bugün

kilometrelerce uzaktaki insanlarla süper ses kalitesiyle beleş konuşmamı sağlayan güzel program.
güzel program. ancak skype modunda iseniz bazen aptallar ve yabancı nickli türkler arayıp rahatsız edebilir. ama süper program uzakları yakın eden program ayrıca cidden ses kalitesi de çok müthiş.
mükemmel bir ses kalitesi olup, sen yabancı insanlarla ingilizceni geliştirmek için kullanırken bazı türk magandalarının istila ettigi ''tanışabilirmiyiz, ama niye hayır?'' diye sorularla canından bezmeni saglayan program.
güzel program ses kalitesi de iyidir ama google talk u kesinlikle geçemez.
gercekten ses kalitesi ve konferans yapma özelliginin olmasından dolayı msn den daha iyi bi program olmasına rağmem msn in sıcaklığını burda bulamazsınız.
uzaktaki kişilerle özlem denen lanet şeyi ortadan kaldırmaya yönelik olan süper bir program.
birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımın adı..
aynı programın karşıdan dosya transferi özelliği çok zayıftır geç indirir.
ücretsiz olması dolayısıyla sabahtan akşama kadar açık bırakılabilir; ancak türkiye sınırları içindeyseniz ve indirme limitiniz de varsa, sıkıntı yaratan bir programdır. her ne kadar msnde de aynı sıkıntı olsa da, skype'da kbler hoplaya zıplaya gelmektedir.
dünyanın diğer ucundaki bir radyo programına bile katılabilirsiniz. * * yalnız 5 kişi konuşmaya kalkışınca bağlantıda kopukluk olabiliyor!
e kolay ile birlikte reklam filmi televizyon kanalların yayınlanan program.
hadi bill amca sıra sende. gb
son gunlerde pohu cikan ve eski ses kalitesini düsürmüs yoğunluk nedeniyle sesi geç ileten ama her şeye rağmen guzel program.
ispanya ve daha bircok ulkede yasaklanmis program.

edit:ispanya konusunda tam emin degilim ama bazi ulkelerde yasaklandigindan yuzde yuz eminim.yetersiz bilgiden dolayi kusura bakmayin.
reklamlarının dublajlarını ıtri koşarın yaptığı markadır.
reklamlarının pek bir saçma olduğu güzel, kaliteli program.
ses kalitesi gayet iyi olan ve aynı zamanda chat yapmanıza da olanak sağlayan programdır.
birisi size sesli konuşma daveti gönderdiği an hoparlörünüzden telefon çalma sesi yükselir.

ama o reklamlarındaki "sana skype diyebilirmiyim.." sloganı saçmalık, programla örtüşmeyen bir şey olmuştur ne yazık ki..
reklam ajansı magma istanbul olan, reklam filmleri Esra Seyrekbasan tarafından yapılan firma.
nedense hiçkimsenin türk erkekleriyle konuşmak istemediği program.. (bkz: avrupalı kızlar hep seks düşünür)
iş için kullanılmakta lütfen rahatsız etmeyiniz açıklaması yazılı olduğu halde sapık insalarımızın aldırış etmeden ısrarla aramada bulunduğu, kullanıldığında ise çok faydalı olan bir program.
absurd reklamlarla anamızı aglatan bır program
yakında google talk ile entegre olacak meşhur voip uygulaması. ilk başta reklam amaçlı olacak bu entegrasyon "click to call" adı verilen uygulamayı içerecek, yani insanlar reklam veren şirketler, kişiler ve kurumlar ile doğrudan telefon görüşmesi yapabilecek. sonra mı? skype arkadaş listenizde google talk kullanıcıları ve de tersi. sonra ne mi olur? google dünyayı ele geçirir.
hele bir 5 dakka nickinizi kız nicki yapında görün dediğim. resmen ayıların doluştuğu, avrupalı kızların ya da diğer insanların türk insanına ve kafalarında yarattıkları kötü imaja neden olan en ağır küfürleri hak edenlerin(ayıların) doluştuğu program. yani insana şaka gibi geliyor ancak deneyin görü bu kadar olur anca...
nedense türk insanı tarafından sıkaypi şeklinde okunma yarışına girilmiş buna rağmen orjinal okunuşu sıkayp olan program.
Niklas Zennström ve Janus Friis adlı iki işadamı tarafından kurulmuştur. bu ikisi ayrıca dosya paylaşım programı Kazaa nın da yaratıcılarıdırlar. ekim 2005 te e-bay tarafından 2.6 milyar dolara satın alınmıştır. Merkezi Lüksemburg da bulunan Skype ın, ayrıca Londra, Tallinn ve Prag da birer ofisi bulunmaktadır.
31 aralik 2006 ya kadar amerika ve kanada icinde konusmalar cep telefonu ev telefonu farketmeksizin bedava idi.Fakat simdi parali sisteme donuldu.Baglantinizin seviyesinin genelde konusmanizin kalitesini belirledigi bir programdir.
an itibariyle hoşsohbet insanların sohbetine dahil olduğum ama konuşmadığım sadece dinlediğim programdır. şiir okuyorlar şarkı söylüyorlar harika yani. girilip yeni versiyonda canlı kısmından bulunabilecek sohbet guruplarıdır.