bugün

çıkış yapsanız da internet bağlantısını kesmeyip çalışması sebebiyle şarjınızın çok çabuk bitmesine sebep olan uygulama. bazen ufak tefek bağlantı sorunları da yaşanıyor. fakat buna rağmen ücretsiz ve hızlı olması oldukça çekicidir. eğer sıkça görüştüğünüz insanlar da kullanıyorsa keyfini arttırır.
kendi kendini açan, tl ve şarj düşmanı uygulama.
inanılmaz şarj yiyen ama sevdiğin kişilerle hayvanlar gibi mesajlaşmana vesile olan uygulama. çok seviyoruz.
her yöne 1 milyon sms paketi gibidir, candır.
ovi store'da bedavaya indirilebilen uygulama. iphone'a 2000 TL verip üstüne de bunu 2 TL'ye indirenlerle elinizdeki n8 ile dalga geçme sebebi uygulama.
kullanımı maksimum eğlenceli ve de kolaydır. yazışma yanında dosya, ses, fotoğraf aktarımı da vardır. ovi store den ücretsiz indirilip 20 saniyede kullanıma hazır olur.
uygulamayı yükleyenler ile bedava konuşmaya imkan tanıyan, 1. senesini doldurduktan sonra paralı olan uygulama.
genelde yaygın olan uygulama.
(#15281345) artık kıskanmıyorum sözlük neden mi? rehberimde, sadece 2 kişiyle iletişime geçebiliyorum, onlarda arkadaşlarım değil kuzenlerim. 30 yaşında ki adamlara mesaj mı atıcam ayıp. işte bu düşünce yüzünden kaldırdım programı.. sadece bu düşünce yüzünden yanlış anlaşılmasın yoksa tl yüklemediğim için falan değil yani..
anlık olarak mesajlaşma, fotoğraf, video ve müzik paylaşmaya yarayan mobil uygulama. Sürekli arka planda çalışarak ve şarj konusunda cimriliği ile facebook messenger, google+ gibi uygulamalardan kendini ayıran uygulama.
internet paketi olmayınca kontörün anasını ağlatan uygulamadır. ayrıca büyük kolaylıktır ses,video,fotoğraf...
(bkz: aldatma aparatı)

yavşayan yavşayana amk.
bazen günü bile kurtarmanıza yardımcı uygulama.
sesli-videolu görüşme falan eklense kimbilir neler olucak.
nokia n900, yani maemo işletim sistemini desteklemeyen uygulama.

not: symbian kullanırken alıştırdılar telefon değişince kaldık ortada. var mı bir çaresi falan acaba bunun?
kullanılası güzel bir uygulama, mesajdan çok chat programına benziyor.
Son zamanlarin en Populer mesajlasma Programidir. Marketten bedavaya indirile bilir. Sinirsiz interneti olmayan kisi icin belki tek kusuru Internetle calismasidir.
symbian sürümü için söylemek gerekirse sürekli güncellenen ve güncellendikçe de telefonla içli dışlı olan program.
2.6.97 li sürümü kullanıyorum.
artık kartvizit konum göndermek çok kolay ve pratik.
hatta bir dosyayı gönder dediğinizde seçenekler arasında whatsapp ın da çıkması ile dosya gönderme oldukça pratik.
şarj yiyor yeaa diyenler için söyleyeceğim laf ise, kullanmayın o zaman. 7-24 msn gibi muhabet edecekseniz şarj yer haliyle.
bende mail kontrolü kıpraşım vesayre bir sürü şey açık. 1 gün rahat gidiyor. sevgilimle arkadaşlarımla da whatsapp ile konuşuyorum.
daha da yaygınlaşacak göreceksiniz.
seviyorum kendisini herbişey yapılabiliyor.
doğru okunuşu "vats ep" şeklindedir aslında ama türkler "vats ap" diye okur.
"telefona kuramıyorum" diye üzülenler için ideal bir yoludur ki bilgisayara android kurup whatsapp'ı çalıştırmak. ne bileyim canınız falan sıkılır uğraşırsınız belki. isteyen olursa çok basit bir yolu mevcut anlatabilirim. ama istenirse tabi. öyle herkese anlatasım yok.
yükledikten sonra bi kaç gün içinde sildiğim programdır.
her dakika ye şarjımı, al bütün internet bağlarım senin olsun diyorsanız, kullanınız.
0,99 dolara satın alınan ama karı kız düşüremeyen program. amacı bu değilmiş meğer.
Bazı insancıkların, kıç kadar "durum" bölümünü eski sevgilisine laf sokmak için kullandığı program. insaf yani. Oha yani. Orayı rahat bırakın bari.
Eğer whatsapp kullanan bi çevreniz varsa hem maddi hem manevi açıdan en yararlı epplikeyşın.
arka planda kaynak tüketen, sisteme entegre gereksiz uygulama.. root etmekte kurtarmıyor durumu.
ilaç gibi programdır, tasarruf yaptırtır.