bugün

entry'ler (37364)

bir an önce sana kavuşmak istiyorum diyen erkek

inanma gazozuna ilaç atacak. Evet.

183 cm uzun mu değil mi sorunsalı

Benim boyumdur. Yer yer kısa geliyor yer yer uzun. Misal dün belediyeye gittim herkes uzundu dedim ne kısayım. Camiye gittim herkes kısaydı dedim ne uzunum. Kestirilemeyen bir boy uzunluğudur.

sözlükten kız düşürmek

Kız düşürmek için sözlüğü kullanıyorsanız hayat damarlarınızdan biri kopmuş demektir. Arkadaşlar çevrenizde yok mu arkadaşınız bir şeyiniz aranızı yapsın biriyle takılın. Nedir bu mücadeleniz anlamış değilim. Bir özgüvensizlik.

araplar neden vatanını sevmez sorunsalı

işgal edilen topraklarını bırakın savunmayı sormak zorunda bile kalmadıkları durum. Bakıyorum mesela adamların topraklarının yarısı gitmis elden amaaan buralar yeter diyor. Bakıyoruz gazzeye Filistine hepsi 190 boylarında ama biri silah bile atmayı bilmiyor. Nasıl millet lan bunlar.

bir kadının çantasında bulunması gerekenler

(bkz: biber gazı)

sapık yazarlar silinmezse sözlüğe girmiyorum

O zaman hiçbir zaman gelemeyeceksin kardeşim. Çünkü burada bölünerek çoğalan bir güruh var.*bir sitem.

27 yaşındayım kendimi yaşlı hissediyorum

29 yaşımın son evresindeyim sanki hayatımdan çok şey gitmiş gibi hissediyorum. 35 yaşına kadar kendi işimi kurdum kurdum kuramadım hep amele olacağım.

sevdiğini sahiplenen kadın

Benim hoşuma gider mesela. Bir sıkıntı olunca hemen benim yerime atarlanır bende destek veririm yeriz o adamı orada. Güzel bie şeydir ama dozunda olursa.

izmir saat kulesi

Şimdi oralar var ya yanıyordur fırın gibi. Erkenden kaçıp Marmaraya geldiğim iyi oldu. Bir kule.

abd nin pkk ya silah taşıyan tırlarını vurmak

Orada ki direnişin kırılması için yapılacak en mühim işlerden biridir. Biz bunları vurdukça abd pkk ya tırlarla silah taşıyıp çeteyi tazelendiriyor. Bir daha tırlar buradan geçerse vururuz ikazı verilmelidir.

çocuklar saatime bir bakın

Saat bahane ps 5 slim almış onu göstermeye çalışıyor. Tamam kardeş ps 5 in var biz alamıyoruz biz çulsuzuz.*

israil ne planlıyor sorunsalı

Sağa sola çatan israilin asıl planı ne. Bunlar savaşı yayıp toprak mı genişletiyor. Kaos çıkartıp arapları mı birbirine düşürmeye çalışıyor. Yoksa halkını mı korumaya çalışıyor. Anlamlandırmak güç.

en sevilen akraba modeli

Sabah vakti gelen daha sonra ışık hızıyla öğlen olmadan evine giden akraba modelidir. Nadir var bunlar var çok değerliler.*

iyi geceler sözlük

görsel
Iyi geceler. Tatlı rüyalar. Gecenin sakinliğiyle uykuya erken geçmeniz dileğiyle.

silinmene sebep olan şey

(bkz: lookin olayı)

en karizma plaka numarası

06 dır. Görünce bile takım elbise çekesim geliyor. Adamlar çok klas kullanıyor valla. Şahin ve bmw ile yanlayanlar hariç. Genellikle siyah olur arabaları efendim.

boş cd

Cd mi kaldı al 2 tb flash bellek dünyayı doldur bak keyfine demek istediğim başlık. cd yi afrika bile kullanmıyor artık.

ispanya vs ingiltere maçını kim kazanır iddiası

iki güçlü takımın versusu. Bana kalırsa boğalar ingilizleri parçalar. Büyük ihtimalle euro 2024 ün kazananı ispanyadır.

34 plakanın diğer illerdeki karizması

34 plaka görünce benim cinlerim tepeme çıkar genellikle. Çünkü nerede yolun ortasına bırakıp dörtlüleri yakan varsa nerede kapıyı açık bırakıp anayolun ortasında bir şeylerle ilgilenen varsa nerede yolun tıkalı olduğunu görüp kornayı dibine kadar basıp hadi beee diyen hanzo varsa hep 34 plakadır burada.

mehmet ali erbil in memeleri

90 lı yıllarda evin içinde futbol oynamak için iple bağlanılan kağıt toplara benziyor.*