bugün

entry'ler (20444)

melek mızrak subaşı

Sadece zengin.

kurtlar vadisi ırak

Ben bu filmi bir de para verip gittim Allah da benim cezamı versin diyeyim hayır tek amacımız sevgili ile yalnız kalmak da olsa gidilir mi bu filme.

kanal istanbul un amerikan projesi olması

Kanal istanbul önce Trakya nın Yunanistan abd ortaklı işgali için zemin hazırlıyor zira kanala yapılacak çok küçük engelleme saldırısı zaten var olan iki doğal su engeli ile zor olan Trakya ya lojistik ikmali üçüncü bir engel ile iyice güçleştirdiği gibi istanbul un burnunun dibinde işgal kuvveti konumlandırmak için devasa bir plato sağlayacak. Bütün komutanlar da bunu belirtti de dinleyen kim.

kafa dağıtmak için yapılabilecekler

Tex willer oku.

jack nicholson

Kemal sunal ın bir filmde dediği gibi bu herifi de hiç sevmem. Fatih Terim gibi bir lobisi var bence bunun da arkasında.

pat pat

Geçen çay Dinar yolunda ne gidiyordu lan bi tanesi ne motoru koydun lan sen buna diyecektim yetişebilseydim.

lllll nin dersimli alevi bir kürt olması

Başka bir kırık daha vardı böyle nicki ıııııııııııııııııııııı gibi bişey idi kaç tane ı olduğunu kimse çözemedi idi.

filistin

Hani kovboy filmlerinde tren soyarlar ganimeti alıp hepsi bir yere dağılır işte bu o çeteden olup ganimeti alamayan tek keriz.. Bütün araplar ganimeti paylaştı bi bu aveller kaldı israil le kucağa..

yazarların izlediği en boktan 5 film

Shangam..

haleler halinde duvara düşen ürkütücü gölge

Bunu dün ben bildiğin gördüm gece saat iki kamyonda yatarken mesane şişti tuvalet uzak araya işeyim dedim arkamdan veya üstümden bişey geçti herhalde ki bir an işediğim yere gölge düştü. Lan dedim yakalandık limancılara. döndüm baktım benim arkamdan direkt ışık veren bir kaynak yok ulan helikopter mi geçti dedim uykunun verdiği manyaklık o kadardı yani. Neyse geçtim yattım benle arabanın aküsünü çalmaya gelebilecek bir hırsızdan başka kimin ne derdi olsun ki o da limanda zor.

salçalı ekmek edebiyatı

Köylü müyüz lan ne bilelim biz salçalı ekmek. Gayet kaşar dolu idi sucuk dolu idi bizde o ekmekler.

pezevenk malik

Takdir ettim güzel nick..

yazarların en sevdiği seks pozisyonları

(bkz: ben diyorum hadımım sen diyorsun kaç çocuğun var)

atatürk ün kars ve ardahanı alıp batumu vermesi

Batumu gidip görünce diyorsun ki batumun verilmiş sadakası varmış.

askerlikte ilk gün

Ayağına iki numara küçük bot ve beline üç numara büyük pantolonu verirler giyin pn dakika sonra içtima var derler öyle bir şoka girersin ki ilk büyük abdeste sekizinci gün çıkarsın ha sonra cezaevindeki kıdemli sabıkalı gibi olayı çözersin o ayrı ama zordur ilk hafta ve dağıtım sonrası. Allahtan ben dağıtım görmedim aynı yerde kaldım..

michelle pfeiffer kadınsa sözlük kızları ne

Bana göre yüzü hariç vücut güzelliği yok ama elbette yüz de çok şeydir en az yüzde elli..

gerçekte tanışmak vs sanalda tanışmak

Açılın uzman geldi. Sanal dediğin internetten tanışma buluşma olaylarını tek bir tarihsel bütünlükte toplayamazsın. Bu işin Türkiye de çeyrek asırlık geçmişi var en az. Ancak evet kadınlar ilk başta en az erkekler kadar hevesli iken ve gözleri instagram ile açılmamış iken (mirc icq siberalem yonja zamanları) gerçekten tek bir sohbette gayet ulaşılabilir ve sosyal idi kolayca telefonunu alıp buluşuyorduk ancak zaman içinde gerek erkek kitlenin git gide vasatlaşması (sayıca çoğalma ama ağzı laf yapabilir olan anlamında azalma) gerekse kadın kitlenin erkeklerden yediği kazıklar (doktorum pilotum kaptanım diyenlerin inşaat işçisi işsiz ve şoför çıkması benim gibi) ve insta da gördükleri postlardan kendisinden daha vasat kadınların daha şık ortamlarda daha hediyelere boğulmuş olarak cirit atması sandalın tadını vs her şeyini bitirdi arkadaşlar. Artık sanalda karşına ya altmış yaşında sapık bıyıklı dayı çıkar ya da üç çocuğunu köyde kocasına bırakıp kaçma planı yapan köylü karısı çıkar. O dükkan kapandı arkadaşlar. Andrew tate denen piç ama olayı çözmüş kelin dediği gibi ne yapıp edip para kazanın. Hürmet şöhret rağbet artık her şey parada. Ben borsada son kazandıran hisseyi alıp çıkanlardsnım beş yıl ile gitmeden sanal kovaladım ama artık belki en az o kadardan fazladır bir kere bile teşebbüs etmedim bitti o piyasa. Ha nerden nasıl bulunur derseniz artık onu gerçekten ben de bilmiyorum dediğim gibi ben kazanıp bıraktım Allah kurtarsın sizi.

batının neyini aldık

isterseniz bir dönelim otuz sene ortadoğu ya bir daha tartışalım hoş ortadoğu zaten koşarak geliyor bize deneyeceğiz..

ışid in ingiltere ye hizmet etmesi

E zaten işidin gelini begüm ingiltereye geri kabul edildi. Anla işte ordan..

uludere de ölenlerin facebook sayfaları

Kaçak mazot batıda batının kendi kamyoncu sunun anasını sikti kaçak mazot ile taşımacılık yapan doğu kamyonları sayesinde para kazanamayıp galeriye çektiler arabaları . kusura bakma acımam.