1. 1.
  blackberry ve iphone ların kendi aralarında daha rahat mesajlasmalarını sağlayan bir servis. nokia için beta sürümü çıkmış bulunmaktadır.
  23 -2 ... abe no seimei
 2. 2.
  app store'da 0,99$'a satılan mesajlaşma uygulaması. iphone ve blackberry ile uyumludur. resim, ses, video paylaşmanızı sağlamakla birlikte, iphone'da bulunduğunuz yerin koordinatlarını mesajlaşılan kişiye gönderilebilmektedir.
  8 -1 ... tuzlu popcorn
 3. 3.
  android özellikli cep telefonları arasında bedava mesajlaşma imkanı veren program. güzel bir şey.
  20 -2 ... present tense
 4. 4.
  rehberdeki kullan insan sayısıyla doğru orantılı olarak msn'e dönebilen hadise.
  11 -1 ... etegimdeki taslar
 5. 5.
  iphone, bb, nokia gibi markalarda mevcut olan güzel bir mesajlaşma sistemidir. ancak yanınızda sarj aleti ile gezmeniz gerekir, nitekim telefon kapanmadığı sürece sarj yer.
  6 -2 ... fuckgoogleaskme
 6. 6.
  nokia kullanıcıları, ovi store'dan symbian versiyonunu indirebilirler bu programın.
  hani kullanışlı da bişi. güzel iş görüyor.
  ama şunu da belirtmek lazım ki, bu programı tam anlamıyla kullanabilmek için, bir internet paketi sahibi olmaniz gerekiyor.
  program wireless üzerinden de bağlantı kurabiliyor ama, wireless sınırlarından çıktığınız anda otomatik olarak edge/3g üzerinden çalışmayı sürdürüyor. bu da faturanıza bir ek ücret bindiriyor.
  hele ki programın kapatılamadığını da (evet, çıkış deseniz bile arka planda saklanıyor ve çalışmaya devam ediyor) göz önünde bulundurduğunuzda, wireless sınırlarından çıktığınızda sol üst köşede 3g/edge ibaresini görüyorsunuz.

  ama data paketi sahipleri bunları düşünmek zorunda değil tabi. bu programı yüklemiş olan tüm arkadaşlarıyla anlık olarak mesajlaşabiliyorlar.

  haaa derseniz ki, "diğer instant messaging programlarından ne farkı var ki bunun? biz zaten fring'dir, ebuddy'dir, skype'dir, windows live messenger'dir kullanıyoruz; buna ne gerek var?" ona bir şey diyemem.
  çünkü bunları kullanan insanlar için çok da ek bir şey getirmiyor insanın hayatına. hele ki whatsapp'i kullanan insan sayısının çok düşük olduğu düşünüldüğünde.

  ama şu da var ki, msn'e girmek artık bir külfet haline geldi pek çok insan için. dolayısıyla sadece bir kaç arkadaşımla sürekli bağlantım olsun diyorsanız, yüklersiniz bu programı telefonlarınıza. 3-5 arkadaş sürek olarak online durumda irtibatta kalırsınız birbirinizle. msn listenizdeki kalabalıkla da uğraşmamış olursunuz. ayrıca fotoğraf göndermek, sesli mesaj bırakmak gibi özellikleri de kullanırsınız paşalar gibi.

  fazla yaygınlaşmaması, hem en büyük handikapı hem de en önemli artısı. çelişkisi kendinden menkul yaani.
  26 -2 ... spoiler
 7. 7.
  iphone için paralıymış. yahu 0.99 $ ı hattan çekseniz eyvallah diyeceğim de size neden kredi kartı numaramı veriyim ki ben? var mı bunun setup ı falan itunes ile yükleyelim falan.
  8 ... the answer
 8. 8.
  cydia'dan indirilen installous adli harika hack programi ile bütün diger programlar gibi beleş olan harika bir icat.
  3 ... kapucino
 9. 9.
  app store da bir süreligine ücretsiz olan uygulama.

  http://itunes.apple.com/d...97?mt=8&affid=1626802
  5 ... d dayy
 10. 10.
  güzel şeydir ama symbian telefonları sabote eder. zira kurulduktan sonra ne kapanır, ne de 3g/gprs bağlantısını kapattırır. programı kapamak için aplikasyon yöneticisi bir şeyler kullanmak gerekir.
  5 ... mauro
 11. whatsapp Başlığındaki Önemli Entry'ler

  1. Hay sikecem yapacağınız işi. Bre yarrak kafalılar o özelliklere sahip trilyon tane uygulama var piyasada. Siz niye her sike burnuzu sokuyorsunuz amk. Oldu olacak hesap makinesiyle açı ölçer uygulaması da ekleyin whatsapp'a. Amin... devamı ve daha fazlası 285. sayfada!
  2. güncellediğime pişman ettiler instagram hikayeleri yetmez gibi şimdi de whatsappın içine edecekler gereksiz olmuş..allahtan kişi listemde ergenliğini atlatamayan ismail yk dinleyen insanlar yok allaha şükür... devamı ve daha fazlası 286. sayfada!
  3. --`spoiler`-- Yıllardır whatsapp durumum o gemi bir gün gelecek ti Resmen bekledigim limanı yaktılar. --`spoiler`-- Yediremezsiniz. Msn den kalan son hatıraydı o durum özelliği. Yapma mark. Bu gençlige yapma. Anılar var. Ya... devamı ve daha fazlası 287. sayfada!
  4. Son bir yıl içinde sırayla Facebook instagram swarm ve en sonunda whatsapp saçmalığını da kaldırdım telefonumdan. Emin olun acayip bir huzur ve rahatlık geldi hayatıma. Telefonuna diyaliz makinesi muamelesi yapanlara şiddetle tavs... devamı ve daha fazlası 288. sayfada!
  5. Rehberde 1000 kişi olan ama yeni durum olayında sadece birkaç kişi çıkan uygulama. Ulan kimsemi beni rehberine eklememiş acaba, çok yalnız hissediyorum kendimi. Psikolojim pert. devamı ve daha fazlası 289. sayfada!
  6. Hikayelerden her hangi birini sona aldığımızda karşı tarafa bildirim göndermiyorsundur inşallah. Yoksa büyük sıkıntı.. devamı ve daha fazlası 290. sayfada!
  7. bu da cıvıttı artık "durum" diye saçma sapan bir özellik getirdi.. hayır ne işe yarıyorsa artık.. allah akıl fikir versin amin. devamı ve daha fazlası 292. sayfada!
  8. dün e-postalara göz atarken eski sevgilimle 2012 yılından kalma whatsapp dökümünü gördüm. okusam mı okumasam mı diye düşündüm önce ama sonra açtım. 2012'nin sonu ile 2013'ün ortalarına kadar attığımız tüm mesajlar orada duruyor. ... devamı ve daha fazlası 296. sayfada!
  9. whatsapp ın bozulduğunu sözlükten öğrenmek.. neyse whatsapp kasıyo da bize mi geçsek? (bkz: al kırdın kırdın) devamı ve daha fazlası 299. sayfada!
  10. Oğlum bakın zaten kaç gündür her zaman süper ötesi çeken ve hızlı olan internetimde de sorun oluyor (turkcell'im) bunun altından bi bok çıkarsa sikerim haa. Göte gelmiş uygulama. devamı ve daha fazlası 299. sayfada!
  11. yerini yavaş yavaş telegrama bırakan uygulama. devamı ve daha fazlası 330. sayfada!
  12. Çöküp duruyor anlamadım. devamı ve daha fazlası 330. sayfada!
  13. ne varsa gavurda var. devamı ve daha fazlası 330. sayfada!