bugün

entry'ler (32694)

karı kız meraklısı olmayan erkek

Her kadın ve erkeğin içinde karşı cinse karşı ilgi vardır. Sadece bunu sapık bir şekilde dışa vuranlar bir hayli fazla. Önemli olan ortamda kendini ağırdan almaktır. işte bunu ülkece yapsak kimse egolu olmazdı.

kiraların 4 bin olması

Bu artık şerefsizliğin dik alasıdır. Zaten asgari ücret 4 bin 250 TL bu adam ne yiyip ne içecek. Pislik herifler.

hangi yazar gözünde nasıl canlanıyor

görsel
Pure purple violet zeytini bezdirirken.

görsel
Puantiyelikedi.

mutluluğun empatide gizli olduğu gerçeği

Evet karşıdaki insanı kendi yerinize koyun ve gerçekten onun yerinde olsam haklı mı olurdum yoksa haksız mı diye düşünün ya da ben bunu ona yapıyorum birisi bana yapsa nasıl hissederdim bunu yapın toplumda refah olsun.

under armour marka aykkabı isteyen sevgili

istersen evimi arabamı ipotek edip direkt üç tane alayım çeşit çeşit giy aşkım demek gerekir bu sevgiliye. Ben çakma Nike bulamıyorum kaldı ki under bilmem adını bilmediğim markayı alayım. Valla 200 TL ile aylık idare ediyorum.

doctor jekyll reunion

Adam doktor millet saldırın.* Jekyil abi benim şu omzumda bir ağrı var iğne iğne batıyor acaba neden ola ki. Bazen bileklerimde de var.

(bkz: beleşçilik)

görsel
Kızlardan umduğunu bulamayan kan tutan kasap.*

sıcağı sıcağına

Bir çocuğu kesip kıyma yapan ve lahmacun yapıp millete dağıtan lokantacı aklıma geldi. Hortlatmayın başlığı arkadaşım ya gece gece. Bir program.

bir ülkenin iç işlerine karışan başka devlet

Adamlar güçlü diye höyt bunu yapmayacaksın demesi durumu. Ne kadar da gücüne gider adamın valla. Onu geçtim güçsüz ülkenin güçlü ülkeye direktif vermesi cüreti nasıl oluyor şöyle oluyor Yunanlılar Türkiye'ye doğu akdenizden vaz geçin demesiyle oluyor. Yunan dua etsin komşusu biziz bir iran olsaydı çoktan öperdi sizleri.

sözlükte sahte hesapların cirit atıyor olması

Bir tane yazara kızıyorsun ama o yazar size takıyor ve bir yazar birden on kişi olup size hücum ediyor. Asıl anlamadığım olay on tane hesaba tek tek girmeye üşenmiyor mu bu manyaklar.

kirmizi pelerinli ile papatyalara doğru

Arkadaş sanki papatya tarlasına girmiş gibi bir coğrafyada herkese papatya topluyormuş. Hazır toplamışken sizde sipariş verin çayı güzel oluyor.*

sözlük yazarlarının yaşları

(bkz: yaş oldu 28)

soğan doğradıktan sonra elden çıkmayn soğan kokusu

Evde iki boğaz var benim elime bakıyor. Mecbur bir şeyler yapıyorum ama gel gelelim şu soğan işi biraz canımı sıkıyor. Bizim bir aşçı vardı üniversitede bu aşçılık iyide ah şu soğan ve sarımsak olmasa dediydi. Daha iyi anlıyorum şimdi. Bir kekremsi koku sorunu.

evlilik yüzüğü

Bazı eşler buna o kadar bağlıdır ki kocasının parmağında görmeyince kıyameti koparırlar. Bizim bir akraba var yenge nerede senin yüzüğün deyince kayboldu dedi adam resmen uçan tekme atacaktı kadın. Garibime yakışmıyordu da bari Osmanlı tuğralı olanlarındana izin ver vicdansız yenge.*

anın görüntüsü

görsel
Evet gene yemek yapmak için işe koyuldum. Biraz daha ilerlersem Master cheff e üye olacağım. Du bakalım var bir şeyler.*

saksı pahalı diye çiçeği bezelye kutusuna koymak

Maalesef ekonomik kriz beni de vurdu. Saksı pahalı arkadaşlar. Bezelye konservesi buldum toprak aldım ektim. Ben ben kale bile ekonomikman çöktü valla. Yazık be.

finlandiya ve isveç in türkiye öfkesi

Herifler hem YPG PKK ya yüzbinlerce mühimmat sağlıyor sonra biz veto verince natodan, torkoyo nodon boylo yopoyor. Yaa dün yediğiniz hurmalar Rusya tarafından tırmalayacak diye mi tırsıyorsunuz. Beter olun.

numara isteyen sözlük yazarı

Ben vermek istemem isteyen olursa kusura bakma diyorum. Arkadaşlarıma zor numara veren biri olarak akrabaları bile engelliyorum yeri geldiğinde.

kadınlara değer vermek

Kadınlara değer vermekten ziyade saygılı olmak daha iyidir. Değeri ileride evleneceğiniz eşinize gösterirseniz daha manidar olacaktır.
Olup bitenleri kaçırma

İlk öğrenen uludağ sözlük kullanıcıları olacak.