Advertisement

 1. 1.
  kilometrelerce uzaktaki insanlarla süper ses kalitesiyle beleş konuşmamı sağlayan güzel program.
  5 -1 ... zibidi
 2. 2.
  güzel program. ancak skype modunda iseniz bazen aptallar ve yabancı nickli türkler arayıp rahatsız edebilir. ama süper program uzakları yakın eden program ayrıca cidden ses kalitesi de çok müthiş.
  3 ... pink floyd
 3. 3.
  mükemmel bir ses kalitesi olup, sen yabancı insanlarla ingilizceni geliştirmek için kullanırken bazı türk magandalarının istila ettigi ''tanışabilirmiyiz, ama niye hayır?'' diye sorularla canından bezmeni saglayan program.
  6 ... kacak kelebek
 4. 4.
  güzel program ses kalitesi de iyidir ama google talk u kesinlikle geçemez.
  4 ... lancelot
 5. 5.
  gercekten ses kalitesi ve konferans yapma özelliginin olmasından dolayı msn den daha iyi bi program olmasına rağmem msn in sıcaklığını burda bulamazsınız.
  2 ... like a rolling stone
 6. 6.
  uzaktaki kişilerle özlem denen lanet şeyi ortadan kaldırmaya yönelik olan süper bir program.
  3 ... hendrix
 7. 7.
  birkaç dakika içerisinde dünyanın herhangi bir yeriyle telefon görüşmesi yapmanızı sağlayan basit ve ücretsiz bir yazılımın adı..
  4 ... meleklerde aglar
 8. 8.
  aynı programın karşıdan dosya transferi özelliği çok zayıftır geç indirir.
  5 ... zero95
 9. 9.
  ücretsiz olması dolayısıyla sabahtan akşama kadar açık bırakılabilir; ancak türkiye sınırları içindeyseniz ve indirme limitiniz de varsa, sıkıntı yaratan bir programdır. her ne kadar msnde de aynı sıkıntı olsa da, skype'da kbler hoplaya zıplaya gelmektedir.
  3 ... mozambik tavsani
 10. 10.
  dünyanın diğer ucundaki bir radyo programına bile katılabilirsiniz. * * yalnız 5 kişi konuşmaya kalkışınca bağlantıda kopukluk olabiliyor!
  2 ... steril mikrop