bugün

haber 7 televizyonu'nun gelecekteki adı.*
bu akşam saat 20:00 itibarı ile yayın hayatına başlayacak olan tv kanalı.
protestan elit islamın medya yansımaları perde 2dir.

hakikaten hakan albayrağın dediği gibiyse ki söylemişse doğrudur.
http://www.milliyet.com.t...ticleID=875049&ver=48

edit : http://www.ulketv.com.tr/
ana haberlerini selahattin yusuf gibi entellektüel bir insana sunduran kanal.
düello'dan* hemen sonra sunucu spikerin ettiği cümle : " fırat'a yöneltilen uyuşturucu ve hayali ihracat suçlamarı böylece canlı yayında çürütüldü. "

yorumum : yahu bu kadar taraflı görüş olur mu? nerden biliyorsun? bana göre hiç de öyle değil. kaldı ki türkiye hiç de öyle düşünmüyor bence. izlediğim hiç bir kanalın sunucusu böyle taraflı bir yorum yapmadı. çıkarmışlar oraya mehmet metiner'i istedikleri gibi yorum getiriyorlar. yok chp hala çamur atıyormuş, yok uğur dündar kılıçdaroğlu'nun tarafını tutmuş, falan filan.
(bkz: meksika sınırı)
http://www.gazeteciler.com/news_detail.php?id=148160
kimse yok mu derneği ile ilişkisi kanıtlanacak kanaldır. (bkz: anlayan anladı)
israilin filistinde yuruttugu katliamla ilgili ilk gunden itibaren yaptigi yayinlarla ve sergiledigi duyarlilikla one cikan haber kanali. ozellikle prime timeda baslayip gece yarisina kadar devam eden siradisi adli programda insanlik tepkisinin nasil olmasi gerektiginin olculu orneklerini veren kanal.
zap yaparken hep saç ekimi ya da bitkisel ilaçlar konusunda programlarına denk geldiğim tv kanalı.
an itibariyle chpli yokluk dönemleri, milli şef ismet paşanın dönemi alt yazılı sohbet programı yayınlayan saç kılı ekimi üzerine programları ile begeni toplayan kanaldır. kafanıza ismet paşa kadar taş düşsün bu bir. yokluk dönemi savaş dönemiydi bre cahil. kendi dışındaki faktörlerden adamı sorumlu tutan zihniyetiniz neden tayyip tüm dünyada kriz var derken ortalıkta görünmüyor. yıkılın..ikincisi ulan derdiniz atatürkle di mi sizin? ona bişi diyemiyorsunuz vurun ismete?
akp mitinglerini izlemek icin kanal bulamayanlarin ortak bulusma adresidir.
selahattin yusuf, tarık tufan ve ismail kılıçarslanın çekip çevirdiği kanal.
meşhur suikasler isimli programı yayındaydı az önce, yok yok yanlış yazmadım, programın adı meşhur suikasler, hani bildiğimiz suikast değil, suikas bu.

ekranın sağ alt köşesine kocaman yazmışlar bir de meşhur suikasler diye...bekledim belki düzeltirler diye ama programın başından sonuna kadar kaldı o meşhur suikasler yazısı.

hep diyoruz ya yabancı dili türkçe olanlar ve onları temsil eden herşey gülünçtür. komiktir.
her şeyin kolpası var lan bu kanalda. sabahleyin resmen metin uca'nın çakmasını gördüm. eğlenceli haber sunuyordu güya. of anam ya! bıktım lan ben bunların 'onların yaptığının bi değişiğini biz de yapalım' zihniyetiyle saçma sapan mizah anlayışından!
bir stüdyoyla hayli izleyici bulan kanal.
özellikle belgeselleri ile kalbimizde taht kuran kaliteli kanal. daha fazla belgesel daha fazla aydın.
sıradışı ve meksika sınırı izlenmeye değer programlarındandır ayrıca mustafa armağan ve yakın tarihte tavsiye edilir.
sıradışı ve meksika sınırı izlenmeye değer programlarındandır ayrıca mustafa armağan ve yakın tarih'te tavsiye edilir.
diğer kanallardan farklı olarak dizi ve eğlence programları yerine daha çok belgesel ve tartışma programları yayınlayan kanal.
domuz gribini dine bağlayan kanal.
inci sözlüğün bugünkü sıra dışı adlı programını sabote ettiği kanal. sunucu ile nihat doğan bildiğin kafayı yedi anasını satayım.
kablo tv nin izmir'de izlettirebildiği bir tv kanalıdır.
nihat doğan'ın konuk olduğu sıra dışı programı ile ilgili olarak 50.000 mesaj ve tehditler aldığını açıklayan kanal. ulan ne tehditi, keşke sabaha kadar nihat'ı izleyip gülebilsek.