bugün

entry'ler (20103)

tuik hesabı sadece cumhrbaşkanı ve bakanlara verir

Sadece bu bile ülkeye yabancı yatırım gelmemesi için yeterli sebep..

2021 altın kelebek yaşam boyu onur ödülü

Adamın nasıl bir lobisi vardır arkadaş. O ödülü hangi jüri neye göre verdi acaba.

honda dio

Dünün Honda spacy si ya da kurye motorunun geldiği fiyata bak aq.

yıllık izine çıkmak

Ocakta nasipse bir hafta.

ülke battı mı

Ülkeler batmaz fakirler batar. Git bak vadi istanbula istinye parka tavacı recepe gayet tıkırında zenginin düzeni..

opel

Manta yı birebir kopyaladı yeni arabalarında ama mantayı ağzına bile almadı hiç garip bir anlayış..

tüikin kılıçdaroğluna kapıyı açmaması

Demokrasi olmadığı ortaya çıktı.

google chrome

Opera iyidir mobilde. Pc yi bilemem..

casio ae 1000

Casio nun saatleri sağlamdır da artık demode kalmaya başladı.

akp nin fetö ile efsane mücadelesi

Gs nin kocaelisporun şampiyonluğa yürüdüğü sezondaki gibi bütün önemli oyuncuları transfer etme sözü ile bağlayıp şampiyonluğu kocaeliden almasına benziyor ne kadar önemli fetöcü var akp de.

ab nin ülkeleri karıştırıp mülteci istememesi

Niye katlansın ki işbirlikçi hükümetlere üç beş ateşledikten sonra..

patrondan daha iyi bir arabaya sahip olmak

Patrondan arabam tabi ki iyi herifin araba iki aydır parça bekliyor serviste ben gidip şahinin parçasını ilk bakkaldan alıyorum.

kervan yolda düzülür ün ingilizcesi

Adamlarda böyle bir oryantalist boşvermişçi felsefe yoktur ki terminolojide karşılığı olsun birebir çevirsen kelime kelime adam ne anlatıyo bu gavat der.

taytla spor yapan türbanlı

Bunlara götle ilgili tembih veren olmadı ki varsa yoksa başınızı örtün denildi örnek olarak da başı açık öğretmenler falan hedef gösterildi bunların beynine mıh gibi kazındı aa başı açıksa kafir kemaliktir namazı kılınmaz diye. Götle ilgili bir öğretileri yok götü gayet açıyorlar gereken yerde hocaya üfürtürken falan No problem. Geldikleri yerde şimdi bunlarda bok gibi para da birikti sağolsun parti sayesinde bunların şimdi moda mağazalarında spor salonunda üçüncü havaalanından vadi istanbul dan falan poz vermeleri de lazım işte böyle iki arada bir derede kalıyor Allah adamı şaşırtmaya görsün.

altınoluk

Şu mevsim sakin ve güzel oluyor.

vhs

Vestel ün asil nadir zamanında çok ekmeğini yediği video formatı. Öyle ki Sony betamax ta ısrar edince Vestel Sony den daha çok video sattı Türkiye de ondan sonra Vestel oldu zaten..

tarkan ın çok ünlüymüş gibi davranması

Sezen aksu - clan- ından olması üzerinden zaten destekli ve şanslı bir oğlan Tarkan. Gerek kendisinin beste, gerek piar, basın yayın tv ler ile samimiyet bakımından klanın desteğini kesintisiz olarak aldı ve ilk bir kaç basamağı kolayca geçti ancak tabi ki kendisi de show business işinin gerektirdiği karizmaya sahip olduğu için çıktığı noktada bir şekilde tutunmayı başardı. (mesela levent Yüksel bu noktada patladı) Fakat Tarkan ın ilk forse edilişi çok da özgün şekilde değildi Michael Jackson un kariyerinden çok kopya çekti piar ekibi hatta yer yer birebir kopyaladılar. Yani aslında Tarkan = bir miktar sezen aksu clan push + bir miktar mj world tour project and pepsico reklam anlaşmaları +bir miktar çakır gözlerinin hatırı +bir miktar rengi güzel fakat canlı performansta çıkmayan ses + bir miktar şans yardımı ile doğru yerde doğru zamanda bulunması ( 2002 Türk milli takımı official soundtrack ve o yılki inanılmaz futbol başarısı + Rus karı kız disco piyasasının türkiyeye açılması) gibi bir çok bileşen içeriyor arkadaşlar. Tek başına Tarkan ise güzel bir baba çekmeköydeki hayırlı komşu ve nerde ne zaman polemiğe girmemesini çok iyi bilen zeki bir müzisyen olup rahat bırakılması halinde öyle clan fabrikasında seri üretim desteği olmadığı sürece el işçiliği ile daha uzun sürelerde albüm değil ancak single çıkarabilecek tamamen donanımsız değil ama dünya piyasasını da domine edebilecek kadar üretken olmayan bir müzisyen..

adem yavuz

Vapur olan adem Yavuz hurda vaziyette tersane de.

akp ye oy vermeme sebepleri

Karşı devrimci bir truva atı olduğu için.

k mısıroğlu yalan söylüyorsa niye çıldırıyorsunuz

anan namazında niyazında insan iken gelip pezevengin biri ananı şurada burda gördüm dese sen sakin kalacaksın gülüp geçeceksin o zaman iftira karşısında. Arkasından bu iftiranın mahallede nasıl yayıldığını görünce de gülüp geçeceksin.. Senin ben şuurunu sikeyim o halde.. Hala gülüp geçiyor musun..
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.