bugün

entry'ler (37262)

suç makinesi olan adamların bile sokakta olması

Maalesef adaletin can çekiştiği durumlardan. Geçenlerde ekmek parası kazanmak için motokuryelik yapan çocuktan bir balici pislik para istemiş çocukta vermeyince bıçaklamış ve orada öldü çocuk. Bakıyorlar çocuğun gbt sine 9 ayrı suçtan olayı varmış. Resmen Jason voorhees gibi birinin dışarıya salınması gibi. idam şart.

selahattin demirtaş ın 42 yıl hapis cezası alması

görsel
Ohhhh...

en güvensiz şehirler

Gerek ölüm ve yaralanma riskini çok olduğu gerekse hayat pahalılığın had safhada olduğu şehirlerdir. Açık ara bunu istanbul, Ankara ve adana göğüslüyor. Gezmeye giderken bile beş kere düşünmek gerekir.

zall şu mobil sözlüğü düzelt vicdansız sitemi

Artık canımıza tak eden sitemdir. Mobil arayüzünden Adam akıllı oy kullanamıyoruz mesaj atınca gitmiyor ve en önemlisi 404 hatası veriyor. Kendi arkadaşlarımızı oylamaya çalışınca sayfalar karışıyor. Bak bu sözlükte yazar kaybettirir.

yerli arabanın bile bir milyon tl olması

Hayata dair iç çürüten detaylardan biridir. Yerli dediler ucuz olacak dediler. Dedim belki alırız 200 falan isterler herhalde diye umutlandık. Bir baktım satış 900 bin ikinci el 1 milyon 300 bin TL den satılıyor. Aldığımız para 17000. Vay anasını arkadaş.

sevdiğiniz sözlük yazarları

Acaba minnoş bir kedi fotosu koysam beni de severler mi eşiği ağır basıyor şu anda. Sempati kazanma arayışları içindeyim.

hangi sözlük yazarı ile uyumak isterdin

Araya yastık neyin koymak kesmez direkt gergedan öldüren tüfek koymak lazım ki garanti olsun sabaha çıkarken. Bir uyuma ameliyesi.*

büroda çalışan arkadaşınızın konuşmaması

Adamı irite eden bir başka vaka.zaman geçsin iki muhabbet edelim denilen kişinin telefona gömülmesi durumu. Bir şeyler dersiniz evet, Hı hı der gene susar. Tek olsam daha iyidi.

fahiş fiyat uygulayan marketlere çözüm önerileri

Ülkenin rahat bir nefes alması için önerilerdir. artık para cezası bu firmaları kesmiyor. iki katı fiyatı tekrar çekerek karşılıyor masraflarını. iyisi mi ilk ihtar 3 gün ikinci ihtar 1 hafta üçüncü ihtarda 1 ay dükkan kapatma cezası verilmelidir bunlara. Gene akıllanmazlarsa kayyum gelmelidir.

evlenmek istememek ama yalnızlıktan da sıkılmak

içimdeki sıkıntı. Yalnız kalmayı hiç sevmiyorum. Hadi evlenmedim diyelim yaş oldu 60 tanıdıklarımın çoğu öteki tarafa intikal ettiler ben ne yapacağım. Şimdi keyfim yerinde ama ileride ne olacak tek kalmak beni çok endişelendiriyor.

emekliye 10 bin verip idare edin demek

görsel
Levent kırca nın yenmekteyiz programı gibidir. Zaten o 10 bin lira ancak mutfak giderlerine gidiyor. Elektrik su Doğalgaz telefon üstüne geliyor. Evde kiraysa of ki ne of.

arda güler

Türkiye de olsaydı daha iyi performans ve tecrübe kazanırdı dediğim futbolcu. Akşama kadar yedek kulübesinde otur otur çık evine gel. Bu çocuğa çok zaman kaybettiriyorlar. oynatmayacaksan neden aldın kardeşim.

seninle şöyle olabilirdik

görsel

yapmaktan zevk alınan ufak sapıklıklar

Arkadaşlar arasında film izlerken önceden izlediğim filmlerin sonunu söyleyip kaçıyorum. Çok üzgünüm ama pişman değilim.*

maddiyata önem veren sevgili

Takıntılı ve sevginin önüne geçiyorsa derhal yol verilmesi gereken sevgilidir. Aksi takdirde ileride maddi konularda kavga ve huzursuzluk çıkaracak kişidir bu tipler aynı zamanda. Kafanız ağrımasın tek takılın daha iyidir.

fatih ürek ile elti gelin görümce

Boş programlara bir boşluk daha geliyor demek ki. iyice kavga gürültü şamatalı bir program olacak demektir. Yemekte araya sıkıştırırlar tamam.

her babanın hayali oğlunu beyazlar içinde görmek

görsel
Olum nasıl bir başlık lan bu iyyk dedim içimden kafamda söyle bir şey canlandı. Evlerden ırak.

kiralık evlerin çoğunun pis olması

Araştırmalarımın sonucudur. Bir sahibinden e girelim eşyalı evleri soruşturalım dedik. Resmen bilmem kaçıncı sınıf suriyeli oteli gibi. Her şey kirli ve bitli sanki. Üstelik 15 bin lira kira istiyorlar. Bildiğin keriz silkeleme durumu.

sözlükte sevilmeyen bir yazar olmak

Sevilde sevme ağlama ağlat yoksa zehrolur bu tatlı hayat şiarına ters düşen bir durum. Derhal ipleri elinize almanız gerektiğini öğrenmeniz gerekir. Bir serzeniş.

bir kadın için bütün kadınlardan vazgeçmek

Tabiki vazgeçerim. Çünkü insanı insan yapan iradesi ve sadakatidir. Benim için önemli olan uyumluluktur. Uyumlu olalım bir ömür birliktelik mümkün olur.