1. 1.
  blackberry ve iphone ların kendi aralarında daha rahat mesajlasmalarını sağlayan bir servis. nokia için beta sürümü çıkmış bulunmaktadır.
  24 -3 ... abe no seimei
 2. 2.
  app store'da 0,99$'a satılan mesajlaşma uygulaması. iphone ve blackberry ile uyumludur. resim, ses, video paylaşmanızı sağlamakla birlikte, iphone'da bulunduğunuz yerin koordinatlarını mesajlaşılan kişiye gönderilebilmektedir.
  9 -1 ... tuzlu popcorn
 3. 3.
  android özellikli cep telefonları arasında bedava mesajlaşma imkanı veren program. güzel bir şey.
  21 -2 ... present tense
 4. 4.
  rehberdeki kullan insan sayısıyla doğru orantılı olarak msn'e dönebilen hadise.
  12 -1 ... etegimdeki taslar
 5. 5.
  iphone, bb, nokia gibi markalarda mevcut olan güzel bir mesajlaşma sistemidir. ancak yanınızda sarj aleti ile gezmeniz gerekir, nitekim telefon kapanmadığı sürece sarj yer.
  7 -2 ... fuckgoogleaskme
 6. 6.
  nokia kullanıcıları, ovi store'dan symbian versiyonunu indirebilirler bu programın.
  hani kullanışlı da bişi. güzel iş görüyor.
  ama şunu da belirtmek lazım ki, bu programı tam anlamıyla kullanabilmek için, bir internet paketi sahibi olmaniz gerekiyor.
  program wireless üzerinden de bağlantı kurabiliyor ama, wireless sınırlarından çıktığınız anda otomatik olarak edge/3g üzerinden çalışmayı sürdürüyor. bu da faturanıza bir ek ücret bindiriyor.
  hele ki programın kapatılamadığını da (evet, çıkış deseniz bile arka planda saklanıyor ve çalışmaya devam ediyor) göz önünde bulundurduğunuzda, wireless sınırlarından çıktığınızda sol üst köşede 3g/edge ibaresini görüyorsunuz.

  ama data paketi sahipleri bunları düşünmek zorunda değil tabi. bu programı yüklemiş olan tüm arkadaşlarıyla anlık olarak mesajlaşabiliyorlar.

  haaa derseniz ki, "diğer instant messaging programlarından ne farkı var ki bunun? biz zaten fring'dir, ebuddy'dir, skype'dir, windows live messenger'dir kullanıyoruz; buna ne gerek var?" ona bir şey diyemem.
  çünkü bunları kullanan insanlar için çok da ek bir şey getirmiyor insanın hayatına. hele ki whatsapp'i kullanan insan sayısının çok düşük olduğu düşünüldüğünde.

  ama şu da var ki, msn'e girmek artık bir külfet haline geldi pek çok insan için. dolayısıyla sadece bir kaç arkadaşımla sürekli bağlantım olsun diyorsanız, yüklersiniz bu programı telefonlarınıza. 3-5 arkadaş sürek olarak online durumda irtibatta kalırsınız birbirinizle. msn listenizdeki kalabalıkla da uğraşmamış olursunuz. ayrıca fotoğraf göndermek, sesli mesaj bırakmak gibi özellikleri de kullanırsınız paşalar gibi.

  fazla yaygınlaşmaması, hem en büyük handikapı hem de en önemli artısı. çelişkisi kendinden menkul yaani.
  26 -2 ... spoiler
 7. 7.
  iphone için paralıymış. yahu 0.99 $ ı hattan çekseniz eyvallah diyeceğim de size neden kredi kartı numaramı veriyim ki ben? var mı bunun setup ı falan itunes ile yükleyelim falan.
  8 ... the answer
 8. 8.
  cydia'dan indirilen installous adli harika hack programi ile bütün diger programlar gibi beleş olan harika bir icat.
  3 ... kirim tatari
 9. 9.
  app store da bir süreligine ücretsiz olan uygulama.

  http://itunes.apple.com/d...97?mt=8&affid=1626802
  5 ... d dayy
 10. 10.
  güzel şeydir ama symbian telefonları sabote eder. zira kurulduktan sonra ne kapanır, ne de 3g/gprs bağlantısını kapattırır. programı kapamak için aplikasyon yöneticisi bir şeyler kullanmak gerekir.
  5 ... mauro
 11. whatsapp Başlığındaki Önemli Entry'ler