bu konuda fikrin mi var? buraya entry ekle. üye ol
 1. 1.
  başkent üniversitesinin seviyeli kanalı. tsm ve klasik müzik programları seyredilesidir.
  2 ... pilotmont
 2. 2.
  türk kanalları içinde, alternatif program bulabileceğiniz tek yer. şu an 4 yaylı enstruman klasik müzik ziyefeti vermekedir.
  ... pilotmont
 3. 3.
  kanal d'nin tersi
  2 -1 ... ozkrm
 4. 4.
  14. haberlerini izlerken görüp alkışladığım bir uygulama yaparak, şehirle ilgili haberleri, o şehrin yerel kanalına bağlanarak orjinal haliyle vermektedir.
  1 ... pilotmont
 5. 5.
  zaman zaman iyi reyting yapacak konukları yayına alan kanal.yaşar nuri öztürk bunlardan sadece biridir.
  1 ... chilavert
 6. 6.
  bölgesel kanal hüviyetinde görünse de toplumsal faydaya en iyi hizmet eden tv kanallarındandır, ki öylesi kanalların sayısı bir elin parmakları sayısı kadardır bu ülkede...
  1 ... cryptic
 7. 7.
  http://www.kanalb.com.tr
  1 ... cryptic
 8. 8.
  en büyük üniversite kanalıdır. "bizim iletişim fakültemiz bu kadar gelişmiştir işte" mesajı içermeden ulusal, kaliteli yayın yapar.
  1 ... zlatan1937
 9. 9.
  kanaltürk'ün alternatifi olabilecek, ulusalcı çizgide yayın yapan kanal.
  1 ... lilja
 10. 10.
  4 ay staj yaptığım kanaldır aşırı derecede disiplinlidir kameramanlarında bile takım elbise zorunluluğu vardır her gün temiz yüz,sakal,kısa saç olayını saymıyorum bile lakin çalışanlarına çok az para vermektedir örneğin bir haber kurgucusu benim zamanımda 500 ytl alıyordu günde 8 saatten haftada 6 gün, çok şey öğrenmişliğim vardır genel müdür yardımcısı eski TRT spikerlerinden Rahmi AYGÜN'dü. şu anda genel müdürü ise Nahit DURU'dur lakin cins tiplerde yok değildir 1 terrabytelik * ortak ağ bilgisayarından çok yer kaplıyor diye * staj dosyamı silen bir arşivciye veya da daha ilk günden stajer üzerinde artislik yaparak otorite oluşturmaya çalışan, stajerden çay isteyen, pazar günleri de işe gelmesini isteyen ne oldum delisi haber müdürünü bünyesinde barındırır.
  ... saparmuradniyazov