bugün

Yazıyor ve çevrimiçi yazıları büyük harfle yazılacakmış hala. imla önemli.

Bizim zall da hala, neyse...
kullanmayı sevmediğim ve zaten de mecbur kalmadıkça kullanmadığım bir uygulama. onun yerine hala sms göndermeyi tercih ediyorum.
Telegram'ın getir götürünü yapabilir sadece.
Silmeme ramak kaldı. Birkaç ay önce sürekli görüntülü arama yapan zenciler vardı şimdi de farklı ülkelerden iş teklifi mesajları geliyor.
Üçüncüye engelliyorum herhalde hâlâ mesaj atıyor oevladı. Az önce Türkiye'de mesajları okuyup cevap vermemek çok kaba bir davranıştır falan yazdı adamdan trip yiyorum resmen.
görsel
bu oe vasup sadece beni mi darlıyor dakika başı mesaj atarak?

whatsapp'ı whatsapp'tan engelledim. ama takdir ettim ha, adamlar böyle bir seçenek sunmuşlar yani. inşallah mesaj gelmez bir daha.
kullanmayı sevmediğim bir uygulama.
Whatsapp kadar hayatımızda yer etmiş çok az marka vardır herhalde.
Popüler mesajlaşma uygulamasıdır.Hep varmış hissiyatı veriyor. (bkz: Msn)
Oldların gözü yaşlı.
burada WhatsApp'ın bozulduğunun farkına birkaç gün sonra varacak insanlar var...
maalesef çökmüştür.
Instagrama geçebilirsiniz.
Galiba çökmüş arkadaşlar. iki farklı kişiye mesaj attım. ikisi de saat işaretiyle beklemede. Siz de bi deneyip durumu yazar mısınız?
modası geçtiyse, yerini alan modanın ne olduğu merak konusudur.
Sözlükteki kasmalardan ötürü Takribi olarak günde 5 deme sohbetinin devam ettiği platformdur.
Kolaylık, yüksek bir kullanıcı tabanına sahiptir.
Zorla yüklemekten. haz etmediğim uygulamalar.
whatsapp'ta fotoğrafı kalitesi düşmeden yollamak istiyorsanız, "belge" gönder seçeneğinden yüksek kalitede gönderebilirsiniz fotoğrafı.
Normal mesaj atmayı bilmeyen, kendine normal mesaj atıldığında görmeyen kimi yaşlıların bile kullandığı mecra.
sözlükçe buraya geçelim daha pratik. sözlüğün başka işlevi kalmadı. forum bile değil burası artık.
telegram gibi gruplarında arka arkaya atılan mesajlar yüzünden, bildirimler açıksa telefonun ötüp durduğu uygulama. neyse ki bizim grupta az kişi var ve hep yazmıyorlar. yine de kullanışlıdır.
pek sevmediğim, hala yerine sms kullanmayı tercih ettiğim uygulama.
Gelen aramaları, mesajları okumamak için bazen saatlerce girmiyorum izinli veya uyuyor zannetsinler diye.
Katar'da yasaklı olan uygulama.
uzun zamandır vardı reklamını niyeyse yeni yaptılar.
Türkiye'de süreli mesaj özelliğini platforma eklemiş uygulama.
https://bit.ly/3AocGcP
dünyada şu an en fazla kullanılan iletişim uygulamasıdır.
güncel Önemli Başlıklar