bugün

saat işareti mesajın gitmediğini
tek yeşil çentik mesajın gittiğini fakat karşı tarafa ulaşmadığını
çift yeşil çentik ise mesajın karşı tarafa ulaştığını gösterir.
ses, fotoğraf, video paylaşımları hızlı olduğu kadar konum paylaşma özelliği de hoştur.

-nerdesin hayatım?
+evdeyim.
-konum paylaşsana
+!'^+%&/(

bu kadar da abartmayın tabii.

msn e ciddi rakip olabilir ama fazla ve gereksiz duygusal ifadeleri mevcut.
sırf 4 tane balık simgesi var mübarek.

edit: nokialarda program tamamen kapatmak mümkün değil. arkaplanda çalışmaya devam ediyor.
wifi olmasa dahi şebeke bağlantısını deniyor. erişim noktasına şifre sormayı aktif ederseniz, oradan bağlanamazsa başka erişim noktalarını deniyor. mms bağlantısı gibi. kısaca program çıldırıyor.
böyle şeyler yaptırmayın telefonunuza.
zaten ses fotoğraf video paylaşımı yapmayıp sadece yazı için kullanırsanız oldukça az bir kullanım yapar internet üzerinden. vay efendim internet paketim yok faturam kabaracak gibi korkulara gerek yok. porno indirmiyorsunuz neticede. kilobaytlar konuşuyor. megabayt bile değil.

symbian belle işletim sistemi şubatta gelecek. o zaman şebeke veri akışını tamamen kapatabilirsiniz ama program bir zararlı değil ki. o yüzden böyle aksiyonlara gerek yok.

bir de istenmeyen numaradan mesaj gelmesini engelleme mevcut. az daha kurcalayın bakalım var mı yok mu böyle bir şey *
iphone 4 için ücretli olan uygulama. eskiden ücretsizdi bu şimdi ise paralı almıyorum bende.
kullanımı basit ve güzel olan uygulama. Android markette ücretsizdir.
hala bu uygulamayı kullanmak için internete bağlı olmaya gerek olmadığını söyleyenler varya, neyin kafası bu?
(ekşisözlükte de benzer ifadelere atfen yazılmıştır.)
internet bağlantısı olmadan kullananları tebrik ettiğim uygulama. Androidli telefonunuzda 'paket veri kullan' bölümünü kapattığınızda bakın bakalım mesajlaşabiliyor musunuz?
ayrıca android içinde bir versyonu vardır ay sonlarında sms bitince buna abanılır.
En güzel app.
şunu söylemek gerekirse şu an için appstore'da ücretsizdir.
ücretli olduğu söylentileri ortada dolaşan programdır.

not: aslı nedir bilen var mı acep?
geçtiğimiz zamanlarda ücretsiz indirilebilinen, fakat son bir kaç aydır 0,99 $ olduğu iddia edilen ve apple store'da gerçekten de artık ücretli olduğu görülen uygulamadır. kullanımı gayet kolay ve güzeldir. internet paketi olan her insana tavsiye edilir.
deli gibi şarj yiyen programdır. indirmeden önce nokia'm ile huzurla internete girip müzik dinleyerek bir, bazen bir buçuk günü geçirebilmeme rağmen, whatsapp'dan sonra bu süre bir günü zor bulmaya başlamıştır. nokia'nın bir gıcıklığı mı, anlayabilmiş değilim.
app store'da bazen çeşitli kampanyalar ile ücretsiz dağıtılan ama aslen ücretli olan bir uygulamadır. diğer platformlar hakkında bilgim yok.
oldukça güzel ve süekli kullandığım programdır. herkes kullanabilse de şu cep telefonu operatörlerinin bedava mesaj kazığı son bulsa artık.
ücretsizdir.
ücretsiz diyenleri görüp, ulan o zaman benim kontörlerim* nereye gidiyor sorusunu sorduran program. hayvan gibi kontör ve şarj yemektedir. *

edit: eksiliyorsunuz ama benim kontörler gitmeye devam ediyor ibişler.
Edit: ıı şey, pek anlamamışım o zamanlar programı.
programı indirmesi ilk sene ücretsiz olup ilk seneden sonra kayıtlı numaranıza senelik 2 dolar gibi bir ücret isteyen program. ücretsiz dediysek indirmesi ücretsiz. eğer kullanırken internet paketiniz yoksa, veri aktarımından dolayı bakiyeniz düşecektir. avea'da bakiyeniz sıfırsa yine de kullanabiliyorsunuz.
ne işe yaradığı anlaşılamayan program. messenger indir bunu indireceğine daha iyi.
on numara bir app'tir. tabi ki çevrenizde de çok kullanan olması gerekir.

kendimden örnek vereyim oran tam olarak 36%. ki bunlar da sık konuşulan kişilerdir. bu yüzden dadından yinmezdir.
iphone için ücretli olan şeydir. jailbreak'ten sonra belki bi indirebilirim dedim ama nafile. yok mu çözümü allasen bunun? ne kadar saçma. her türlü sisteme ücretsizken iOS sisteme 1 dolar. peh. elimde kredi kartı olaydı iyiydi.

günler sonra edit: bu entryden yaklaşık 2 saat sonra yöntemini buldum kullanıyorum mutluyum. isteyenler varsa anlatabilirim.
son sürümünde güzel ifadeleri barındıran uygulamadır. şu anda yeni sürümünde farklı ifadelerin yer aldığı ve günden güne kullanıcı sayısının arttığı uygulamadır.
jailbreak sonrası cydia üzerinden Installous kurulumunu gerçekleştirip, ardından installous üzerinden aratılarak kurulabilecek uygulama. Bazı zamanlarda appstore'da ücretsiz olarak da yayınlanmaktadır.
tamam güzel falan ama aynı zamanda deli gibi de şarj yiyen uygulama. dayanamadım kaldırdım, önceden her gün şarj ederdim şimdi 3-4 günde bir ediyorum, mutluyum. * *
corby için uygulaması olup olmadığını merak ettiğim bedava mesajlaşma uygulaması.
yeni aldığım Android telefonuma patronumun tavsiyesiyle yüklemiş olduğum ve yine ilk kullanımını patronla yaptığım uygulamadır. iyidir güzeldir.
mükemmel bir application.
candır.
mesajınız bittiğinde canınızı kurtarandır efendim. tek eksisi heralde karşı tarafta da programın kurulu olması gerekliliği. yoksa bunun yediği internetten ne olacak?