bugün

entry'ler (33336)

sözlükte tanışıp evlenmek

+nasıl tanıştınız kanka
-işte şey yaa sözlükten
+Nasıl ya şaka mı bu
-yoo ciddiyim
+Baya baya sözlükten yani
-aynen kanka
+heeeğğğ Piii Yürü kalk gidelim olum sözlük diyor. Arama la bi daha bizi.

Böyle de bir muhabbet geçebilir tanıdıklar arasında.

hiç arkadaşı olmayan yazar

insanın arkadaşı dört şekilde olur. Dördüncüsü özeldir. Bir çocukluk arkadaşı iki okul arkadaşı üç iş arkadaşı dört hayat arkadaşıdır. Dördüncüsünü üzmeyin çünkü en çok yanınızda olacak odur.

dostlar biriktirdim diyen tip

iyi o zaman o dostlar bir gün gelir en ummadık anda vurur onu kendine gelir. Bu devirde babana bile güvenme demişler. Dost yap ama uzaktan yap. Sürekli aynı çatı altında durma.

(bkz: banker bilo)

hoşlanılan kızın la bebe 10 lira ateşlesene demesi

Umutlarınızın çığın ortasından geçtiği arazi gibi tarumar olmasına vesiledir. Siz buluşma öncesi neler neler düşünmüşsünüzdür ama heyhat kız gelip bu sözleri sarf etmiştir. narin Bir hanfendi diye hayal ettiğiniz kız Ankara nın Çinçin inden fırlayıp gelmiştir ansızın. Neden ben diye isyan etmek işten bile değildir.

bekledim de gelmedin

Makarios bu başlığı beğenmedi. Gelen iyi geldi çünkü.*

sözlük kızlarının saçları

görsel
Civcivcik kararmış.*

turşu suyu sirkeli mi olur limonlu mu anketi

Sirke diyorum. Limon soluk gösteriyor. Sirke daha canlı ve tadı lezzetli oluyor. Onun için Münir bey maalesef Adile hanım kazandı.

etliye sütlüye karışmamak

Bazen zorunda kalıyorsunuz oluyorsunuz ama huzur ve keyfinin kaçmaması için uzaklaşmak lazım bu tür şeylerden. Üzerine giderseniz üzerinize gelir cümlesinden yola çıkarak stres almaya gerek yoktur.

yağmur ve kapalı hava seven insan

Arada seviyorum ama Karadeniz gibi sürekli puslu olması canımı sıkar. Yaz aylarında bir 30 derece yarın 15 dereceyi kaldıramaz bünyem valla.

ortadoğu ülkelerinin istikrarsızlaşmasındaki neden

Satılmaları kolay olmasıdır. Misal bir ülkede en yüksek makamdaki bir adamı satın alırsanız o ülke çorap söküğü gibi çözülür gider. Şimdiki Suriye, ırak, yemen, Afganistan vs. Ülkelerinde olduğu gibi veriyorsun doları ülke ne olursa olsun kafasında bir sürü adamlar var. Hal böyle olunca tabiki o ülkenin çivisi çıkar. Saddam zamanında kuzey tarafları satmadı mı YPG gibi örgütlere. Seçim vaadi gibi bir seydi adeta. Bizim derhal bu ülkelerden uzak durmamız gerekiyor. Dost falan değiller bunlar.

tr deki arabaların çoğunun renault ve fiat olması

Ülkenin fakir olduğunu gösterir. Üstelik bu arabaların çoğu 2006 dan yüksek değil. Millet sıfır arabaların çoğunu da bu modelden alıyor. O da bankalara köle olarak. Elin Milleti taksilerini Mercedes yapmış durumda. Vaziyet ortada. Where is the refah?

yaşlandığını anlamak

Bende 26 dan sonra başladı. ilk önce gözaltı torbalarımda bir belirginlik hasıl oldu. Şimdi 28 im ve bu biraz daha fazlalaştı. Beyzalarda çok var. 30 da dede mi olacağım nedir.

yerleştirme sonuçları

görsel
(bkz: yerleştirdiler)

An itibariyle KYK ve özel üniversite patronları.

tarım kredi kooperatiflerinin dalga geçmesi

indirim olacak dediler. Haberleri izliyorum 2 liralık bir indirime gitmişler. Dalga mı geçiyorsunuz birader. Eee zaten bu fiyatlar enflasyonda da aynıydı. A101 daha ucuz lan. Tereyağı diyor 120 den 118 fiyatlar. Valla yeter artık bu halkın ayarlarıyla oynadıkları. Ucuz falan değildir.

metamfetamin

Bu öyle pis bir zehir ki içen sanki kırk yıldır içiyormuş gibi bağımlı oluyor. Güvenlik dersinde işlemiştik. Üstelik dozu aşarsan anında ölüm seni bulur.

mesaj alımını kapatmak

Valla benim takipçilerim dışında mesaj almıyorum. Zırt pırt dm yi de sevmiyorum. Gereksiz muhabbetten de yoruluyorum. Herkese açıyorum mesajı entry giriyorum yok bunu açıkla, yok efendim burada ne demek istedin bir sürü kuru gürültü. Kapat kafan rahat.

polemiklere alet olmamak

En doğrusudur. O size siz ona derken didişip moral bozmak kadar saçma bir şey yoktur. Onun için sessiz olup yav he he mottosu size iyi gelecektir. Herkesi memnun etmek kadar saçma bir şey olamaz.

bana hiç vakit ayırmıyorsun

Bence kadınları mutlu edebilmek elinizde. Misal iyi bir dinleyici olup akıl vermek yerine senin yerinde olsaydım şöyle yapabilirdim gibi dolaylama olarak izlenim uyandırmak yeterlidir. Kadının temeli karşıdaki beni dinlesin, anlasın ve hak versin üzerine kuruludur.

arkadaşlar bi bakar mısınız

Kardeşim sen erkek değil miydin yahu. Ee biz sana kız ayarlayacaktık bir ara öyle hatırlıyorum. Bu ulu yazarları her gün doğumunda cinsiyet mi değiştiriyor kardeşim. Anlam vermiş değilim yani. Hayret bir şey.

türkiyede volkswagen fiyatlarının abartı olması

Sahibinden e bakıyorum tamam 2020 falan modelleri amenna ama golf 2012 modelleri bile 400 binin üstünde. Üstelik arabada kokpit LCD ekranı bile yok. Sırf golf diye bu kadara satıyorlar. Normalde Bu arabalar maksimum 100 binlerde olması lazımdı. Tam bir fırsatçılık zulmü var bu ülkede.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.