kendisini savunanlara da, mazur göstermeye çalışanlara da, inananlara da allah akıl fikir versindir.

marmara depremi sonrası söylediklerini isteyen unutmak, unutturmak isteyebilir, ama şahsen ben unutmam.

(bkz: balık hafızalı toplum)
söylediğine göre 11 yaşından beri gazel okuyormuş yok yok yanlış oldu vaaz olcaktı. 30 yıldır da bu işin içindeymiş. sözün kısası 41 yaşında bir zevzevk.
show haber'de her sorulana külliyen yalan efendim diyerek otomatiğe bağlamış insan. neredeyse atatürkçüyüm bile diyecekti.
kendini savunmak üzere show tv ana haber bültenine çıkıp da defne samyeliyle kadın diye yüzyüze görüşmeyi kabul etmeyip başka erkek bir haberciyle görüşen gerici kafadır. defne samyeliyle görüşmemesi konusunda ileri sürdüğü sebep ise cemaatinin onu dinlemeyeceğidir. karşısındaki erkek spikeri de bastırmış olup tv'de neredeyse ufak çapta bir vaaz vermiştir. hakkında her söyleneni inkar etmiş yalanlamıştır. allah ıslah etsindir.
(bkz: mürteci)
(bkz: takiye)
hakkinda herhangi bir yorum yapamadigim, ancak hitabet yeteneginin bu aksam show tv de dinledigim kadariyla ust seviyelerde oldugunu dusundugum sahis
(bkz: cubbeli ahmet hoca)
(bkz: ya da)
(bkz: cubbesiz ahmet hoca)
(bkz: sec begen al)
hoca dediğin, evinden dışarı çıkmaz, dünyayı gezmez, kadınlara ilgi duymaz, ruhban sınıfına bağlıdır diye düşünen insanların üzerine gittiği hoca. medyanın bazı değerleri karalamak için üzerinden hareket ettiği bir başka vaka. söylemleri ve eylemleri çok fazla çelişmiyor aslında denize dönük ve haşemalı fotoğrafı üzerinden karalama yapılıyor ne var ki bunda? biraz önce arenada kilise geziyor şeklinde bir şey söylendi ee ne olmuş? dünya görüşüne ve söylemlerine tamamen karşı olsamda medya gene bir yerlerden işaret almış gibi davrandığından olaya farklı bakmaya çalışıyorum.
naksibendi tarikatına mensup bir yobaz. yaptığı sözde vaazlarda 17 ağustos depreminde ölen insanlarımıza orospu-pezevenk yakıştırması yapacak kadar şerefsiz, bu ülkede yaşamayı hak etmeyen bir insan bozması.
bazı aklı evvellerin ısrarla gerçek yüzünü görmedikleri, görmek istemedikleri zattır. ne jet-ski'ye binmesinden kaynaklanıyor riyakarlığı ne de evinde plazma tv'sinin bulunmasından. riyakarlığı, etrafına mürid * dediği kişileri toplayıp onlara, "televizyon izlemek, denize girmek günahtır" diyip, bunları salık verip bunların tam tersi şekilde yaşamasıdır. riyakarlığı, cemaat kurmasındandır * *. hala bir kadınla aynı denize girmenin islama aykırı olduğunu savunan karanlık kafasındandır.

hayır anladım, bir nalıncı keseri var elinizde. habire de size yontuyor arkadaş. hep işinize gelene. hadi hayırlısı.
- bakınız siyah bikinili hatuna sakın bakmayın
+ niye hocam
- ben hoşlandım lan ondan deyyus yengeniz sayılır

şeklinde vaazlar veren cem yılmaz,yılmaz erdoğan ve bu çeşit yurdum komedyenlerine rakip olacak yurdum insanı.
(bkz: hem kel hem fodul)