bugün

entry'ler (20978)

güzel yaşlı granny

Amcamın bir lafı vardı bahçeye incir diken ile kocakarı siken iflah olmaz işi rast gitmez diye.

ryan o neal

Benim için the driver dır. Love story ile bilinse de..

halka arz

Oğlum kim sikliyor burayı da bu kadar reklam bütçesi verilmiş.. Hani lan bize ödeme iki maval da biz yazardık haberimiz olaydı..

mavi göze karşı olan zaaf

Mavi gözlüler sinsi oluyor pek güvenmem açıkçası..

google gemini

Şu an kullanılır durumda mı barda mı entegre edildi?

oktay derelioğlu

Birine vuran kimseyi vurma fikri aklına düştüğü ana lanet etmeye getirmeden bırakmayacak kanun ve ceza... Medeni bir ülke değiliz ne söylesem boş medeniyet için net bir göstergedir trafik kavgaları.. Başka parametrelere bakmaya gerek bile kalmaz bir ülke için fikir edinmek gerekir ise.

selaniklilerin genel özellikleri

Kafalı olmaları..

özel değilse bişe sorucam hiç anal denedin mi

Kadın olsam derdim göt sende de var sen denedin mi?

vahdettin e hain diyenler yargılanacak

Saçma sapan tartışmalar ile enerji kaybeden bir Türkiye yaşadığımız sosyo ekonomik değişimi de gölgeliyor. Belki de saptırıyor. Büyük şehirlerde o denli demografik değişimler oluyor ki ne Atatürk ne vahdettin konusunda hiç bir aidiyet hassasiyet hissetmeyen ortadoğu kökenli insanlar şehirlerin yeni sahipleri olmuş durumda...onlar ev sahibi artık biz kiracı. Ne zamana kadar canları sıkılıp kovalayana kadar...

ölümden öte köy var mı

Yok arkadaşlar ötede hiçbir şey yok. iki kere genel anestezi oldum kestiler biçtiler biri iki biri beş saat sürdü o ara parantez kesinlikle yok.. Ne rüya ne bişey de yok öyle uykudaki gibi. Ölümün korkulacak bir şey olduğunu düşünmüyorum bu yüzden ötede bekleyen biri bişey yok.. Bu dünyada sürdüğünüz cefa da yanınıza kar sefa da.. O kadar..

tesla cybertruck

Sonuçta usa için de olsa satışı başlamış dolayısıyla soyut olmaktan çıkıp somut olmuş araba. Herkesin beğenmedim demesinin aksine eminim şu an Türkiye de olsa acayip piyasa yaptırır kullanan insana. Yeni Türkiye de ortalama maaşlı insan için hayal olsa bile yine aynı yeni türkiyede gaftiden üçkağıttan senin benim asla haberimiz olmasa da içeriden alınan tüyo lar ile beslenen fonların mudileri de bir hayli fazla olduğu için bayağı miktarda göreceğimizi düşünüyorum yollarda. Keşke imkan olsa da ben de alsam bunu sırf hususi kullanmak için toplanmış bmc tm140 almanın eşiğinden dönmüş adam olarak söylüyorum hususi ruhsatı çıkartıp iki yılda bir vizeye sokabilecek olsa idim çoktan almıştım da...

eskiden memur maaşları nasıl ödenirdi

Ben sana babamdan örnek vereyim büyük banknot verme diye yalvarırmış mutemede kimse bozamıyor diye. Memurun cebindeki para piyasadaki pazarcıda çorapçıda falan olmadığı için cepte para olunca Beyoğlu na pavyona giderdim bi tek pavyoncu lar muktedir idi o parayı bozmaya derdi.. O Afganistan dan kötü dediğiniz ülkede çalışıcam elim ayağım tutuyor bir ilkokul diplomam da var dediğin herkese devlette akrabasız partisiz torpilsiz iş vardı millet salamı şimdiki gibi beş dilimlik pakette değil baton ile alıyor sucuğu yirmi otuz kangal tavana asıp kurutuyor balkona tenekeden ikiyüz litre varil koyup içini ağzına kadar mercimek makarna bulgur doldurabiliyor arsayı alıp üstüne evini yapabiliyor idi öyle müteahhide falan göt vermeden..

rte nin çok şanslı bir lider olması

Feto zamanının gs si gibi şanslı tabi değil diyemez kimse..

sözlük abilerinden genç yazarlara tavsiyeler

Üniversite falan uğraşmayın bi karbüratör bi turbo temizliği bilseniz yeter.

nevra serezli

Yetenekli ve anladığım kadarıyla işveli ki metin serezli yi Nisa dan kaptı. Duayen sanatçılar yalnız bunlar şimdikiler tırt.

tek çare ak parti

Yüzde 253 dolar faizini bana vaad etmiyor ki arda için tek çare ak parti bana bir faydası yok herifler devletin her kurumuna paralel kablo çektikleri gibi yetmedi özel sektöre bile çektiler..

veletlerin 2002 öncesi çok güzeldi sanması

Çünkü güzeldi.

söylenen yalanın ortaya çıkması

Evet vaktin birinde buralarda hastayım diye birden fazla kişiye ajitasyon yapan biri vardı ortaya çıkmıştı.

gelmiş geçmiş en sağlam beyaz eşya

Mobilgaz marka otomatik çamaşır makinemiz vardı sene 75 76 da alınma geçenlerde attık beyni hidropnomatik idi elektronik devre namına içinde hiç bir şey yoktu.

gelmiş geçmiş en sağlam beyaz eşya

Mobilgaz marka otomatik çamaşır makinemiz vardı sene 75 76 da alınma geçenlerde attık beyni hidropnomatik idi elektronik devre namına içinde hiç bir şey yoktu.