bugün

entry'ler (32828)

pilav yapan bir beyi üzmek

Cinayettir. Pilav deyip geçmemek lazım. Onun dibi tutar mı ya da lapa olur mu bu izlenimlerin hepsini bir plan ve proje adı altında inceleyip karar vermeniz gerekir. Pilav yapmak kelebeği tutmak gibidir fazla sıkarsanız ölür gevşek tutarsanız uçar. Pilav yapan birisi bütün yemekleri kavrayabilir.

sahibinden com

Yani bunun anlamı şudur;

Expertiz raporu araba eski olduğu için kabul etmiyor: arabam rezil vurulmadığı yer kalmadı biz bunu perte çıkaracaktık bir enayi arıyorum nasıl kakalayayım birilerine kardeş anladın.

sahibinden com da ucuz fiyatlı araba görmek

imkansıza yakındır. Bir tanesi atmış işte 50 bin lira diyor herkes araba alabilsin diye yazmış arabaya bakıyorsun hurdalık olur diye not düşülmüş. Neymiş efendim arabayı götürün hurdacıya paranızı alın hesabı. Oğlum o zaman neden herkes araba sürsün diye yazıyorsun. Ülke bitmiş abi.

açık oylamanın anlamı

Fav yoksa bir şey ifade etmez. Oysa favlarsa işte o zaman nöbetçi nikah dairesi bulmanız gerekir ki o da iki katı para alıyorlar sıkıntı. Geçiminiz darsa görmezlikten gelin efendim.*

marmaristeki ormanı yakan adamın pişkinliği

Elinde benzin bidonları olan itin pişkinliğidir. Neymiş intikam almak için yapmış. Ulan bunu derhal çarmıha gerilip kan kaybından gebertmek lazım. Oradaki bitten tut ceylana kadar bütün canlıların ahı bu karaktersiz pisliğin üstündedir.

tr de araba kullanmanın yavaş yavaş hayal olması

En ucuz sigorta 1600 en yüksek 7300 lerde olan bu vahim tabloda giderek araba kullanmanın hayal olması durumu. Üstelik sadece sigorta da değil. Bunun muayenesi var, egzoz emisyonu var, bozulunca 2 katı aşan fiyatlarda bakımı var, dünyanın en pahalı yakıtını bizim ülke kullandığı için o durum var. Var oğlu var. Bisiklet tek tercih.

gelin kaynana programı saçmalıkları

Evlilik programları bitti Şimdi bu çıktı başımıza. Arkadaş tarlayı temizlersiniz tekrar ayrık otları çıkmaya başlar ya aynı o hesap. Binbir çeşit yemekler masada ama bunlar bono boğonmodom todooo oğrooonç diye saçma sapan buğzediyorlar nimetlere. Millet açlıktan ölüyor lan ekmek kırıntısı yiyorlar. Toplumun şeref ve kanaatkarlığını zedeleyen bu programlar derhal kaldırılmalı.

reelde merak ettiğiniz yazarlar

True diyorum. Pencerenin perdesini aç bize göster yüzünü. Görmek için biz yüzünü uluları arşınladık da geldik üstad.*

balkan ninnisi dizisi

Evet nihayet ilk defa bir yaz dizisi klişelerinden farklı senaryo gördük. Yeter artık şu entrika ve yapmacık aşklı dizilerden dedik ki bir Makedon dizisi senaryosu ile karşılaştık. Erdal Özyağcılar güzel oynar Rumeli taraflarını. Sütçü Ramiz i mükemmel oynamıştı. Bir yeni dizi.

çiftçinin geleceği için kabzımallar kaldırılmalı

Evet çiftçilerden 1 e alıp pazara 10 fiyatına satan kabzımal dediğimiz bu firsatçılardan haksızlığı alma olayı. Bir an önce devlet bu olaya el atarak kabzımal yerine kendi memurunu atayıp kendi hal depolarını inşa etmesi gerekir. Çiftçi direkt devlete bağlı olup ürünlerini kod sistemiyle vermeli. Devlete 8 e satıp bu memurlar da pazara 9 a vermelidirler.

dinsiz iyi insan

Benim dinime herhangi bir saldırısı olmadığı sürece sıkıntı yok. Ne demişler kışt deme tavuğuma kışt demem tavuğuna. Galiba böyle bir şeydi neyse.

aşkım orası değil diyen erkeğin bahsettiği orası

Bahçedeki Çimleri biçmek isterken maydanozları yanlışla biçen kadının, kocası tarafından uyarılması durumu. Gayet de normal bir durum ne var ki.

üniversitede ilk gün

Afedersiniz malak gibi sağa sola baka baka bir haftayı geçirmektir. Her ne hikmetse ilk tanıştığın arkadaşın her zaman başına bela olur ve okulun sonlarına doğru hayatından atmak istersin. Biriyle tanışmadan da olmaz çünkü herkes grubunu bulur sen yalnız kalırsın. Çok saçma bir platform bu eğitimde sosyal çevre olayı.

gecenin sözü

Başarı denen şey başarısızlıktan başarısızlığa koşarken hevesini kaybetmemektir.

Winston Churchill.

ingilterenin rusyaya rest çekmesi

Kaşınmanın değişik bir versiyonudur. Bir de 3. Dünya savaşına hazır olun diyorlar. Adamlar tek düğmede haritadan silinirsiniz diyor bizim sözde güneş batmayan devlet dediğimiz ülke Rusya'ya savaş ilan etme planında. Sanırım kendini hala 1900 lü yıllarda sanıyorlar. Yorumsuz.

pahalılıktan bisiklet bile alamamak

Bırakın araba almayı En ucuz bisikletin bile 2 bin olduğu ülkede vasıta alamama durumu. Hoş paranız yetse bile vergi, benzin ve sigorta paralarını denkleştirmeniz bile belli başlı bir dert. Paten alacağım lan artık inşallah ona da vergi kesmezler.

kardeşin doğum gününe pennywise ı çağırmak

görsel
Neden ki çok güzel eğlenirler çoluk çocuk.

her komşunun çocuğuyla kıyaslamak

Çocukluğumun yarasıdır. Bak şunun çocuğu takdir alıyor bak ötekinin çocuğu matematikten 5 almış bak o annesine ilk maaşıyla kolye almış vs. Vs. Bu yaşıma geldim bir şeyi Başarsam bile gene buruk bir sevinç olur bende.

sözlük yazarlarının boyları

Boy olarak: 181 cm

Soy boyu olarak: çerkes kabilelerinin şapsığ kolundanım. Teşekkürler.

memur olunca atarlar diye koltuktan inmemek

artık memurluk o kadar altın gibi değerli oldu ki geceleri bile belki atarlar diye koltuktan inmemek gerekir. memurluk her kişiye nasip olmaz. onun için hatta koltuğu masayı evinize götürün o kadar yani.*
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.